DJI Air 2S vs DJI Air 3

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Latttam
Posty: 102
Rejestracja: czwartek 22 sie 2019, 13:15
Lokalizacja: Warszawa

DJI Air 2S vs DJI Air 3

Post autor: Latttam »

Cześć!

Chciałem zasięgnąć opinii który lepszy.... Air 2S czy Air 3? Na Amazonie Air 2S https://www.amazon.it/dp/B08YR9Z3FJ jest za niecałe 3000 zł, a na OLX Air 3 za około 4000 zł.

Air 2S ma calowy sensor, w teorii lepszy od wyraźnie mniejszego w Air 3. Air 3 ma dwie kamery: szeroki kąt i krótkie tele.
Poza tym Air 3 jest sporo nowocześniejszy i ma kilka bajerów extra.

Który byście wybrali? Warto dopłacić do Air 3 (różnica ok. 1300 zł)?

Interesują mnie bardziej Wasze doświadczenia, aniżeli suche dane techniczne, które można wyczytać wszędzie.

Głównie interesuje mnie filmowanie, a więc jakość / możliwości video. Z bajerów najważniejsze jest omijanie przeszkód.

Przy tej okazji, zapytam, ponieważ tu mocno przekraczamy 250g...rozumiem że można tym latać na Open A2? Nie latam w mieście, tylko na terenach "rekreacyjnych" (gdzie prawie nie ma ludzi): działki, lasy, drogi leśne, pola i jeziora. ( jeszcze nie mam uprawnienia, ale myślałem o Open A2). Na temat uprawnień mam kompletnie zielone pojęcie - stąd może głupie pytania.

Dzięki!
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Air 2S vs DJI Air 3

Post autor: pawelsky »

Latttam pisze: sobota 03 lut 2024, 21:41 Przy tej okazji, zapytam, ponieważ tu mocno przekraczamy 250g...rozumiem że można tym latać na Open A2?
Air 3 ma kategorie C1, wiec mozesz nim latac w Open A1.

Air 2S nie posiada w tej chwili zadnej kategorii, wiec dopoki kategoria nie zostanie nadana (prawdopodobnie pod koniec marca) jako dron "legacy" moze byc uzywany jedynie w kategorii Open A3.
Latttam
Posty: 102
Rejestracja: czwartek 22 sie 2019, 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: DJI Air 2S vs DJI Air 3

Post autor: Latttam »

Dzięki!
ODPOWIEDZ