Kamera w P3 prof

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

mario320
Posty: 5
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 11:07
Lokalizacja: ireland

Kamera w P3 prof

Post autor: mario320 »

Witam jestem posiadaczem tegoz drona od kilku dni dopiero poznaje co i jak ale mam problem z kamera.
Dzisiaj przy pieknej pogodzie video ktore nagralem bylo bardzo jasne tak ze w zasadzie nie bylo nic widac
Czy ktos moze mi podpowiedziec jak to ustawic
Z gory dzieki
Fajny717
Posty: 249
Rejestracja: sobota 23 sty 2016, 15:02

Re: Kamera w P3 prof

Post autor: Fajny717 »

Może masz przełączoną automatyczną jasność na manualną i ustawione ma maxa. Z prawej strony pod przyciskiem nagrywania są ustawienia jasności jak klikniesz na tą ikonę masz auto lub manual wybierz na auto.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 14 mar 2016, 18:49 przez Fajny717, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamera w P3 prof

Post autor: From_heaven »

Nie chcę być uszczypliwy, ale skoro nie byłeś w stanie przeczytać instrukcji i opanować nawet banalnych ustawień kamery to strach pomyśleć co się stanie, jak weźmiesz się za latanie.
mario320
Posty: 5
Rejestracja: sobota 12 mar 2016, 11:07
Lokalizacja: ireland

Re: Kamera w P3 prof

Post autor: mario320 »

Dzieki bardzo za odpowiedz to prawda mialem ustawione na manual i iso 100 przelaczylem na auto i teraz wszystko jest super
Co do latania i uszczypliwosci kolegi to jestem posiadaczem rowniez parrot bebop i na tym nauczylem sie latac tak ze na p3 daje sobie rade a nawet smie twierdzic iz jest to dziecinnie proste w porownaniu z bebopem
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
Awatar użytkownika
From_heaven
Posty: 1301
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Kamera w P3 prof

Post autor: From_heaven »

Moja uszczypliwość nie dotyczy umiejętności latania, tylko czytania instrukcji ;)
ODPOWIEDZ