inwestowanie

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: inwestowanie

Post autor: Pieth »

lukisek pisze:Mialem zdjecie pokazac Jeszcze nie wiem jaka wersje i kolor - taki stoi na wystawie. Sprawa nie jest tak oczywista jak mysle ze jest.
Zona takze upiera sie przy swoim chcac mi to wybic z glowy jednak proces "ukladania" i przyzwyczajania rozpoczal sie juz dawniej
i chyba ona juz wie ze bez wzgledu na jej zdanie to zrobie . Z reszta malzonka juz tak nie oponuje. Prasa , przekonywanie o tym ze
ludzie jezdza na motocyklach i zyja , w koncu fakt ze to nie rakieta spotrowa lecz klasyczny motur.
Przepraszam Adasko ze tak wielki offtop powstal
Obrazek
Bonneville, ponadczasowy klasyk, cudeńko, nie poddawaj się ;-)
Jest tak pięknie zrobiony, że wtryski ma zrobione w kształcie gaźników jak oryginał.
W temacie inwestowania, to takie kultowe klasyki w oryginałach to niezła lokata, jak ktoś lubi.
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
miroslaw123
Posty: 80
Rejestracja: czwartek 26 lut 2015, 10:48
Lokalizacja: Kraków

Re: inwestowanie

Post autor: miroslaw123 »

Lokata to żadna ale piękna sprawa, ja mam ochote na xc 800 bo lubie zjechać z asfaltu...
Gawels
Posty: 34
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 21:31
Lokalizacja: Worthing

Re: inwestowanie

Post autor: Gawels »

lukisek pisze:Mialem zdjecie pokazac Jeszcze nie wiem jaka wersje i kolor - taki stoi na wystawie. Sprawa nie jest tak oczywista jak mysle ze jest.
Zona takze upiera sie przy swoim chcac mi to wybic z glowy jednak proces "ukladania" i przyzwyczajania rozpoczal sie juz dawniej
i chyba ona juz wie ze bez wzgledu na jej zdanie to zrobie . Z reszta malzonka juz tak nie oponuje. Prasa , przekonywanie o tym ze
ludzie jezdza na motocyklach i zyja , w koncu fakt ze to nie rakieta spotrowa lecz klasyczny motur.
Przepraszam Adasko ze tak wielki offtop powstal
Obrazek
Ah widzę, że podobne gusta. Też myślałem o tych dwóch kółkach. Chyba już dorastam ;) Poszalałem na plastikowej zapalniczce (Yamaha r6) i czas na zmianę klimatów.
Awatar użytkownika
lukisek
Posty: 1333
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 16:24
Lokalizacja: Bydgoszcz/Limerick

Re: inwestowanie

Post autor: lukisek »

W zyciu tylko MZ-ka jezdzilem wiec mysle ze nawet taki mnie zadziwi.
Na szybsze maszyny nie mam odwagi wsiadac.No te niby gazniki to troche traci myszka ale przezyje :)
i tak skonczysz ... wrając do RC
Sebaa
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 18 gru 2014, 18:30
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: inwestowanie

Post autor: Sebaa »

Hello,
lukisek pisze:W zyciu tylko MZ-ka jezdzilem wiec mysle ze nawet taki mnie zadziwi.
Na szybsze maszyny nie mam odwagi wsiadac.No te niby gazniki to troche traci myszka ale przezyje :)
Fajny sprzęt, oby dobrze służył i zawsze dowoził bezpiecznie do celu. W porównaniu do MZ-tki to i tak osiągi będą kosmiczne, a z drugiej strony pewnie niezbyt będzie odbiegał od współczesnych motocykli - nie miałem okazji zajrzeć w jego dane tech... Jak już będzie stał w garażu to zainteresuj się jakimś kursem doszkalającym technikę jazdy. Poznasz/przypomnisz sobie fizykę i zasadę działania motocykla, a potem przećwiczysz to praktycznie pod okiem instruktora - naprawdę pomaga. Potem tylko utrwalić odruchy i jeździć i ćwiczyć. No a reszta siedzi w głowie i to jest najważniejsza kwestia - wiedzieć na co i kiedy można sobie pozwolić i czerpać z tego maximum frajdy.

Pozdrawiam
Kto umiera bogatszy, ten wygrywa.
Życie jest pasmem straconych okazji.
michgre
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 25 lis 2014, 13:26
Lokalizacja: Niedźwiedź

Re: inwestowanie

Post autor: michgre »

No pytanie zupełnie "Jakie części na drona?" Jakiego drona? Kameruna? Wyścigową 250? Długolota? Skrzydło czy wielowirnikowiec?

Nie mówiąc o kwotach, okresie inwestycji i sytuacji życiowej to możemy sobie gdybać. Niestety, większość Polaków zaczyna myśleć o inwestowaniu mając 3000 zł. Moja odpowiedź - najlepsza inwestycja takiej kwoty to kurs językowy.
ODPOWIEDZ