Inspire 1 brak sygnału po aktualizaji

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

DamianZłotów
Posty: 34
Rejestracja: sobota 20 wrz 2014, 14:20
Lokalizacja: Złotów

Inspire 1 brak sygnału po aktualizaji

Post autor: DamianZłotów »

Witam,

Kiedy aktualizowałem mojego inspire 1 do najnowszego firmware v1.8.1.00 pojawił się pewien duży problem... Sam inspire zaktualizował się pomyślnie jednak w RC wystąpił jakiś błąd jakby nie zakończył aktualizacji. Cały czas pali się błękitna dioda i jest brak sygnału ze statkiem. to samo na drugim RC po aktualizacji. Nie wiem jak to naprawić, czy istnieje możliwość zresetowania pilotów i inspire do ustawień fabrycznych?
Poniżej krótki filmik jak to mniej więcej wygląda
Awatar użytkownika
TickMan
Posty: 8
Rejestracja: piątek 11 mar 2016, 18:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Inspire 1 brak sygnału po aktualizaji

Post autor: TickMan »

Nadajnik jest w wersji 1.6. Ptak 1.8. Tutaj wszystko ok.
Podłączenie pod neta masz aby pobrał aktualizacje ?
Jeżli dalej nie bedzie chciał zassać aktualizacji to przez usb. Wrzucasz na nośnik pamięci i wpinasz pod nadajnik. Czekasz, aż się zaktualizuje.
Powinno być ok.

EDIT - scalenie

A jeżeli tablet zassał aktualizace 1.6 i niechce się ona zainstalować to siedzi gdzieś w katalogach DJI GO na tablecie. Znajdz i wykasuj (lub skopiuj na usb) plik instalacyjny 1.6 oraz plik .txt
DJI GO powinno zassac aktualizacje 2 raz.
DamianZłotów
Posty: 34
Rejestracja: sobota 20 wrz 2014, 14:20
Lokalizacja: Złotów

Re: Inspire 1 brak sygnału po aktualizaji

Post autor: DamianZłotów »

Ok, problem tkwił w tym, że aktualizowałem nadajnik kiedy inspire 1 był włączony... Teraz udało mi się na obu RC zainstalować aktualizację 1.6, natomiast kamera i inspire mają aktualizację 1.8. Czyli wszystko jest ok? Nie ma aktualizacji RC wyższej jak 1.6? Bo pojawił się problem dotyczący obrotu kamery. Nagrywania, iso itd wszystko działa natomiast są jakby skrępowane ruchy obrotu gimbala bo na dotyk z tabletu nie działa...
ODPOWIEDZ