Gorzkie żale z wątku "Rzeczywista moc nadajników RC"

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Gorzkie żale z wątku "Rzeczywista moc nadajników RC"

Post autor: marimach77 »

Panowie,

Chciałbym zapytać o aktualną "pozycję" miernika? Jak tak patrzę na ustaloną kolejkę w pierwszym poście to chyba mierniczek gdzieś zaginął :mrgreen: :-? .
Pozdrawiam
brodziek
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 09:08
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: brodziek »

Halo, halo!
Przyłączam się do pytania kolegi.
Co się dzieje?
Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: Rybskee »

Jestem zmuszony sprostować temat a raczej jestem to Wam winien gdyż wielu jeszcze czeka w kolejce.
Zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem dram i starałem się tego uniknąć za wszelką cenę, kontaktując się również z innymi adminami na tym forum. Niestety sytuacja mnie do tego zmusiła.

A więc od Darka_op miernik pomimo kolejki przechwycił Rurek, zgodziłem się gdyż miał dorzucić przejściówkę pozwalającą na mierzenie VTx 5.8GHz (RP-SMA -> RP-SMA) a Konrad_Winiarski jechał na urlop, teoretycznie win-win situation. Liczyłem na jego doświadczenie, wiedzę i porządną udokumentowaną relację z pomiarów o których mnie zapewniał. Miała to być akcja trwająca 3 dni. Niestety trwa ponad miesiąc. Przyznam szczerze, że zlekceważyłem temat na czas swoich egzaminów i dawałem Rurkowi po tygodniu więcej i więcej. Teraz miarka się troszkę przebrała, bo nie wiem czy jest on w posiadaniu hangaru z setkami nadajników czy co się dzieje ale NIGDY nie spodziewałem się, że nie będę miał ŻADNEGO kontaktu z ADMINEM tego forum. Nie chcę żadnego linczu czy nagonki ale wydaje mi się po prostu, że nie zasłużyłem sobie swoją postawą, akcją i małą motywacją do budowania jakiejś merytorycznej treści na tym forum. W końcu mogłem chomikować miernik i dawać tylko chłopakom ze Szczecina. Ja głupi.

Jestem w... bardzo rozczarowany, gdyż znamy się nie tylko przez Internet ale również na zlotach. Osobiście nie wiem co mam zrobić. Liczę, że ktoś z forum skontaktuje się z Rurkiem bo ja od ponad dwóch tygodni nie otrzymuję żadnych odpowiedzi. Rozumiem, ze są sytuacje kryzysowe, takie życie, jednak mając czas na przeczytanie posta ma się również czas na krótką odpowiedź. Nigdy nie sądziłem, że to napiszę ale gdy do końca tygodnia nie otrzymam żadnej odpowiedzi będę musiał zadzwonić na policję i to zgłosić.

Tworząc tą akcję zdawałem sobie sprawę, że miernik może przepaść dlatego starałem się by na liście były osoby z jakimś stażem i reputacją na forum. Chcę być fair do wszystkich i chcę być również tak traktowany. Nie będę przytaczał i cytował wiadomości PW, bo jak nazwa wskazuje są to prywatne wiadomości, stawiam tutaj siebie jako dowód i zasadność postu.

Cóż, póki co jestem rozczarowany a wręcz zażenowany taką postawą.
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: piwko »

Z Rurkiem kontaktu nie ma? Dziwne :-P
Rurek pisze:Ostatnia wizyta: 11 maja 2016, 13:42
Ktoś włamał się na konto pewnie :mrgreen:

[Wymoderowano zaczepkę kolejna spotka się z nagrodą]
Awatar użytkownika
darek_op
Posty: 780
Rejestracja: piątek 02 mar 2012, 12:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: darek_op »

Czy cos sie w temacie zaginionego miernika zmieniło. Może się znalazł, a może całkiem zaginął. Jakaś dziwna cisza zapadła w tym temacie :shock:
brodziek
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 09:08
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: brodziek »

No bo niepotrzebne tu jest bezsensowne bicie piany, ani żadna nagonka.
Czekamy na odpowiedź Rurka.
Też próbowałem się z nim kontaktować w innej sprawie przez PW, wiadomości zostały odebrane, ale odpowiedzi brak, trochę to dziwne.
Bo skoro może czytać, to...
Wierzę, że to jednak jakieś bardzo ważne sprawy powodują taką sytuację.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: Rurek »

Przepraszam za zamieszanie, żyję. Mało piszę (to podobno mój pierwszy post od dwóch tygodni, takie dostałem tajne informacje ;-) ) bo mam bardzo mało czasu na internety.
To że jestem zalogowany to świadczy tylko o tym że mam odpalonego laptopa i automatyczne logowanie. Nawet nie czytam i nie wiem co tam się tu u nas dzieje ostatnimi tygodniami.
Miernik zakurzony postaram się we wtorek puścić dalej do ludzi.
Jeszcze raz sorry za zamieszanie.

Edicao: na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać że w trakcie mojego "cyberbetycznego" niebytu udało mi się spotkać z kolegą marimach77 który pomierzył co chciał więc wypada z listy oczekujących, o jedna wkur##%$na duszyczka mniej ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
maxxxior
Posty: 1019
Rejestracja: wtorek 21 paź 2014, 16:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: maxxxior »

Rurek czyli wyślesz ten nadajnik do mnie czy do konrad.winiarski?
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: marimach77 »

Rurek pisze:Edicao: na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać że w trakcie mojego "cyberbetycznego" niebytu udało mi się spotkać z kolegą marimach77 który pomierzył co chciał więc wypada z listy oczekujących, o jedna wkur##%$na duszyczka mniej ;-)
Potwierdzam, można mnie usunąć z kolejki. Dodam tylko, że moje mierzenie zajęło mniej niż pół godziny bez pożyczania miernika od Rurka i nie miało znaczącego wpływu na wynikłe opóźnienie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: Rybskee »

Jakieś wyniki? Ktoś cos? Darek? Rurek? Marimach?
Awatar użytkownika
marimach77
Posty: 891
Rejestracja: poniedziałek 29 lis 2010, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: marimach77 »

Wyniki ode mnie opublikuję nieco później, zarobiony jestem w robocie. Obiecuję, że je tutaj umieszczę.
Pozdrawiam
maxxxior
Posty: 1019
Rejestracja: wtorek 21 paź 2014, 16:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: maxxxior »

Dostałem właśnie info od Rurka że wyśle do mnie miernik dopiero w piątek. Piszę to żeby nie było że go przetrzymuję...
brodziek
Posty: 430
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 09:08
Lokalizacja: Śląsk

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: brodziek »

Rurek.... @!$...
Miejmy nadzieję, że to ten najbliższy piątek
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: Rurek »

brodziek pisze:Rurek.... @!$...
Miejmy nadzieję, że to ten najbliższy piątek Obrazek
Kurza twarz szlag mnie trafi... pojechałem na pocztę z pudełkiem fajnym z miernikiem, taaaa....
Tylko zasilacz został w domu :evil: :evil: :evil: :evil:
Sorry wysyłka niestety w najbliższy dzień roboczy poczty czyli poniedziałek.
Przepraszam niecierpliwych.
Dla osłody, pomału biorę się za opracowanie wyników. Wszystko będzie w jednym arkuszu gogla: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Na dziś jest wszystko o moich nadajnikach 1.2GHz. Z piękną syntezą wyników w postaci wykresów :idea:
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Rybskee
Posty: 1332
Rejestracja: czwartek 20 gru 2012, 02:14
Lokalizacja: Berlin

Re: Rzeczywista moc nadajników RC - Immersion RC Power Meter

Post autor: Rybskee »

Żeby nie było Rurek dalej leci w [bombki], miernik miał zostać wysłany tydzień temu i na obietnicach się skończyło. Ot rzetelność administratorska. Z dnia na dzień przekładnie. Może ktoś z kolegów Warszawiaków przejechać się do niego i samemu wysłać? Już [kurczę] zapłacę Wam za wachę.

[MOD - hamuj emocje]
Zablokowany