Autel Evo 2 - dron z ambicjami

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Myshor
Posty: 51
Rejestracja: sobota 11 paź 2014, 16:15
Lokalizacja: Polska

Re: Autel Evo 2 - dron z ambicjami

Post autor: Myshor »

DJI w porównaniu do Autel jest gigantem. Natomiast póki co, Auteldrones jako mała firma jest o wiele bardziej "responsywny". Sam nie mam z tym doświadczenia, ale opierając się na opiniach innych użytkowników, support Autel reaguje znacznie szybciej i jeśli są przesłanki, że dron spadł ze względu na wadę np. w oprogramowaniu, to go wymieniają. Starają się ale odpowiednika DJI-Care nie ma, to fakt.
Latttam
Posty: 102
Rejestracja: czwartek 22 sie 2019, 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Autel Evo 2 - dron z ambicjami

Post autor: Latttam »

Jakby był Autel Care to byłoby dużo lepiej. Aczkolwiek poziom cen (6000 - 8500 zł) to dużo jak na polskie warunki. Nawet jeśli są warte tych pieniędzy, to niewiele osób się na nie zdecyduje w PL. U nas jak ktoś się "dorobi" takiej sumy, to idzie nie po zabawki, ale po samochód do komisu :) Autel, szczególnie z kamerą "calową" 6K robi świetną robotę, ale brakuje im modelu z dobrym 4K za 3-4 tys. zł.

Poza tym przesadzili trochę z rozdzielczością, bo rzadko kto ma monitor / TV o większej rozdziałce niż 4K. Ja dopiero w zeszłym roku kupiłem monitorek 4K i wtedy 8K wybór był b. niewielki, a ceny na poziomie 20k+ zł.

Znalazłem trzy firmy które wypożyczają Autele u nas w kraju. Wersja PRO najtaniej za 150 zł na dobę. Dwie inne firmy mają mocno oczadziałe ceny :)
ODPOWIEDZ