Wookong i rama Hexa Xircrafta

FC - wykorzystujące sprzęt firmy DJI

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Wookong i rama Hexa Xircrafta

Post autor: DJkopter »

Zamierzam kupić ramę Xaircrafta pod Hexa .System to autopilot Wookong. Proszę Was koledzy o radę jakie zastosować silniki do tej ramy aby podnieść około 0,6 kg sprzętu? Taka rama jest chyba najlepszą alternatywą . Chętnie poznam opinię innych użytkowników tego systemu i zastosowanych ram do Hexa.
Z góry dziękuję za życzliwość.
Jacek.
qst

Post autor: qst »

Skontaktuj się ze mną na priv. Porozmawiamy. Jestem z Wrocławia.
Awatar użytkownika
kuki83
Posty: 2091
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 19:08
Lokalizacja: Ropczyce/Podkarpacie

Post autor: kuki83 »

DJkopter, o to ty , padł mi telefon rano :-(

a czego nie chcesz ramy polskiej produkcji ?

0,6 kg to niedużo tylko czy chcesz podnieść czy chcesz latać ?



--
może tak
waga coptera z załadunkiem powinna być 1/2 - 1/3wagi sumarycznego ciągu wszystkich silników

czyli jeżeli ciąg wszystkich silników to 6kg to to masa coptera z załadunkiem powinna być max 2-3kg
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DJkopter »

Kuki, ale ja chcę ramę polskiej produkcji .Problem w tym, że nie można nigdzie jej kupić. Telefonowałem i pisałem maile do kilku firm. Wszyscy mają jakieś nieskończone projekty. Każdy czeka na coś i nie jest w stanie załatwić nic od ręki. Jeden z gości podniósł ł cenę po dwóch dniach o 250 zł i po uzgodnieniu szczegółów napisał na następny dzień, że muszę sfinansować materiały i wtedy dopiero wykona moje zamówienie. Inny miał za tydzień wykonać, lecz cena pomiędzy 1500 - 2000 zł.Może masz jakieś informacje kto dysponuje dobrą i sprawdzoną ramą pod silniki 220W. Sam chyba latasz na takiej. Dziwna ale prawdziwa jest ta sytuacja.
Miłego dnia.
Jacek
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

zgłoś się do kefira za 2000 jak piszesz to ci zrobi pozadna rame z dodatkowo super gimbalem :)
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DJkopter »

Dobra rada. Z Kefirem wymieniłem kilka maili.Wysłał fotki,zachwalał swoje ramy. Na pytanie kiedy mogę i za jaką cenę dostać ramę nie otrzymałem odpowiedzi. Jakub Jewuła w ogóle nie reaguje na zapytania bo nie interesuje go klient rodzimy. Jeśli już coś odpowie, to jest arogancki i robi dużą łaskę. Jest tak zapracowany,że nie ma czasu na informowanie klientów na temat swoich produktów. Taka niestety jest nasza modelarsko-kopterowa rzeczywistość. Pozostają tylko firmy zagraniczne i płatość Pay Pal.
Jacek
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

Kefir się odezwie, poczekaj bo warto, jak masz wydać kasę na samą ramę za granicą to lepiej w polsce mieć w tej cenie naprawdę konkretny gimbal, kefir wczoraj był nie dostępny na pewno dziś się odezwie .
Artu

Post autor: Artu »

DJkopter pisze:Jakub Jewuła w ogóle nie reaguje na zapytania bo nie interesuje go klient rodzimy. Jeśli już coś odpowie, to jest arogancki i robi dużą łaskę.
Dla czego mnie to nie dziwi... :roll: Ale do moralizowania jest pierwszy :evil:

Kefir się odezwie, bo to solidna firma :-D
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

Jestem jestem poprostu jestem trochę zakręcony bo trochę problemów w domu
Czy DJKopter to SSB na poczcie ? bo ciężko mi czasami połączyć ksywy z nazwą e-mail
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Witaj Kefirem

Post autor: DJkopter »

To pisał do Ciebie Prezes Stowarzyszenia Dolnoślaskich Modelarzy.Widocznie też szuka ramy.My korespondowaliśmy tu. To napisz jaka jest szansa na tą ramę?
Jacek
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

To już jest koniec

Post autor: DJkopter »

Panowie,
dziękuję wszystkim za krótką współpracę. Miałem nadzieję na rzeczowe i merytoryczne dyskusje na tematy modelarskie. Niestety tak jak to bywa w naszej rzeczywistości tu też pojawili się ludzie mający zupełnie inne priorytety. Po głupim żarcie Mikuna w stosunku do mojego kolegi qst i mojej ripoście zostałem zaatakowany także ja. Uznałem więc , że nie ma sensu dalej tracić czasu na jałowe i nikomu niepotrzebne polemiki. Ponieważ Mikun nie zdobył się na słowo ,,przepraszam'' a wszyscy obarczyli winą moją osobę, uznałem , że to forum nie jest dla mnie. Pozdrawiam wszystkich.
Jacek Prorok
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

Co za delikatność, to forum fpv a nie kącik złamanych serc (:
Ostatnio zmieniony piątek 09 mar 2012, 16:34 przez aleksandrowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
DJkopter
Posty: 50
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 10:51
Lokalizacja: Wrocław

Re

Post autor: DJkopter »

Czcigodny Aleksieju Aleksandrowiczu,
najmocniej przepraszam na faux pas. Już śpieszę z merytoryczną odpowiedzią na temat fpv. W odpowiedzi pragnę napisać , że mój komputer zdiagnozował problem odchyłki od zadanego kursu. Spowodowana jest ona uszkodzeniem akcelerometru a także czujnika baro. System zalecił delikatne popukanie w kopułkę. Nie za mocno aby odchyłka się nie pogłębiła. Z pewnością to przywróci sprawność urządzenia. Daj znać czy zadziałało !!!!
Serdeczności.
Jacek
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

Nie mamy o czym gadać widzę .
PS oczekujesz retorycznych odpowiedzi to zadawaj takie pytania a nie bronisz kolegi, który notabene prawdopodobnie się zna z Mikunem i zrozumiał owy żart ( gdyby tak nie było to on by się odezwał w swojej obronie )
Pozdro
Ostatnio zmieniony piątek 09 mar 2012, 16:43 przez aleksandrowicz, łącznie zmieniany 2 razy.
Fodzio
Posty: 317
Rejestracja: wtorek 24 sie 2010, 13:19
Lokalizacja: Opole/Wawelno

Post autor: Fodzio »

Robi się wesoło
ODPOWIEDZ