Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

pater
Posty: 179
Rejestracja: środa 10 gru 2014, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pater »

Lenny pisze:Ta forma wysyłki jest bez VAT jak na razie.
skąd taka informacja ? Nigdzie nie mogę znaleźć, że priority line omija cło i vat..
jendrush
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 22:04
Lokalizacja: Makow

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: jendrush »

Niby nie zapewnia całkowicie ominięcia, ale w paru miejscach piszą o tym, że w jakiś sposób paczki lecą do europy, chyba UK, a następnie paczka do nas jest niby wysyłana z UK, więc bez opłat.
pater
Posty: 179
Rejestracja: środa 10 gru 2014, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pater »

tak, właśnie doczytałem o tym. A czy ktoś już zamawiał z pririty line i może potwierdzić, że Mi Drone doszedł bez opłat ?
Lenny
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 24 kwie 2017, 11:19

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Lenny »

pater pisze:tak, właśnie doczytałem o tym. A czy ktoś już zamawiał z pririty line i może potwierdzić, że Mi Drone doszedł bez opłat ?
Ja zamawiałem kilka modelów RC o różnych gabarytach i wartościach i nigdy nie miałem VAT przy tej wysyłce.
pater
Posty: 179
Rejestracja: środa 10 gru 2014, 14:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pater »

a wartość tych modeli RC w jakich przedziałach była ?
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: skazi »

Paczka Priority Line z GB nie może przyjść z vatem, bo z UK do Polski idzie kurierem DPD.
Lenny
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 24 kwie 2017, 11:19

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Lenny »

pater pisze:a wartość tych modeli RC w jakich przedziałach była ?
Około 200$. Jeszcze nie słyszałem aby ktoś dostał VAT w tej przesyłce,a przeglądam różne fora dyskusyjne.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Rurek »

Czyli kolejne cwaniaki po TomTopie które znalazły sposób na przemyt do unijnego obszaru celnego...
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Lenny
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 24 kwie 2017, 11:19

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Lenny »

Dla kupującego to chyba dobrze. Tak działa wolny rynek, że kupuje się tam gdzie najtaniej.
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

jendrush dzieki! :)

Jeszcze jakby ktos rozwial moje watpliwosci co do tej kwestii to byloby super:
3) czy sa jakies wersje 4k? znalazlem aukcje ze dron to "v2.0" i rzekomo poprawione w nim jakies rzeczy ale faktycznie jest cos takiego? jeslj jest to jest to kwstia bebechow czy update'u po prostu(a tak naprawde to kazdy moze byc v2.0 kwestia tylko akutalizacji). Inaczej mowiac - jest roznica czy to zwykly chwyt zeby zlapac klienta ?



I jeszcze jedna rzecz - sa dosc okazyjne ceny w polsce za 4k xiaomi, ale jako laik zapytac musze - co warto wiedziec, o co warto pytac sprzedajacego przed ewentualnym zakupem. Co powinien dac mi do wgladu zeby nie kupic szmelcu. Np screen pokazujacy stan baterii a moze cos jeszcze innego ?
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4659
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pma_ »

lelusz pisze:jendrush dzieki! :)

3) czy sa jakies wersje 4k? znalazlem aukcje ze dron to "v2.0" i rzekomo poprawione w nim jakies rzeczy ale faktycznie jest cos takiego?
A patrzyłeś może na stronie producenta jakie są wersje? Wiem, że to zabrzmi dziwnie ale zwykle tam są informacje o sprzęcie.
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

Patrzylem, probolwame znalezc cos w google ale na darmo. Dlatego sklaniam sie ku temu, ze to po prostu zakutalizowane oprogramowanie("chłyt maketingowy";)).

Jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniala - kupujac na banggood, tomtop, gearbest czy aliexpress nie ma chyba co liczyc na ewntualne naprawy w Europie/Polsce w ramach gwarancji prawda ? Pytalem kilku sprzedajacych ale odpowiedz dostalem tylko od alie(sklep wygladajacy na firmowy) i jedynie naprawa po zwrocie do Chin.
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

Oczywiście że tylko w Chinach

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
jendrush
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 22:04
Lokalizacja: Makow

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: jendrush »

W chińskiej wersji aplikacji pojawiła się aktualizacja, która wg tego co piszą może oznaczać poprawienie stabilności gimbala, gdyż jest wykorzystywany do tego magnetometr.
Awatar użytkownika
JankeS_Toruń
Posty: 142
Rejestracja: wtorek 05 kwie 2016, 07:58
Lokalizacja: Toruń

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: JankeS_Toruń »

Nie powinni aktualizować równolegle aplikacji bez względu na wersję językową? Dziwna ta ich polityka... Ale może pracują nad likwidacją tych lekkich drgań na niektórych nagraniach. Ktoś wspomniał o wyważaniu śmigieł do Mi dronka, przydałoby się odpowiednie "mocowanie" do wyważarek.
ODPOWIEDZ