handlowy

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

toretto1995 pisze:Wystawiam ogłoszenie, piszę że to nie ja tylko kolega sprzedaje i tyle mam z tym wspólnego.
I za omijanie regulaminu powinieneś mieć punkciki, bo po to jest limit, aby go przestrzegać, a nie omijać.
Już niejeden tak się tłumaczył, że on tylko założył konto w banku, a korzystał ktoś inny...
Taka osoba to zwykły słup.
Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Rybskee »

Wszystko zależy od ludzi. Kupiłem Remzibiego od kolegi co ma na tym forum 0 postów. (założyłem temat w dziale kupię). Jednego jestem w tym kraju pewien - hobbystów. Dobiłem ponad 100 transakcji na forach bez udziału allegro czy innych pośredników. Zawsze bezproblemowo. Żaden regulamin nie zastąpi zdrowego rozsądku. Jak koleś ma kręcić to widać to na pierwszy rzut oka. Sam, o mało nie sprzedałem takiemu agentowi karabinu asg (bagatella 2,5k pln)Jeśli kontakt jest super, są wszystkie dane to i transakcja będzie ok.

Słupy nie słupy, nie ma czego szukać dziury w całym i offtopować. Myślę, że w tym temacie padły merytoryczne uwagi które można zaaplikować temu forum i koniec ;-)
Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

Rybskee pisze:Wszystko zależy od ludzi. Kupiłem Remzibiego od kolegi co ma na tym forum 0 postów. (założyłem temat w dziale kupię). Jednego jestem w tym kraju pewien - hobbystów. Dobiłem ponad 100 transakcji na forach bez udziału allegro czy innych pośredników. Zawsze bezproblemowo. Żaden regulamin nie zastąpi zdrowego rozsądku. Jak koleś ma kręcić to widać to na pierwszy rzut oka. Sam, o mało nie sprzedałem takiemu agentowi karabinu asg (bagatella 2,5k pln)Jeśli kontakt jest super, są wszystkie dane to i transakcja będzie ok.


Słupy nie słupy, nie ma czego szukać dziury w całym i offtopować. Myślę, że w tym temacie padły merytoryczne uwagi które można zaaplikować temu forum i koniec ;-)
Obyś się nie przejechał na tym... mnie niestety się nie udało dobić transakcji pomimo tego iż kontakt był wyśmienity. Zostałem oszukany.
Toretto : wystawiając przedmiot nawet w imieniu kogoś ponosisz odpowiedzialność. Poznałem tutaj w Szwecji człowieka który z powodu takiej właśnie naiwności wylądował w pierdlu - na lotnisko popilnował walizki na czas pójścia kobiety do toalety - w środku były narkotyki. Osobiście pretensje w przypadku nieudanej transakcji miałbym tak samo do osoby winnej jak i pośredniczącej...
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Rybskee pisze:Jednego jestem w tym kraju pewien - hobbystów.
Mam podobne podejście. Zauważ jednak, że wcześniej pisaliśmy iż z hobbystami na tym forum nie ma problemów, problem jest z domorosłymi biznesmenami którzy się tutaj wkręcili.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1558
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 20:15
Lokalizacja: Białystok/Grajewo

Post autor: Grzechu »

diem pisze:Na koniec ciekawostka: przez 4 lata funkcjonowania forum nie wystawiłem NIC w dziale "Sprzedam" :D
Zazdroszczę tyle miejsca w chałupie na wszelkiego rodzaju 'przydasie' :mrgreen:
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Przydasie to już mu pewnie małżowinka posprzątała więc nie ma :lol:
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Ben
Posty: 543
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:52
Lokalizacja: Okolica Koszalina

Post autor: Ben »

Panowie, Moderatorzy i Administratorzy - udostępnijcie kasowanie postu w dziale sprzedażny, ażeby można było skasować post po sprzedaniu. Przed chwilą otrzymałem zapytanie o kontroler AIO który sprzedałem ponad dwa miesiące temu. Chyba tu coś jest nie teges :-/
pozdrawiam
Ben
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3152
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Post autor: krall »

Ben pisze:Panowie, Moderatorzy i Administratorzy - udostępnijcie kasowanie postu w dziale sprzedażny, ażeby można było skasować post po sprzedaniu. Przed chwilą otrzymałem zapytanie o kontroler AIO który sprzedałem ponad dwa miesiące temu. Chyba tu coś jest nie teges :-/
Bardzo chętnie - ale aktualnie nie ma takiej technicznej możliwości.
Matkas - człowiek od skryptów działu handlowego przepadł.
Szukamy innego programisty php, który podjął by się tego zadania - na razie chętnych brak.

PS
Przyślij na PW link do ogłoszenia to Ci usunę
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
ODPOWIEDZ