DJI Mavic Mini 2

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: DJI Mavic Mini 2

Post autor: Adrián »

Zależy w jakim stanie i ile ma przelatane. 5-6 stówek poniżej ceny rynkowej, jeśli jeszcze na gw będzie rozsądną ceną.

Editt
Za 2.5-2.6 na olx masz fabrycznie nowe z gw combo. Świetna cena. Używka musiałaby kosztować w granicach 2-2.1 w bardzo dobrym stanie.
awas1
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2019, 23:37
Lokalizacja: Kielce

Re: DJI Mavic Mini 2

Post autor: awas1 »

Mogę kupić prawie nowego Mini 2 kupionego w USA (wersja combo). Za ok. 2000 zł.
Słyszałem, że wersje na USA i EU mogą się czymś różnić. Czy to może stwarzać jakiś problem do normalnego użytkowania drona?
awas1
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2019, 23:37
Lokalizacja: Kielce

Re: DJI Mavic Mini 2

Post autor: awas1 »

Dzięki Adrian
Mnie chodzi o to, że dron kupiony w USA podobno ma inny system zasięgu transmisji niż drony sprzedawane w Europie. Czy to nie przeszkadza?
Po zatem nie wiem czy przy aktywacji drona jest on przypisywany do tego użytkownika czy nie. Jeśli tak to jak go przepisać na mnie?
pull_up
Posty: 65
Rejestracja: piątek 03 lut 2017, 22:55

Re: DJI Mavic Mini 2

Post autor: pull_up »

Czy ktoś z Was ma większe doświadczenie z Mini 2 i Lichi? Posiadam tablet Galaxy S 10.5, który jest 32 bitowy i dji fly niestety tam nie uruchomię a całkiem fajnie byłoby użyć to urządzenie do podglądu obrazu (świetny, czytelny i duży ekran).
Awatar użytkownika
esc
Posty: 67
Rejestracja: piątek 30 sty 2015, 18:41
Lokalizacja: Krk

Re: DJI Mavic Mini 2

Post autor: esc »

Chciałem Was zapytać czy latacie na zaktualizowanych maszynach czy nie i dlaczego.

Ogolnie lubie aktualizacje, raczej pilnuje swoje rzeczy aby byly aktualizowane, windowsy, komorki, tablety, elektronike ale z drugiej strony tez nie robie tego na pałę, zawsze staram sie dowiedziec co to zmieni jakie są plusy takiej aktualizacji. Oczywiscie tez zdaje sobie sprawe ze czasem aktualizacja jest tylko zwiazana z bezpieczenstwem czy poprawkami niewidocznymi a czasem wprowadza jakies nowe bajery. Niestety tez zdaje sobie sprawe, ze producent tez moze wykorzystac oprogramowanie do postarzenia produktu zwlaszcza kiedy wprowadzil juz albo wprowadza nastepce modelu urzadzenia.
Mam trochę niesmak jesli chodzi o miniaka bo co wchodzi aktualizacja to wiecej czytam o problemach danej aktualizacji niz o jej zaletach co finalnie doprowadzilo do tego ze nie dostalem przyslowiowej marchewki ktora by mnie skusila na aktualizacje i zostalem na wersji 01.03.0000. Oliwy do ognia dodaje fakt braku możliwości cofnięcia sie z wersja oprogramowania pewnie gdyby nie to, to juz dawno przynajmniej bym przetestowal i podumal czy rzeczy wyczytane w internecie sa prawdziwe czy nie. Dlatego wlasnie chcialem Was zapytac co Was skłoniło do aktualizacji i czy było warto ?
Pozdrawiam Esc
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4540
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: DJI Mavic Mini 2

Post autor: Kowal »

Jak cos działa, to nie ruszam :mrgreen:
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
ODPOWIEDZ