Wookong i rama Hexa Xircrafta

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

smootny

Post autor: smootny »

DJkopter, a nie można bylo poprostu podziękować i zakończyc na tym ?
Artu

Post autor: Artu »

A ja mam pytanie: po co karmicie trolla :roll:
Pożegnał się, to Obrazek
Jakub Jewuła
Posty: 1867
Rejestracja: poniedziałek 12 lip 2010, 11:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jakub Jewuła »

DJkopter pisze:Dobra rada. Z Kefirem wymieniłem kilka maili.Wysłał fotki,zachwalał swoje ramy. Na pytanie kiedy mogę i za jaką cenę dostać ramę nie otrzymałem odpowiedzi. Jakub Jewuła w ogóle nie reaguje na zapytania bo nie interesuje go klient rodzimy. Jeśli już coś odpowie, to jest arogancki i robi dużą łaskę....
A coz to Ci zrobilem ze mi dupsko obrabiasz? Nie moge znalezc ani zadnej
wiadomosci od Ciebie, ani maila - moze to kwestia tego ze uzywasz ksywki
zamiast nazwiska i imienia...

Jesli chciales cos kupic wystarczy dodac do koszyka, zaplacic i poczekac
kilka dni na paczke. Dziala zawsze :)

q
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DJkopter »

aleksandrowicz pisze:Nie mamy o czym gadać widzę .
PS oczekujesz retorycznych odpowiedzi to zadawaj takie pytania a nie bronisz kolegi, który notabene prawdopodobnie się zna z Mikunem i zrozumiał owy żart ( gdyby tak nie było to on by się odezwał w swojej obronie )
Pozdro
Drogi Aleksiejewiczu,
już nie mamy o czym gadać? Przecież wyrwałeś się ze swoją uwagą i nagle Twoja kreatywność upadła? Mikun proponował aby było wesoło, Ty chciałeś aby było na temat fpv. Jak jest jedno i drugie to teraz już odpadasz? Co to się porobiło. Pokaż jaja chłopcze. Nie pękaj skoro tak ładnie zacząłeś. Jak masz problemy to zatelefonuj do Mikuna. On coś z pewnością wymyśli.
Serdeczności życzę.
Jacek
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

Nie wiem czy w ogóle piszesz do mnie bo mam na nazwisko aleksandrowicz a nie jakiś aleksiejewicz czy nie daj boże djkopter, o czym mam pisać dalej jak zadasz jakieś pytanie związane z tematem fpv to postaram się odpowiedzieć , ale jeśli według ciebie miarą wielkości jaj są ciągłe zaczepki to w takim razie nie mam jaj , bo nie będę marnował czasu na gadanie z tobą nie na temat fpv . A tak z ciekawości co tu jeszcze robisz przecież się pożegnałeś z tym kiepskim forum .
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DJkopter »

Drogi Aleksiejewiczu,
piszę do Ciebie i Ty o tym wiesz. Piszesz o zaczepkach.Zastanowiłeś się choć przez chwilę kto tu kogo zaczepił? Nie pisałem nic do Ciebie . Wyskoczyłeś ni z gruszki ni z pietruszki i odpisałem na temat fpv. Nie rób więc kolejnego zarzutu jeśli mylisz fakty. Pisałem grzecznie, zaatakowałeś, dostosowałem się do Twojego poziomu, znów Ci nie pasuje. Może nie masz co robić tylko szukasz zaczepek? Miało być wesoło jak pisał Mikun i jest wesoło. Ciesz się wiosną i perspektywą rychłego latania, Nie muszę nic pytać o fpv bo moja wiedza starcza mi w zupełności do moich potrzeb. Posiadam kilka kopterów w celu porównania poszczególnych systemów. Zgłębiłem już dawno MK, obecnie testuję DJI w dwóch wersjach. Latam głównie śmigłowcami i póki mnie to bawi jest sympatycznie.Ludzie tu się wkurzają na byle co i bardzo boją się konkurencji. Nie żyję z fpv i nie masz czego się obawiać. Jak wrócę do kraju złożę kolejnego Hexakoptera. Kupiłem ramę w USA. Potraktuj to wszystko jako żarty. W rezultacie chciałem jedynie zwrócić uwagę- nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe-. Nie muszę tu pisać.Ale warto zrozumieć, że wśród społeczności nie ma ideałów. Każdy na swój sposób jest inny. I to jest piękne. Mój kolega zrezygnował z uczestnictwa w tym forum po ,,żarcie Mikuna'' Nie wiem dlaczego Mikun go tak potraktował. Ja zawsze starałem się zrozumieć ludzi. Tu każdy zaraz odpowiada złośliwie, musi wtrącić swoje trzy grosze choć niewiele ma do powiedzenia w sprawach modelarskich. Pośmiałem się z tych odpowiedzi i to mi wystarczy. Sam zadecyduję czy pożegnam tą społeczność. Chyba mam do tego prawo.
Serdeczności dla czytających.
Jacek
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś że te forum rządzi się swoją własną netykietą, nie zawsze posty traktują o modelarstwie a czasami bardziej są to pogawędki towarzyskie niekiedy okraszone niewyszukanym żartem, abstrakcyjnym dowcipem czy też nieupierdliwą złośliwością... to pora przejrzeć na oczy :-) I dostosować się do większości, do reguł panujących w danej grupie.
Jeżeli pozostajesz nonkonformistą, droga wolna , nikt nie kazał się tutaj zapisywać i strzykać jadem co za każdym razem czynisz cokolwiek tu pisząc... I proszę Cię nie przeinaczaj faktów - nikt Twojego kolegi ani Ciebie nie zaatakował tutaj bo takich zachowań w naszej grupie po prostu nie ma. A jak są- to je tępimy.
Skoro nie jesteś wstanie nadawać na falach towarzyskich , takich jakie się tu przyjęły - to nic nie pisz w ten deseń. Zajmij się tylko stroną merytoryczną. Bez stylizacji.
Skoro, jak piszesz - dysponujesz wystarczającą wiedzą i doświadczeniem modelarskim - skorzystaj z tego dobrodziejstwa jakim jest dzielenie się swoją pasją z innymi. To przecież takie proste.
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
mzyla
Posty: 961
Rejestracja: wtorek 09 lis 2010, 10:42
Lokalizacja: Manchester

Post autor: mzyla »

Pax panowie.
SSb czyli qst to ogólnie znany w sieci ludź, i skoro się wypisał to wypisał.
Reszta, czyli aleksandrowicz i smootny to niestety dzieci neostrady i for (ów) (przynajmniej mentalnie) i długie dysputy na nntp ich omineły.
Więc DJkopter odpuśc im w spokoju, i tak nie zakumają.
To nie advocacy, nie bart ogryczak czy lech7. Nie to pokolenie.
MZ
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

A ja tylko chcialem pomóc i poleciłem kefira usługi , ale widać djdiscokopter nie szukal ramy tylko zaczepek
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Rurku - z całym szacunkiem ale jak jeszcze raz usłyszę o strzykaniu jadem to osobiście wytatuuję ci logo Onet'u i WP na piętach. Dajże spokój nieszczęsnym zwierzętom, Naja nigricollis i spółka naprawdę nie zasługują na takie porównania.... :mrgreen:
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

okej Veridzie :-) Już zostawiam zwierzęta w spokoju :-)
Obrazek
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DJkopter »

No to zdania są jak widzę także podzielone wśród tutejszej elity. Ale mnie pasuje taka konwencja kawalarzy i dowcipasów. Sam nie stronię od tkzw. jaj. Tylko, że jest jakaś granica.Ale chyba jednak nastąpiła metamorfoza i mzyla wprowadził trochę równowagi do tej dyskusji i wyprostował młodzież . qst to znany krótkofalowiec i dx-man , człowiek kochający amatorskie radio i modelarstwo. Widziałem u niego home made aparaturę z lat 70-tych. Nadajnik samowzudny na lampach 3S4T i 1S5T i miniaturowy odbiornik w/g Skrzydlatej Polski z tamtego okresu. Możecie zobaczyć jego prywatną stronę http://www.sp6dlo.pl Oceńcie sami. A modelarska strona Stowarzyszenia którą administruje: http://www.modelarze-rc.wroclaw.pl
Jeśli ktoś był w zeszłym roku na zlocie w Radawcu , to Sławek wraz z kolegą Darkiem z Kraśnika latał zespołowo modelem DH 82 Tiger Moth Toniego Clarka o rozpiętości 2,8 m . Tak więc mzyla napisał prawdę o qst. Może kiedyś Sławek wróci na to forum. Jego wiedza o radiu napewno może służyć wielu modelarzom. A ja już po powrocie do kraju zacznę testować Wietkonga. zniechęcony do rodzimych producentów będę latał na nowej ramie z USA.
Serdeczności i dobrej modelarskiej pogody życzy Jacek.
ODPOWIEDZ