Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Paulo
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 16 lis 2015, 17:42

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Paulo »

Witam wszystkich
Przeczytałem cały wątek i brak w nim jednej rzeczy
A mianowicie piszecie o mapach Aplikacji itp. Na androida i iOS .Mapy w aplikacji na androida są z Google
natomiast z iOS to są mapy niestety Apple
I tu jest różnica
Latam czasem w małych miejscowościach i niestety Apple ma dużo do nadrobienia
Na androidzie mapy są bardzo szczegółowe i lepszej jakości a to podstawa
Awatar użytkownika
arkadiusz_flejszer
Posty: 19
Rejestracja: niedziela 15 lut 2015, 13:03

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: arkadiusz_flejszer »

Witam,
dodam swoje 3 grosze, do tej pory latałem na P1, przekaz obrazu dorobiłem sam, w między czasie ogarnąłem hexe 550 dołożyłem osd, wiadomo jaki jest obraz :) ale ja byłem zadowolony. Kupiłem okazyjnie P3 standard, i jak się naczytałem na czym działa na czym nie, to miałem ochotę go oddać , albo odsprzedać dalej. Posiadam iPada, a raczej moja żona więc pogodzenie latania, graniczy z cudem. Jako że apka do standarda bardziej przypomina tą od P2V+ i taki jest uchwyt, wolałem zakupić smartfona, 5-5.5 calowego.
Zdecydowałem się na polską firmą, która proponuje w marketach tanie smartfony, oczywiście produkowane wiadomo gdzie. Wybór padł na myPhone Venum, może mały wyświetlacz bo 5 cali, ale szybki procesor, android 5.1 lolipop. Zainstalowałem, zaktualizowałem soft i działa.
Pozdrawiam,
Arek.

DJI PHANTOM 3 Standard, DJI F-550
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: photolucas84 »

A ja skorzystam z okazji i zapytam Was o takie coś jak osłona przeciw słoneczna do tabletu.
Problem w tym że mam tablet 10,1 cala i nigdzie nie mogę kupić takiej osłony dopasowanej do takiego rozmiaru tabletu. Największe jakie widziałem to były na 9,7 cala ale nigdzie nie ma powyżej 10 - już wolę mieć nawet za dużą osłonę ale by tablet tam się zmieścił. Osłony 9,7 cala są za małe. Szukałem już nawet w chinach ale nigdzie takich nie ma. Nie spotkaliście się z takimi osłonami na tablety powyżej 10 cali ?

Ps sam w końcu zrobiłem taką osłonę ale nie wygląda to idealnie więc chciałbym mieć coś co wygląda mniej szpetnie niż zrobione samemu :P
Mavic Pro Platinum Combo
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Adrián »

Na szybko poszukałem i faktycznie, cięzko o osłonę gotową pod 10.1'. Jak znalazłem, to tylko w zestawie z monitorem. Musisz zrobić ładniejszą osłonę, jak obecna nie wygląda estetycznie ;-)
Mario0658
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 09:52
Lokalizacja: osiek kolo LUBINA

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Mario0658 »

Od dluzszego czasu szukam na tutejszym forum informacjii na temat Phantoma 3 Pro.

Uzywam tabletu samsunga i oczywiscie zdarzaja sie lagi , zerwania obrazu itp.
Po wylaczenia uslug google jest duzo lepiej ....ale zastanawiam sie nad czyms takim :

http://allegro.pl/okulary-360-samsung-g ... 83484.html

Oczywiscie posiadam S6, ale czy to w jakis sposob idzie okablowac aby zatrybilo ? :)

Ktos ma pojecie ?
gregson
Posty: 181
Rejestracja: środa 02 wrz 2015, 22:27
Lokalizacja: Torun

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: gregson »

Z tego co wyczytalem, to Litchi z tym wspolpracuje.
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: JR65 »

Mario0658 pisze:Od dluzszego czasu szukam na tutejszym forum informacjii na temat Phantoma 3 Pro.

Uzywam tabletu samsunga i oczywiscie zdarzaja sie lagi , zerwania obrazu itp.
Po wylaczenia uslug google jest duzo lepiej ....ale zastanawiam sie nad czyms takim :

http://allegro.pl/okulary-360-samsung-g ... 83484.html

Oczywiscie posiadam S6, ale czy to w jakis sposob idzie okablowac aby zatrybilo ? :)

Ktos ma pojecie ?
Mam takie gogle zakupiłem kilka dni temu, ale nie mam Phantoma3 też mnie interesuje podłączenie linku HD do tych gogli przyszłościowo
Obrazek
Obrazek


te gogle korzystają z aplikacji oculus obraz jest rewelacyjny duże możliwości i bez odpowiedniej aplikacji raczej się ich nie da podłączyć tzn żeby był obraz LIVE np. przez USB

Po założeniu telefonu do gogli, gogle wykrywają aplikacje oculusa i mamy do wyboru swoją, galerie i bezpośrednio z internetu lub można pobrać filmy gry,
oglądałem swoje filmy HD z FPV jestem zadowolony, obraz większy niż w Z800 gogle bardzo dobrze siedzą na głowie jest bardzo cichy wentylatorem u mnie niesłyszalny zabezpieczający przed parowaniem, można przy pomocy tachpada z prawej strony gogli obsługiwać menu można włączyć kamerę zewnętrzną na telefonie wtedy bez zdejmowania widzimy co jest przed nami, ogólnie rewelacja tylko odpowienia aplikacja pod Androida i latamy LIVE FPV

założyłem temat, może ktoś zajmuje się pisaniem aplikacji pod androida i pewnie coś się pojawi z możliwością podpięcia urządzeń z zewnątrz
a może już coś jest tylko o tym nie wiemy

mój temat
http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=6&t=31 ... 43#p424643
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: pawelsky »

JR65 pisze:założyłem temat, może ktoś zajmuje się pisaniem aplikacji pod androida i pewnie coś się pojawi z możliwością podpięcia urządzeń z zewnątrz
a może już coś jest tylko o tym nie wiemy
http://flylitchi.com/
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: JR65 »

pawelsky pisze:
JR65 pisze:założyłem temat, może ktoś zajmuje się pisaniem aplikacji pod androida i pewnie coś się pojawi z możliwością podpięcia urządzeń z zewnątrz
a może już coś jest tylko o tym nie wiemy
http://flylitchi.com/
Dzięki pawelsky za info

no proszę i jest Aplikacja kosztuje 86,74zł jest zaakceptowania nie mam Phantoma i raczej nie będę miał ale link HD DJI może zakupie jeszcze jest czas zobaczymy co się jeszcze pojawi nie do końca napisane czy do Gear VR spasuje ale jest już super
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: pawelsky »

JR65 pisze:nie mam Phantoma i raczej nie będę miał ale link HD DJI może zakupie
Caly Phantom 3 taniej wyjdzie ;-)
Mario0658
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 13 sie 2015, 09:52
Lokalizacja: osiek kolo LUBINA

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: Mario0658 »

no wlasnie .... nie ma pewnosci czy to wszystko zadziala :)

Musialbym kupic te gogle od "szajsunga" plus ta apke :)


Moze juz ktos to testowal ?
Awatar użytkownika
JR65
Posty: 1690
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 12:23
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: JR65 »

Z opisu aplikacji wynika że raczej tak, ja gogle mam, można by potestować S6edge 128GB też

opis z aplikacji na czerwono zaznaczyłem pisze Gear VR

Unlock the full potential of your DJI Phantom/Inspire with Litchi, the #1 app for DJI aircrafts.

Compatible with Phantom 3 Advanced, Phantom 3 Professional, Inspire 1, Phantom 2 Vision and Phantom 2 Vision +


Includes Focus, Panorama, Orbit, Follow me, Ground Station/Waypoints, Virtual Reality mode, Flight Logs and more!


Learn more about Litchi's features at http://www.flylitchi.com/help


Feature Highlights:
• Panorama mode: easily shoot 360° horizontal and spherical panoramas
• Advanced Ground Station editor allowing you to setup classic missions as well as Cable Cams, Selfies, Panoramas, with real time controls and unlimited distance
• Virtual Reality mode compatible with most mobile VR goggles such as Freefly VR, Durovis, Homido, Gear VR (may require mod), etc
• Move the gimbal with your head in VR mode, including yaw for the Inspire 1
• Focus mode: easily keep focus on a subject while flying your aircraft (in-app purchase for P3/I1 users)
• Follow me with advanced settings and real time controls
• Option to use external mobile device as Follow me target by using Litchi Magic Leash (available on iOS and Android https://play.google.com/store/apps/deta ... litchi.lml), this means you don't have to carry the RC around with you (P3/I1 only)
• Follow touch mode, place a marker anywhere on the map, drag it around and the aircraft will follow it
• Orbit mode with advanced settings and real time controls
• Automatically sync your flight logs with your HealthyDrones.com account (P3/I1 only)
• Ability to save and load Ground Station missions and Orbit flights
• Course Lock / Home Lock
• Advanced camera settings and shooting modes
• Auto record
• Ability to take pictures while recording (P2 only)
• Dynamic homepoint
Pozdrawiam, Andrzej http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=1441
Penguin 1720 Pixim 690,Diversity 900-2,5 GHz byJR65,Antena śledząca,Autopilot by Zbig, gogle Z800 ES Mordeczka2 Thomas 433MHz, BATMAN Y6 by JR65, SKŁADANY QUAD PANTHER NAZA V2, usługi CNC
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: photolucas84 »

nadal nie ma symulatora phantoma w aplikacji djigo ?
Mavic Pro Platinum Combo
Awatar użytkownika
grzegorz2906
Posty: 117
Rejestracja: środa 15 kwie 2015, 15:52
Lokalizacja: Racibórz

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: grzegorz2906 »

photolucas84 pisze:nadal nie ma symulatora phantoma w aplikacji djigo ?
Jest, tylko aby był dostępny phantom i aparatura muszą być włączone.


Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
photolucas84
Posty: 395
Rejestracja: niedziela 20 wrz 2015, 19:08

Re: Phantom 3 - podgląd obrazu (tablety, itp)

Post autor: photolucas84 »

photolucas84 pisze:Jest, tylko aby był dostępny phantom i aparatura muszą być włączone.
a gdzie go można szukać ? bo nigdzie go nie widzę
Mavic Pro Platinum Combo
ODPOWIEDZ