GoPro Hero 8 za 1300zł

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: rika2017 »

Wystarczy napisać na support i dadzą kod bez odsyłania kamer... Napisałem że miałem gopro 4 wpadło do wody i zostałem bez kamery, dali kod od ręki.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

No mi nie dali jednak. A kilka razy im o tym przypominałem... Powiedzieli, że nie ma innych promocji i kuponów oprócz tej promocji "stara za nową" no i żeby sobie włączył newstalera ;) Z utopielcem dobry pomysł. To było dziś rano. To musi być GoPro? Mam mobiusa ale nie wiem ile on kosztował jakieś 2-3 lata temu.
skazi
Posty: 1437
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: skazi »

piwko pisze:No mi nie dali jednak. A kilka razy im o tym przypominałem... Powiedzieli, że nie ma innych promocji i kuponów oprócz tej promocji "stara za nową" no i żeby sobie włączył newstalera ;) Z utopielcem dobry pomysł. To było dziś rano. To musi być GoPro? Mam mobiusa ale nie wiem ile on kosztował jakieś 2-3 lata temu.
Nie musi być GoPro, ale Mobius raczej nie przejdzie, bo nowy kosztował jakieś 60-70$.
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Zgadza się. To była mniej więcej taka kwota.
Awatar użytkownika
Piotrowy
Posty: 3129
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 14:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: Piotrowy »

Już miałem wysyłać sprawną jedynkę, a przypomniałem sobie o utopionej trójce :-D
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: PiotrSz »

Ech... zapytałem support czy przejdzie Xiaomi Yi ale gość napisał mi że zakwestionują, trzeba szukać inne kamery sportowej za większą kasę...
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

PiotrSz pisze:Ech... zapytałem support czy przejdzie Xiaomi Yi ale gość napisał mi że zakwestionują, trzeba szukać inne kamery sportowej za większą kasę...
To nie musi byc kamera sportowa. Wystarczy dowolny aparat cyfrowy (ktory kiedys kosztowal conajmniej $100) nawet uszkodzony i niesprawny.
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Zaraz zaraz. Czy to może być np. aparat fotograficzny Sony HX 400V. który kosztował więcej niż te GoPro? A akurat uklękła mi optyka i leży już od roku.

Dopytałem się na ichnim czacie, za pomocą translatora. Ten apart łapie się na wymianę GoPro. Gdzieś to tam sprawdzał gość z czatu. Więc jak macie jakieś stare fotograficzne aparty to z tego wynika, że można się załapać na parę stówek mniej za Hero8. Faktycznie to nie muszą być ani GoPro, ani sportowe :)
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: PiotrSz »

pawelsky pisze:To nie musi byc kamera sportowa.
źle się wyraziłem, muszę po prostu znaleźć coś innego co kosztowało co najmniej 100$ chociaż jak wejdę na stronę GoPro to widzę ceny w €uro i sprzęt musi kosztować co najmniej 100€ ;-)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

PiotrSz pisze: jak wejdę na stronę GoPro to widzę ceny w €uro i sprzęt musi kosztować co najmniej 100€ ;-)
Nie musi. W FAQ jest wyraznie napisane ze mowa o USD, nie Euro (nawet jak wejdziesz na nie ze strony gdzie ceny sa w Euro i region masz ustawiony na Polske). Podobnie w odnosniku nr 1, rowniez mowa o USD lub ekwiwalencie w lokalnej walucie (nie chce mi sie robic screenshota).

https://gopro.com/help/articles/Block/G ... -Questions
What type of camera can I trade in?
Any model digital camera from any brand is eligible for trade-in as long as it was at least $99.99 USD new. Send ’em our way!
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Dobrze. Co dalej. Teoretycznie kupiłem. Podałem co chcę, podałem numer karty, otrzymałem jakiś zwrotny meil z numerem przesyłki. Zapewne tej do nadania starocia. Czyli pakuję paczuszkę i naklejam ten numer. Ale otrzymam jakiś znak sygnał, że już jadą po nią, czy może to ja znów muszę zrobić jakiś ruch?
Ostatnio zmieniony wtorek 26 lis 2019, 16:35 przez piwko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:Bobrze. Co dalej. Teoretycznie kupiłem. Podałem co chcę, podałem numer karty, otrzymałem jakiś zwrotny meil z numerem przesyłki. Zapewne tej do nadania starocia. Czyli pakuję paczuszkę i naklejam ten numer. Ale otrzymam jakiś znak sygnał, że już jadą po nią, czy może to ja znów muszę zrobić jakiś ruch?
Jesli masz numer przesylki dzwonisz do UPS i umawiasz sie na termin odbioru. Wysylasz i czekasz az otrzymasz kolejnego maila z informacja ze staroc do nich dotarl i wysylaja kamerke. W osobnym mailu otrzymasz rowniez fakture. Potem juz tylko czekasz az holenderski Mikolaj zapuka do drzwi...
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Dzięki

Pojechała paczuszka do Holandii. Czas start: 27.11
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: TorFPV »

Teraz jeszcze lepsza promka bo za 1300zł mamy gopro 8, dodatkową baterie, gripa, uchwyt na głowę i kartę pamięci :lol:
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Tu piszą że jakieś 1600 zł. Poza tym karta 32 GB to jednak mikrus jest...
https://gopro.com/en/pl/shop/cameras/
ODPOWIEDZ