Podepnę się pod zakupy w HK

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Rumcajs

Podepnę się pod zakupy w HK

Post autor: Rumcajs »

Witam
Jak w tytule - chciałbym nabyć drogą kupna coś TAKIEGO.. Jeśli któryś z kolegów jest zarejestrowany na HK i planuje jakieś zakupy w najbliższym czasie - chętnie się podepnę.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sobota 15 wrz 2012, 15:06 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.
Szymon
Posty: 992
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 09:18
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Szymon »

Artu

Post autor: Artu »

Tutaj Masz "od ręki" Odbiorniki Turnigy 9X V2 8kanał :-P

EDIT: qźwa... :mrgreen:
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

Dzięki za szybką reakcję :-D
Obie propozycje są miłe, ale mają wspólną wadę - nie mam możliwości skontaktowania się z tymi osobami (no chyba że specjalnie się zarejestruję na tych forach). No chyba że któryś z kolegów wystąpi w roli pośrednika :-P ?..

Artu - w Twoim linku jest link do nadajnika - tym też byłbym zainteresowany..

Pozdrawiam
janstefan
Posty: 70
Rejestracja: wtorek 07 sie 2012, 18:32
Lokalizacja: wwa

Post autor: janstefan »

poza tym, że tor rc turnigy jest zupełnie nie-polecany, to zdaje się że kolega grzbil dopiero co przestał takiego używać - zapytaj, może ma do oddania.
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

janstefan - dzięki za info, zapytanko już się pisze :-D . Co zaś do polecania/niepolecania.. Głównie chodzi o to, że "tak krawiec kraje jak materiału staje" - w wolnym tłumaczeniu chodzi o kasę, a po drugie - latadełko ma latać raczej rekraacyjnie i "od niedzieli", zaś na coś tiptop może zdecyduję się później :lol: ..

Pozdrawiam
Artu

Post autor: Artu »

Rumcajs, a może jednak warto "zainwestować" w FrSky DJT 2.4Ghz Combo Pack for JR ... :roll:
Koszt z wysyłką to ~45$, więc wyjdzie Ciebie ~160zł... tylko trzeba poczekać :-)
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

Artu - nie ukrywam, że podniosłeś mi ciśnienie jak nie wiem co :evil: :!: :!: :!:
Właśnie chciałem wejść na wątek z informacją że temat nieaktualny, gdyż za łączną kwotę 90 zł. nabyłem drogą kupna nadajnik i odbiornik Turnigy, a tu Twoje rewelacje :!: :!: Chyba będę musiał dokładniej przejrzeć ustawienia konta na forum, bo nie miałem żadnego info o odpowiedzi - a gdybym takowe otrzymał nie wpłacałbym pieniążków za właśnie poczynione zakupy :mrgreen:
A po drugie - zanim zacząłem ten wątek przeglądałem ofertę HK, i tu również kłania się brak wiedzy, gdyż nie znalazłem Twojej propozycji :-x ..
No cóż - zdobywanie wiedzy i doświadczenia bywa bolesne i kosztowne..

Pozdrawiam, a temat zamykam
Artu

Post autor: Artu »

No cóż, każdy się uczy... ale zdradzę Tobie tajemnicę: lepiej się uczyć na czyiś błędach... nie koniecznie na własnych... :-P
Na szczęście, nadal jest zapotrzebowanie na elementy TX/RX od TGY9x... więc jeszcze wszystko przed Tobą... :-)
Polecam Alledrogo... może nawet jeszcze kilka złotówek uda się na tym zarobić... :-P
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

Wybacz, ale All..o jest u mn ie przegrane po całości - ostatnio 2 godziny walczyłem z wystawieniem telefonu, i w końcu napisałem do 'Pomocy". Odpisali, że powinienem... zainstalować inną przeglądarkę, i moje problemy znikną!! Sorki, ale takie rady to mogą sobie w d..ę wsadzić !!
A odnośnie zakupów - póki co zostanę przy tym co zanabyłem, bo zawsze dobrze jest mieć w zanadrzu jakieś niespełnione plany i marzenia, a owe FS ładnie się w nich komponuje :lol: ..

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ