Branda niu kiczajna --- 808 #16 --- is fajnali hir

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
damikss
Posty: 94
Rejestracja: sobota 21 wrz 2013, 20:54
Lokalizacja: Żory

Post autor: damikss »

Szkoda bo znalazłem taki filmik

http://www.youtube.com/watch?v=9HyJLGbwKf4

i tutaj gosc normalnie przegląda sobie wszytko tyle ze to versja 18

6 minuta 30 sekund
Awatar użytkownika
fragles
Posty: 1713
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 22:54
Lokalizacja: Góry Świętokrzyskie

Post autor: fragles »

#16 nawet tych napisów nie wyświetla.
Awatar użytkownika
sudik
Posty: 313
Rejestracja: niedziela 23 cze 2013, 17:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sudik »

Hejka, chyba ubiłem kamerkę. Dziś podczas latania zaliczyłem krecika i kamerka dosłownie zaniemówiła. Nie daje się właczyć, komputer jej nie widzi. Po podpięciu przez usb pocztakowo zapalała się dioda informujaca o ładowaniu, teraz już nic. Jak zostaje chwilę podłaczona to grzeje się dość mocno w okolicach slotu na kartę. Pomijam fakt, że karta pamięci też trupio wyglada, nie daję się odczytać. Macie jakieś pomysły sugestie?
Bartek
Szpecu od kudlenia :)
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Często leci matryca. Sprawdziłem na drugiej i kamerka ożyła:-D

Miesiąc oczekiwania i matrycę z obiektywem wraz z dodatkową obudową w prezencie tuż przed świętami Mikołaj dostarczył.
Awatar użytkownika
misiekkk
Posty: 2084
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 21:24
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: misiekkk »

U mnie też poleciała matryca w identycznych okolicznościach.
Nowa matryca z obiektywem zamówiona u naszego kolegi na ebayu rozwiązała sprawę w 5 minut.

Przy okazji dowiedziałem się, że można zamówić u niego nowe, większe obudowy oraz pojemniejsze obudowy - teraz kamerka pracuje o 10-12 minut dłużej.

Rozbierz ją a zobaczysz co ucierpiało.
Ja właśnie przy rozbiórce zauważyłem połamane zaczepy z przodu obudowy, więc postarałem się o nową obudowę.
Świat z góry wygląda lepiej ;-)
Awatar użytkownika
sudik
Posty: 313
Rejestracja: niedziela 23 cze 2013, 17:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sudik »

Czy uwalona matryca może mieć wpływ na kamerę, że nie działa kompletnie i grzeje się w okolicach slotu na kartę?

Rozebrałem ja wcześnej i żadnych fizycznych uszkodzeń na elementach nie widziałem. Zaczałem podejrzewać regulator yj33 umiejscowiony po 2 stronie płytki jak jest karta.
Bartek
Szpecu od kudlenia :)
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

Generalnie tam jest podczas normalnej pracy kamerki dosyć cieplo. No chyba, że plastik się topi :-/
Awatar użytkownika
sudik
Posty: 313
Rejestracja: niedziela 23 cze 2013, 17:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: sudik »

Plastik to nie, ale temperatura raczej ni jest normalna dla poprawnie działajacej elektroniki. Zamówię nowa matrycę i zobaczymy czy będzie żyła .
Bartek
Szpecu od kudlenia :)
sm210
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek 23 wrz 2013, 19:14
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: sm210 »

Pojawiło się nowe oprogramowanie . Uaktualniłem też program konfiguracyjny i stracił mi się język polski. Czy przypomniał by ktoś, jak się ustawiało język :?:
Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Prono »

Chyba plik z językiem musi być odpowiednio sparowany z wersją oprogramowania, a po aktualizacji chyba nie jest.
zybyzy
Posty: 1346
Rejestracja: sobota 18 sie 2012, 10:06
Lokalizacja: Breslau

Post autor: zybyzy »

Pisze że języki nie są kompatybilne z nowym programem:
http://www.mytempfiles.info/nr16/index.html
bo latać to cza umić ;) - więc ciągle się uczę.
SkyWalker X-6 FPV - 2Fat2Fly, SkyWalker 1900 FPV Z&P, Mini SkyWalker eleres AP, Mini Talon FPV Z&P
BadCat FPV - KFC32FTB
Awatar użytkownika
Prono
Posty: 1496
Rejestracja: wtorek 23 paź 2012, 20:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Prono »

A mi znowu keychain padł :]
To już drugi.
Pierwszy w październiku wymienił mi eletoponline.
Teraz znowu pisze z nim maile i znowu najpierw udziela mi standardowych porad, żeby sprawdzić inną kartę, baterię, formatować, resetować... standardowy shit.
A ona po prostu nie ładuje się z USB (po podłączeniu kabla nie świeci żadna dioda, powinna zielona) i się nie włącza (podczas przytrzymania większego klawisza zaświeca się czerwona, potem żółta i po sekundzie się wyłącza całkiem).
O ile się zgodzi na wymianę, znowu miesiąc czekania...
kiepuri
Posty: 1235
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 17:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kiepuri »

Ja ostatnio zacząłem zasilacz 16 z pakietu 1s 300mAh z biedronki. Nie wiem czy to przez to, ale kamera nagrywa maksymalnie kilka minut i się wyłącza. Albo mruga jak by nagrywała a potem nie mam pliku z video.

Co gorsze zauważyłem, że końcówka nagrania jest przeważnie pogoroszonej jakości - obraz mruga i pojawiają się piksele/zakłócenia...

Obrazek



Dodam, że kamera nigdy nie zaliczyła kreta i dobrze nagrywała. Co może być przyczyną?
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrowy »

kiepuri. Zostaw tą baterię i zasil z 5 V przez gniazdo USB. Wydaje ni się, że ten biedronkowy pakiet jej nie służy :-/
kiepuri
Posty: 1235
Rejestracja: wtorek 10 sty 2012, 17:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kiepuri »

O widzisz. To jest jakaś myśl.

Tylko jak to zrobić? Starą baterię uciałem bo była spuchnięta i trzymała 10minut. Jak podpinam USB to świeci zielona dioda (przy odłączonej bateryjce biedronkowej)
ODPOWIEDZ