POWITALNIA

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Krzysiek101
Posty: 13
Rejestracja: piątek 19 cze 2015, 12:51

Re: POWITALNIA

Post autor: Krzysiek101 »

Dzień dobry wszystkim!
Dronami zainteresowałem się rok temu, od paru miesięcy buduję i latam moim małym quadem 450. Przeszedł już kilka modernizacji, bo służy mi jako platforma do nauki przed budową czegoś poważniejszego w układzie hex. Przy okazji wertuję forum i jestem wdzięczny bardziej doświadczonym użytkownikom za ogrom wiedzy, jaką tu znalazłem :)
przkuj1
Posty: 2
Rejestracja: środa 23 wrz 2015, 21:09

Re: POWITALNIA

Post autor: przkuj1 »

Witam wszystkich.Mam na imię Przemek i lubię drony :-)
Początki to : chelikopterek MJX T-series T638 T38 thunderbird (domowe zwierzątko),następnie WLtoys V911-pro V911-V2 4CH Helicopter (to już można na dwór wypuścić), potem SYMA X8C (prawdziwy twardziel) a ostatnio YUNEEC Q500+ w fajnej walizce :-)
tomas1974
Posty: 102
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 13:41
Lokalizacja: Łódź

Re: POWITALNIA

Post autor: tomas1974 »

Witam wszystkich urzytkowników forum.
Mam na imię Tomek i moje hobby to m.in. modelarstwo.
Planuje jak każdy z tego forum zbudować platformę fpv, która z pewnością nie pozwoli mi nudzić się.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
darnur
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 wrz 2015, 18:38
Lokalizacja: Leszno

Re: POWITALNIA

Post autor: darnur »

Cześć. W zeszłą sobotę zaprosiłem kolegę na grilla a ten wyciągnął z sakwy czterosilnikowe maleństwo, takie z 10 na 10cm, zapałałem pożądaniem i tak oto zaczynam moją przygodę z quadrokopterkiem. Poczytałem forum i jako żem jeszcze nielot to nabyłem drogą kupna na BG, celem nauki latania JJRC H5C (klon Syma X5C), czekam na dostawę. Dodatkowe cztery lipo już mam na biurku, następny zakup to kamerka FPV i trochę zapasów. No i już oczyma wyobraźni widzę w niedalekiej przyszłości jakąś samoróbę, może 450 albo i co większego, kto wie... Mam nadzieję, że pomożecie gdy się zatnę.
Pozdrawiam!
Predaterio

Re: POWITALNIA

Post autor: Predaterio »

Witam, jestem nowy w hobby, niedawno zakupiłem swoją 250 :)
kadeshar
Posty: 66
Rejestracja: niedziela 27 wrz 2015, 20:31
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: POWITALNIA

Post autor: kadeshar »

Witam. Trafiłem tutaj zarażony przez kumpla lataniem quadcopterkiem. Aktualnie na latam na symie x5c. Może kiedyś się uzbiera na coś innego.
żebro
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 27 wrz 2015, 22:43

Re: POWITALNIA

Post autor: żebro »

Czołem !
Pierwszy model to był Brigadyr Co2 - pies zeżarł dzień przed oblotem ;-)
Przybyło latek, czas wysłać coś w przestworza...
gotmoh
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 29 wrz 2015, 09:49
Lokalizacja: Bestwinka

Re: POWITALNIA

Post autor: gotmoh »

Dzień dobry
Na imię mam Darek.
Trochę latałem samolotami i helikami.
Kupiłem małego Hubsana i wciągnęło mnie.
Po intensywnych chińskich zakupach latam quadem 450 na pixhawku z płytkową kamerą sony.
Szukam kogoś w okolicach Bielska posiadającego dostęp do gogli. Kusi mnie zakup, a chciałbym spojrzeć, jak moje prawie 50letnie oczy dadzą sobie
z tym radę (jestem dalekowidzem i do dłubania z bliska potrzebuję okularów).
ColibeR
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 24 wrz 2015, 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA

Post autor: ColibeR »

Witajcie forumowicze

Po kilku dniach czytania postanowiłem i ja się przywitać w gronie zapaleńców.
Jako zupełnie początkujący to forum jest istną skarbnicą wiedzy i dzięki Wam entuzjastom tacy ludzie jak ja mają zapewnione długie godziny przyswajania wiedzy :-).
Tematem dronów interesowałem się już od dawna ale dopiero ostatnio nadarzyła się okazja i wszedłem w posiadanie P3 Pro czyli od razu głęboka woda. Jeszcze tylko skompletuję odpowiedni tablet ( moj iPad mini okazal sie niekompatybilny z DJI GO :( ) i będę starał się nie rozbić maszynki :-)

Serdecznie pozdrawiam forumowiczów z Wrocławia i okolic, jeśli ktoś organizuje jakieś spotkania w tych okolicach bardzo proszę o info.

dziekuje

Tomek / Wrocław
DJI Phantom 3 Professional
RCMentor
Posty: 2
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 16:18

Re: POWITALNIA

Post autor: RCMentor »

Cześć.
Mam na imię Jakub i jestem z Katowic.
Modelarstwem pasjonuję się od lat. Zawsze chciałem latać FPV i jakoś tak się stało, że teraz zacząłem brnąć w tym kierunku.
Moja przygoda z modelami RC zaczęła się od śmigłowców, potem były samoloty.
Obecnie moja flota wzbogaciła się o quadcoptera klasy 250 którego chcę rozbudować o FPV.
Oprócz tego posiadam frezarkę CNC i świadczę usługi cięcia, frezowania, grawerowania oraz toczenia na tokarce konwencjonalnej.

Pozdrawiam
sagirc
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 27 wrz 2015, 15:40

Re: POWITALNIA

Post autor: sagirc »

Witam, mam na imię Jakub, po kilku depronowcach przyszedł czas na quada, więc będę tutaj szukał pomocy.
MrForest
Posty: 4
Rejestracja: sobota 19 wrz 2015, 19:52

Re: POWITALNIA

Post autor: MrForest »

Witajcie, Grzesiek z Łodzi.
Po paru latach ( pamietacie esky comanche?) czas wrócic w powietrze.
Na razie q777 i przerobiony RC logger eye extreme. A marzy sie jednak FPV ;-)
Pozdrawiam
Krzychoo
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 10:08
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: POWITALNIA

Post autor: Krzychoo »

Witam jestem Krzysiek.
Modelarstwem zaciekawiło mnie jeszcze w latach 80 jako małego chłopca.Kto pamięta tamte czasy ten wie jakie to hobby było wtedy drogie ;)
A że teraz wszystko jest dużo tańsze i jest lepszy dostęp do wiedzy, można zacząć spełniać dziecięce marzenia.
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów.
Reptile Aphid x450
Zmr250
marcin851
Posty: 1
Rejestracja: środa 30 wrz 2015, 19:18
Lokalizacja: Gorzyczki

Re: POWITALNIA

Post autor: marcin851 »

Witam wszystkich, jestem Marcin :) Modelarstwem zajmuję się od paru lat, głównie motoszybowce :) aktualnie mam zachciankę na FPV :) Mam nadzieję że uzyskam od was dużo pomocnych informacji :)
Pozdrawiam
Lolas
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 15:28

Re: POWITALNIA

Post autor: Lolas »

Cześć!

Mam na imię Tomek i jestem z W-wy.
Od 2mies. latam zabawką Syma X5C i zaczynam rozglądać się za czymś większym :-)
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ