Brzytwa Ockhama

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Post autor: Kowal »

Jak widać nie wszystkim się podoba, że tutaj jestem, więc nie będę się wpychał na siłę.
Niechaj "łosie" mają satysfakcję, że żądzą :lol:
Dali tak wiele dla forum, że mają w końcu do tego prawo.

Czekam na usuniecie konta.
eJect
Posty: 139
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 14:19
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: eJect »

Za wikipedią bo dane mi było studiować tylko prawa przyrody ;-)

"Nemo iudex in causa sua (łac. Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie) – podstawowy warunek bezstronności organu rozstrzygającego sprawę. W sytuacji, w której bezstronność organu budzi uzasadnioną wątpliwość, może zostać on wyłączony z toczącego się postępowania.

Wszystkie główne polskie ustawy proceduralne (kpk, kpc, ustawa z dnia 30 sierpnia 2002 r. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi. Co do urzędników również kpa) zawierają stosowne regulacje."

Należałoby zatem przyjąć że samozbanowanie nie jest prawnie skuteczne jako obciążone wadą wydania wyroku przez siebie samego.
Przed chwilą sprawdziłem, że użytkownik Artu nie jest skasowany. Proszę zatem administratorów o zdjęcie ostrzeżeń, które zostały moim zdaniem nieprawnie przez użytkownika dodane.
Co do dodania ostrzeżeń przez inne, uprawnione do tego osoby, mają przecież pełną swobodę.
Ostatnio zmieniony sobota 01 lut 2014, 22:27 przez eJect, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Siedzę sobie spokojnie online, odpoczywam po ciężkim tygodniu, sączę sobie soczek... aż tu nagle przychodzi sms, że świat się wali (tzn na forum afera). Ktoś mnie pokrótce wdroży w temat?:)
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Zejdźcie już z Artu! Co to za nagonka?
Sam się zbanował, więc miał prawo się odbanować a, że technicznie to pewnie niemożliwe, to stworzył nowe konto.
Zresztą jest takie powiedzenie, co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie (mod vs user).
Artu, jak z powodu jednego użytkownika można się tak zachowywać (jeśli nie liczyć autora tego wątku)?
Awatar użytkownika
zeman0
Posty: 684
Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2012, 22:07
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: zeman0 »

markac pisze:Zresztą jest takie powiedzenie, co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie (mod vs user).
Z PiS-u jesteś....? :roll:
Jak tak będziemy podchodzili do sprawy to widzę świetlaną przyszłoś znaczy ciemność... :roll:
Taranis 9XD, eLeRes, GS, OSD i AP by Zbig & Pitlab, FOX 800 1,2GHz, Talon.
Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

Post autor: miś »

Diem, po krótce Artu popełnił sepuku, i się zbanował. Potem założył nowe "zwykłe" konto. I stąd cała afera.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

zeman0 pisze:Z PiS-u jesteś....?
Daleko mi do nich, ale podpowiem, że nie jestem za demokracją :)
Z regulaminu forum:
17. Decyzje administracji są niepodważalne. Wszelkie dyskusje zakończą się punktami karnymi.
Nigdzie nie ma info, że decyzja musi być zgodna z regulaminem :mrgreen:
Awatar użytkownika
zeman0
Posty: 684
Rejestracja: poniedziałek 17 gru 2012, 22:07
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: zeman0 »

markac pisze:Nigdzie nie ma info, że decyzja musi być zgodna z regulaminem
markac pisze:Cytat:
17. Decyzje administracji są niepodważalne. Wszelkie dyskusje zakończą się punktami karnymi.

Więc po co te punkty jak można sobie założyć drugie i trzecie i czwarte konto - zapędziłeś się sam w kozi róg... :-P
Musi być regulamin taki sam dla wszystkich chyba że administracja ma "immmunited" :?:
Nie mam nic oczywiście do Artu.
Taranis 9XD, eLeRes, GS, OSD i AP by Zbig & Pitlab, FOX 800 1,2GHz, Talon.
Awatar użytkownika
markac
Posty: 1506
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2010, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: markac »

Ale ja już napisałem, pewnie złamał regulamin, bo nie mógł się odbanować i co, chcecie go ukamienować, czy żeby się przyznał, bo nie wiem do czego zmierzacie?
Ma się płaszczyć teraz i przepraszać czy zmienić regulamin?
Może spojrzeć na to szerzej, na to ile razy komuś pomógł, jak uczestniczy w dyskusjach i rozwija forum, a także go moderuje itp.?
W państwie zawsze władza miała większe przywileje, ale tutaj nie ma potrzeby patrzeć na to z tej strony, bo inne rzeczy, które wymieniłem to przesłaniają i są ważniejsze jak dla mnie.
Czy to byłby mod czy zwykły user, to w tym przypadku nie ma to większego znaczenia.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

No dobra.

1. Zdjąłem Artu moda by odpoczął.
2. Zdjąłem Artu 5pkt które sobie nałożył.
3. Punkty wspólne Artu i Jelcyna zostaną zdjęte za tydzień tak jak to wcześniej ustalono.
3. Zbanowałem drugie konto - Kowal.

Artu kochany - odpocznij sobie, daj sobie na luz. Jeśli będziesz chciał zmienić nicka to daj znać. Proszę, użyj w kilku przypadkach przycisku "ignoruj", gwarantuję że humor się poprawi.

Mam nadzieję, iż wszelkie dyskusje ustaną, uszczypliwości zakończą i nie będę musiał nikogo doprowadzać do ładu.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Freddie Chopin
Posty: 337
Rejestracja: sobota 11 sty 2014, 13:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: Freddie Chopin »

markac pisze:Może spojrzeć na to szerzej, na to ile razy komuś pomógł, jak uczestniczy w dyskusjach i rozwija forum, a także go moderuje itp.?
Czyli tylko jeśli będę bardzo pomocny dla innych, to mogę przykładowo do Ciebie pisać coś takiego - cytując bohatera wątku oczywiście - "Może trochę oszczędniej z językiem wyszczekany kundlu" ( http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?p=253635 ... ht=#253635 )?

Tak czy siak ta dyskusja nie ma specjalnego sensu, ponieważ regulamin tutaj jest wykorzystywany na zasadzie doraźnej - tzn. jak trzeba na kogoś paragraf, to wtedy się znajdzie. Taka trochę podwójna moralność...
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

diem pisze:No dobra.
Za rzadko tu zaglądasz :-/ . A tyle szumu informatycznego z powodu tej sprawy mogło mniej być ;-)
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Od łosi zwyzywała mnie konkretna osoba, nie jedno z jej kont na forum. Czy to znaczy, że ja też mogę tak bezkarnie wyzywać? Dura lex, sed lex.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: diem »

Piotrowy pisze:
diem pisze:No dobra.
Za rzadko tu zaglądasz :-/ . A tyle szumu informatycznego z powodu tej sprawy mogło mniej być ;-)

Czas reakcji po otrzymaniu sms'a - 30s :D

Odpoczynek od nakręcania się trollami i wszechobecnym jadem zdecydowanie mi służy. Mimo wszystko w tym roku chciałbym cosik polatać więc częściej będę zaglądał :)


ps. cześć Ładziak (byś nie myślał, że Cię ignoruję, po prostu nie chce mi się dyskutować o łosiach)
Ostatnio zmieniony sobota 01 lut 2014, 23:21 przez diem, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
Freddie Chopin
Posty: 337
Rejestracja: sobota 11 sty 2014, 13:36
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Post autor: Freddie Chopin »

diem pisze:Mimo wszystko w tym roku chciałbym cosik polatać więc częściej będę zaglądał :)
No tak, tylko że jedno wyklucza drugie <:
Zablokowany