GoPro Hero 8 za 1300zł

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:Co do technicznych możliwości tej kamerki lub raczej ich braku powołuję się na źródło gopro!
No i gdzie w tym zrodle znalazles informacje na temat mozliwosci ustawiania np. max. dlugosci nagrania?
piwko pisze:Wiem ile ściągnięto mi z konta. A ty nie wiesz. Więc nie pisz bzdur. Źródło mój bank :-P
Zmien bank. Mi sciagnieto 1400 z malymi groszami...
Pomijam juz fakt ze wczesniej pisales ze na koncie zablokowano Ci 1412PLN a nie 1500...
piwko pisze:Oprogramowanie nie działa i ma być kiedyś aktualizacja. Kiedy to nie wiadomo.
Czyli wycofujesz sie z twierdzien ze problemem jest kamera a nie oprogramowanie? Dotarlo w koncu?
piwko pisze:Nigdzie nie napisałem że jest bezużyteczna.
Conajmniej dwukrotnie sugerowales w tym watku ze towar jest wadliwy, cytuje:
piwko pisze:Jednak to nie promocja, a sprytny sposób na pozbycie się wadliwego towaru.
piwko pisze:Może to sprytna metoda pozbycia się wadliwego towaru a nie promocja?
a wiec chyba bezuzyteczny? No bo kto by chcial kupowac wadliwy produkt?
A przepraszam, zapewne Ci ktorzy uwierza w Twoja oferte na forumowej gieldzie w ktorej probujesz opchnac ten "wadliwy towar" jako kamerke jako nie posiadajaca wad i do tego warta 1600PLN ;-)
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: Adrián »

Trzeba było kupić sobie walutę z kantorów internetowych, to by wyszło dużo taniej :mrgreen:
Jak lubisz przepłacać to Twoja sprawa i nie pisz, że kosztowała 1500zl, bo Ty tyle zapłaciłeś i dałeś się nabrać na przewalutowaniu.
To, że jesteś starszy, to tylko minus dla Ciebie, patrząc na Twoje wypowiedzi, to bym się do tego nie przyznał.
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Cytat z meila. A skąd to nie powiem :) jesteście tacy mądrzy a nie wiecie gdzie pytać?
"dziękujemy za sugestię, jednak według naszej wiedzy pomimo formatowania karty w systemie FAT32 (dla kart do 32GB) lub exFAT (dla kart powyżej 32GB), GoPro dzieli pliki na partycje po 3,72GB każda - oznacza to, że przy ciągłym nagrywaniu odcinki w FullHD 1080p będą miały około 10-12 minut długości, a w 4K 2160p około 5-6 minut. Zabezpiecza to większość nagrania w przypadku uszkodzenia pliku oraz pozwala na sprawniejszą obróbkę materiału. Owszem, nowa kamera nie ma takiej możliwości jak nagrywanie w pętli - to oferowały starsze modele i dzieliły materiał na fragmenty po 5, 20 lub 60 minut i usuwały najstarszy zapis w przypadku przepełnienia karty pamięci."
Po drugie.
Wciąż uważam że to podstępna promocja a nie chęć sprzedaży pełnowartościowego towaru. Nie zmieniam zdania!!!!! Teraz tym bardziej.
Po trzecie.
Fakt, że zablokowano mi 1412 zł, ale ostatecznie ściągnięto ponad 1475 zl. Nie potrzebnie wnikacie. Kurs Euro się zmienia....Piszę ile zapłaciłem. Co was obchodzi dużo czy mało? Stać mnie :) Piszę to do tych co nie kupili a chcą kupić. Czego nie rozumiecie? Na 1500% ta kamerka nie jest dostępna za 1300 zł jak podano w tytule. Jeszcze raz się zapytam. Czego nie rozumiecie?
Naprawdę nie wiem o co wam chodzi? Ja i rika pokazujemy co jest nie tak z tą kamerką. Jej wady. To zachęta lub przestroga dla innych. A wy co chcecie udowodnić tą personalną pyskówką?
W dodatku nie znając wad tej kamerki...
A ile mam lat? Bo wszyscy się zafascynowali moim wiekiem a nie wadliwym towarem... :mrgreen: :lol;
Nie. Nie wycofuję się faktu że winny jest GPS. Na pewno winne jest oprogramowanie. Ona nigdzie nie powinno działać poza pawelskim :lol: Tak podaje źródło. Ale również jest problem techniczny z samym GPSem. Bo nie u każdego działa. Podałem linki. U mnie nie dział ani to, ani to. No i po co drążyć temat? GoPro z tym się zgadza. Co mam jeszcze wam udowadniać?

A tu nius i link pokazujący jak cena poleciała oficjalnie bez promocji i nie jest to bez powodu... Po moich postach i wytyczkach do firmy GoPro :shock: Ale pewnie i tak tego nie zrozumiecie....
https://www.gohero.pl/kamera-gopro-hero-8-black

Ja i rika umiemy powiedzieć, że kupiliśmy knota. Inni niech dalej pieją nad tą kamerką. Fakt przeceny chyba nie pozostawia wątpliwości kto ma rację. Może nawet złapiecie się na mój zwrot? :->
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 gru 2019, 15:00 przez piwko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:Naprawdę nie wiem o co wam chodzi? Ja i rika pokazujemy co jest nie tak z tą kamerką.
Chodzi nam o to zebys ochlonal i skupil sie na tym co rzeczywiscie jest nie tak, a nie to co Ci sie wydaje ze jest nie tak badz nie doczytales przed zakupem. Gorzkie zale schowaj do kieszeni bo oczy zaczynaja bolec od czytania.
piwko pisze:A ile mam lat?
Kompletnie nas to nie interesuje.
piwko pisze:Nie wycofuję się faktu że winny jest GPS
Czyli wciaz nie rozumiesz o czym mowisz.

A co do kosztow zaloz sobie Revoluta, to nie bedziesz musial przeplacac bankowi za (dwukrotne czaem) przewalutowanie.
Gopro pobralo od Ciebie 329.99EUR, ani centa mniej, ani centa wiecej. To ze bank Cie skubnal na prowizje za przewalutowanie - to juz protensje do banku (a raczej do siebie, bo dorosly czlowiek powinien sie orientowac jak czytac tabele kursowe i cennik w swoim banku).
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Możesz nie czytać moich postów. To mój ostatni post w temacie GoPro 8 Black. Kupujcie lub nie. Ja odradzam. Albo kupujcie bo pawelski poleca.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 gru 2019, 15:08 przez piwko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:Możesz nie czytać moich postów.
Z calym szacunkiem, ale nie potrzebuje porad w temacie ktore posty czytac a ktore nie...
piwko pisze:To mój ostatni post w temacie GoPro 8 Black.
Trzymam za slowo (choc prawde mowiac wielkich nadziei sobie nie robie)...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: Verid »

piwko pisze:Nie rozumiem po co taki Verid upiera się bronić złego towaru?
Verid nie broni złego towaru tylko prostuje bełkot który tu usiłujesz uskuteczniać bo ci ciągle łezki nie obeschły po tym jak się okazało że najpierw wybecalowałeś a potem sprawdziłeś że kamera nie robi tego co byś chciał a przynajmniej nie wprost. Kamera ma swoje wady ale zdecydowanie nie należą do nich chore wizje które usiłujesz tu roztaczać.
piwko pisze:w dodatku nie mając tej kamerki. Sam o tym wspomina.
Sugeruję żebyś opanował sztukę czytania ZANIM zaczniesz się wypowiadać w jakimkolwiek temacie bo jeżeli wrócisz do wątku gdzie tak się mazgaiłeś z powodu braku w sofcie opcji czasowego dzielenia nagrania to znajdziesz pewien cytat:
Verid pisze:
piwko pisze: Tym bardziej że nie masz takiej drogiej kamerki
"Takiej drogiej" znaczy jakiej? GP8? Ani ona specjalnie droga a i miałem ją kupioną zanim tobie się udało znaleźć złom do wciśnięcia supportowi GoPro.
Wytłuścić czy dasz radę sam znaleźć? Myślisz że proponowałbym ci CX'a w charakterze złomu na drugiej stronie tego wątku, samemu nie nie mając już sprzętu?
piwko pisze:Poza tym chłopaku jestem od ciebie dużo starszy to zachowuj się nie jak prostak. Nie pasłem z tobą kóz na łące...
Już ci pisałem żebyś się w jasnowidza nie bawił bo pojęcie o moim wieku masz co najmniej mgliste żeby nie powiedzieć "żadne" i ta "dużo starszość" jest mocno wątpliwa. Poza tym szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi twoja metryczka i jej pozycja względem mojej. Jak się zachowujesz jak roszczeniowy szczyl to tak będziesz traktowany, nawet będąc w wieku moich dziadków. A na wspólne wypasy zwierząt hodowlanych czy prostowanie gwoździ zdecydowanie nie było szans choćby dlatego że preferuję ambitniejsze intelektualnie aktywności.
piwko pisze:Kamerkę można zwrócić bez problemu. Jest na to 30 dni. Mam już nawet etykiety zwrotne.
Czyli wycofać twoje ogłoszenie na giełdzie jako nieaktualne?
piwko pisze:Informacja dla Verida to mnie zadowala w zupełności.
Informacja dla piwka - Verid ma w to wbite.
piwko pisze:Czy naprawdę dla Verida ciężko jest zrozumieć, że to ma hulać na wszystkich opcjach i wszystkich oprogramowaniach?!
Czy naprawę dla piwka ciężko jest zrozumieć że jego widzimisię ma się nijak do funkcji implementowanych przez producenta kamery i jak najbardziej kamera hula po wszystkich SWOICH opcjach a po wszystkich softach nie musi jeżeli nie ma tego zadeklarowanego tak w specyfikacji kamery jak i dyskutowanego softu? Dojdzie wreszcie do tej suszonej śliwki co ci dynda na sznurku spinającym uszy że problem (o ile to w ogóle problemem można nazwać) leży po stronie darmowej aplikacji na PC która chwilowo (ale pracują nad tym) nie obsługuje danych z GPS GoPro8 a nie w kamerze?
piwko pisze:Ja i rika
Tak, tak batman dla ubogich z misją obrony nieświadomych konsumentów przed złoczyńcami z GoPro.
Tyle że obawiam się że rika nie ma wcale ochoty być identyfikowany z bredniami które uskuteczniasz a dwa - co prawda podał potencjalne problemy które mogą się odnosić do sprzętu ale żadnego źródła wedle którego jest to problem na masową skalę. Wadliwe egzemplarze czy nawet całe partie mogą się trafić u każdego producenta. Istotnym jest z jaką skutecznością producent dba o interesy klientów a tutaj jakoś nie ma problemów - nawet tobie udało się zauważyć że kamerę można bezproblemowo zwrócić/wymienić.
piwko pisze:Po moich postach i wytyczkach do firmy GoPro
Taaa, na pewno właśnie po nich. Megalomania lvl.99 :mrgreen:
piwko pisze:A ile mam lat?
jeżeli powyżej 12 to ja bym się na twoim miejscu do tego nie przyznawał bo im więcej ponadto tym większa kompromitacja.
piwko pisze:Nie. Nie wycofuję się faktu że winny jest GPS. Na pewno winne jest oprogramowanie. Ona nigdzie nie powinno działać poza pawelskim :lol: Tak podaje źródło.
Źródło podaje że nie powinno działać na aplikacji desktopowej od GoPro a nie "nigdzie". Pawelsky również nie jest wyszczególniony przez źródło.
piwko pisze:Podałem linki.
Ale ich nie zrozumiałeś bo właśnie w tych linkach jest podane że na aplikacji na telefon oraz w aplikacjach firm trzecich (np. apka od Garmina) działa.
piwko pisze:Co mam jeszcze wam udowadniać?
A jesteś w stanie cokolwiek więcej poza własną głupotą?
Ten wredny...
piwko
Posty: 524
Rejestracja: piątek 18 lip 2014, 07:56

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: piwko »

Tak. Ogłoszenie można skasować.
A reszta postu to... cały ty... ;) Kompromitujesz się niestety. "Mądry" jesteś bo podałem ci (i innym) linki do poczytania. Trzeba było coś o tej napisać o kamerce jak zostało zamieszczone ogłoszenie.... Ja to wszystko musiałem sam ogarnąć i znaleźć i mieć ją w ręku. Niektórzy mieli ją wcześniej, ale "im się podobała i podoba" :) Naprawdę nie dociera do twojego umysłu, że to techniczny bubel, a nie że mi się nie podoba lub nie? Napisałem już że to co mnie interesowało to nagrywanie czasowe plików to jednak ma. Wymuszone, ale ma. Ale to nie jedyna wada tej kamerki. Cena leci na łeb. Dla wszystkich, a nie tylko dla mnie... Ciekawe dlaczego?
Skupiasz się ze swoim jadem na osobach, a nie tym o czym piszą. Paskudny masz charakter....
Pozdrawiam
I to naprawdę mój ostatni post w tym temacie.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

piwko pisze:I to naprawdę mój ostatni post w tym temacie.
No i prosze, obiecanki cacanki...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: Verid »

piwko pisze:"Mądry" jesteś bo podałem ci (i innym) linki do poczytania.
Och jakiś ty dobrotliwy że podałeś link do poczytania o oprogramowaniu a nie o kamerze która jest tematem tego wątku. Wielka szkoda tylko że sam z tej mądrości nie raczyłeś skorzystać.
piwko pisze: Trzeba było coś o tej napisać o kamerce jak zostało zamieszczone ogłoszenie....
Trzeba było poczytać sobie zanim się wydało kasę a nie teraz szukać winnych i wymyślać bzdurne teorie spiskowe usiłując przy tym w żałosny sposób zgrywać herosa za dychę.
piwko pisze:Ja to wszystko musiałem sam ogarnąć i znaleźć i mieć ją w ręku.
Nie no bohater normalnie. Szkoda tylko że po zakupie, nie przed i właściwie niewiele ci z tego oganiania wyszło. Na plus że chociaż próbowałeś.
piwko pisze:Naprawdę nie dociera do twojego umysłu, że to techniczny bubel, a nie że mi się nie podoba lub nie?
Jak do tej pory nie udało ci się tego dowieść a wręcz sam zaprzeczyłeś swoim tezom podając linki które przeczą twoim wypocinom więc nie - nadal jestem zdania że wyczyniasz dziecinne histerie bo chciałeś błysnąć a wyszło jak zwykle.
piwko pisze: Ciekawe dlaczego?
Popatrz w kalendarz to się dowiesz choć przy prezentowanym poziomie mocy obliczeniowej są pewne szanse że nie znajdziesz powiązania.
...a nie, czekaj. To przecież dlatego że superpiwko przyćmił mocą swego intelektu konsultantów GoPro i ci, w panice że ich niecny spisek wyszedł na jaw, szybko polecieli z ceną żeby upłynnić jak najwięcej wadliwych kamer zanim cały świat się zorientuje w ich podstępie.
piwko pisze:Skupiasz się ze swoim jadem na osobach, a nie tym o czym piszą.
Nie schlebiaj sobie. Mój jad jest zbyt cenny żeby go wylewać na byle co. Interesuje mnie tylko sprostowanie bzdetów które tu płodzisz na wypadek jakby ktoś szukający rzetelnych informacji nt. tej kamery miał pecha wdepnąć w to co ci się ulało.
piwko pisze:Paskudny masz charakter....
A dziękuję, z twojej strony to komplement.
piwko pisze:I to naprawdę mój ostatni post w tym temacie.
Czyli poprzednim razem kłamałeś czy znowu bawiłeś się wyświechtaną figurą retoryczną gimbazy która dobitnie chce podkreślić jak bardzo nie ma argumentów w dyskusji?

EDYCJA:

Zgodnie z przewidywaniami, ostatni post piwko nie był ostatnim w temacie tej kamery tyle że nasz przemiły kolega stwierdził że nie będzie kontynuował publicznego ośmieszania się i próbował przenieść się na PW. W związku z tym że nie mam serca pozbawiać reszty forum ubawu z jego błazenady, oto kontynuacja elokwencji ze strony naszego zbawiciela:
piwko pisze:Ty naprawdę jesteś tak intelektualnie ograniczony czy tylko grasz? Przecież napisałem parę postów wyżej że tak kamera spełnia to co chciałem mieć! Jest po prostu technicznie wadliwa i to nie ze względu na święta, bo "promocja" trwa od października. Kto może to je zwraca. Nie przejmuj się tak moimi kosztami, bo nie ponoszę żadnych (poza czasem pakowania). Oni płacą za przesyłki i zwracają kasę.
Śpieszę (po raz kolejny) poinformować że fakt braku opcji na którą się napaliłeś jak szczerbaty na suchary nie świadczy o wadzie technicznej kamery. Udało ci się znaleźć obejście? Fajnie, może wreszcie przestaniesz histeryzować. Z tym masowym zwracaniem to masz coś na poparcie tej tezy czy znowu bujna imaginacja w zielonej salopce i pobożne życzenia? I nie rozumiem tego komentarza o kosztach bo tak się dziwnie składa że od początku tej i równoległej histerii twoje fundusze i ile dałeś za kamerę nie leżą w granicy mojego zainteresowania.
Ten wredny...
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: rika2017 »

Takie pasy miała kamera +plamy zawsze w tym samym miejscu ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: pawelsky »

rika2017 pisze:Takie pasy miała kamera +plamy zawsze w tym samym miejscu
Wymienili na sprawna?
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: rika2017 »

Jest na serwisie w tym momencie, zapewne tak. Tak powinien działać serwis

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: Verid »

Zaraz - dobrze widzę że strzeliłeś tym Plejady? Mimo wad kamery całkiem zgrabnie ci to wyszło :mrgreen:
Ten wredny...
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: GoPro Hero 8 za 1300zł

Post autor: rika2017 »

Podczas tego wyszły wady

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ