Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

cziczeniza
Posty: 2
Rejestracja: środa 03 lip 2019, 21:03
Lokalizacja: timbuktu

Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: cziczeniza »

Cześć
Chciałbym tu opisać przypadek z mojej miejscowości, która nie wyróżnia się niczym szczególnym, przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
Mianowicie kilka razy na tydzień lub być może codziennie(nie wiem bo nie czatuję) da się zaobserwować drony latające nad moją wioską.Przelatujące, zawisające, latające w szyku.Da się to zaobserwować tylko nocą, w dzień się boją że ich ktoś zobaczy, noc ma to do siebie że niektórzy nie rozróżniają czy to dron czy samolot-taki mój wywód.Oczywiście zakładam ten temat z ciekawości i obawy, w jakim celu są te przeloty? co państwo w ten sposób kontroluje?lub chce kontrolować.Piszę 'państwo' bo nie sądzę że ktoś po cywilnemu ma 3 zabawki warte ze 2 chaupy lata sobie co noc szpiegując sąsiadów.
ktoś coś może wie na ten temat?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9764
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: pawelsky »

I pewnie jeszcze od tego mleko kwasnieje a krowy przestaja sie cielic? ;)

Pokaz video bo ten wywod to sie bardziej na forum milosnikow ufo nadaje...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: Verid »

cziczeniza pisze:Chciałbym tu opisać przypadek z mojej miejscowości, która nie wyróżnia się niczym szczególnym, przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
To zupełnie normalne że nie wiesz - przynajmniej w temacie tajnych rządowych operacji. Jakbyś wiedział to coś nie tak z ich tajnością, nie sądzisz?
cziczeniza pisze:Da się to zaobserwować tylko nocą, ..., noc ma to do siebie że niektórzy nie rozróżniają czy to dron czy samolot-taki mój wywód.
Tjaaaa...niektórzy zdecydowanie tak robią. ;-)
cziczeniza pisze:w dzień się boją że ich ktoś zobaczy
Powiedzieli ci czy tylko nie potrafisz sobie wyobrazić scenariusza w którym istnieje zapotrzebowanie na nocne loty?
cziczeniza pisze:Oczywiście zakładam ten temat z ciekawości i obawy, w jakim celu są te przeloty? co państwo w ten sposób kontroluje?lub chce kontrolować.
Zakładasz ten temat w celu zabawy w tanią sensację i teorie spiskowe.
cziczeniza pisze:.Piszę 'państwo' bo nie sądzę że ktoś po cywilnemu ma 3 zabawki warte ze 2 chaupy lata sobie co noc szpiegując sąsiadów.
No proszę, nie tylko masz pewność że to drony (choć po nocy to się różnym różne rzeczy wydają), na 100% rządowe (choć teraz latadło ze światełkami to do komunii dzieciaki dostają i absolutnie nie jest możliwe żeby trzech gości latało tylko musi być jeden i lata trzema na raz) to jeszcze masz absolutną pewność że kosztują równowartość 2 domów.
cziczeniza pisze:ktoś coś może wie na ten temat?
Tak. Co do tego tematu, mogę z całkowitą pewnością stwierdzić że do jutra najdalej zniknie bo siły rządowe nie lubią jak się na publicznym forum porusza niewygodne dla nich tematy. Co więcej, jestem przekonany że z twoim kontem może stać się podobnie jeżeli dalej będziesz ujawniał tajne projekty rządowe. ;-)
Ten wredny...
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: skazi »

Czy po przelocie takich dronów są na niebie chemtrails?
cziczeniza
Posty: 2
Rejestracja: środa 03 lip 2019, 21:03
Lokalizacja: timbuktu

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: cziczeniza »

Widzę że trafiłem na mądrali.Jeden mądrzejszy od drugiego, więc wnioskuję że albo temat jest wam znany i szyderą próbujecie go zdyskredytować albo mam do czynienia z totalnymi ignorantami których jedyna słuszna wizja świata jest przedstawiana w telewizji.

Panowie gdybym chciał zabić czas to wziął bym książkę, gitarę, włączył yt,zajął się pracą etc. i nie zawracał bym sobie głowy waszym forum, natomiast z ludzkiej ciekawości chciałem przedstawić problem i liczyłem że być z kimś wymienię konstruktywnie kilka zdań. Natomiast tu widzę od razu atak, i prześmiewcze komentarze.Jeden z mądrali wyżej sugeruje że taką zabawkę może mieć każdy dzieciak,każdy dzieciak to może mieć zabawkę za 1000zł. Ja wysnuwam swoją teorię na podstawie takich danych jak orientacyjny pułap, ukształtowanie terenu, nocne warunki itd. takim warunkom nie sprosta zabawka za 1000zł.
Awatar użytkownika
krall
Posty: 3153
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: krall »

cziczeniza pisze:Cześć
... z mojej miejscowości, która nie wyróżnia się niczym szczególnym, przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
Timbuktu
Nie wiem, nie byłem, trudno mi się ustosunkować...
pozdrawiam
Krzysztof
http://www.fly.kartuzy.com.pl
Awatar użytkownika
maxiiii
Posty: 2353
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 07:04

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: maxiiii »

Może ja wtrącę swoje trzy grosze.
Jeżeli chodzi o rząd w Mali to h... go wi co one tam robią. :)

A tak na serio to gdzie leży ta wioska? Bo to może nie nasze?
Awatar użytkownika
pawlo
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 03 mar 2011, 21:07
Lokalizacja: Olszewnica St.

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: pawlo »

Obrazek

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać.
Ostatnio zmieniony czwartek 31 paź 2019, 21:25 przez pawlo, łącznie zmieniany 2 razy.
fx 79, S-800, Vega, Ursus, pix , ostatnio Fimi x8
i kilka wynalazków ...
myślę że już starczy
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9764
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: pawelsky »

maxiiii pisze:A tak na serio to gdzie leży ta wioska? Bo to może nie nasze?
No Przeciez napisal ze Chichen Itza, startuja ze szczytu piramidy Kukulkana ;-)
cziczeniza pisze:zajął się pracą etc. i nie zawracał bym sobie głowy waszym forum
O, to, to!
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Rządowe drony latające nocą nad małą wioską.

Post autor: Verid »

cziczeniza pisze: wnioskuję że albo temat jest wam znany i szyderą próbujecie go zdyskredytować albo mam do czynienia z totalnymi ignorantami których jedyna słuszna wizja świata jest przedstawiana w telewizji.
Prawie trafiłeś. Temat jest nam, jak słusznie zauważyłeś, świetnie znany, niestety nie trafiłeś co do szydery. Podpowiem że nie tyczy się bynajmniej tematu.
cziczeniza pisze:Panowie gdybym chciał zabić czas to wziął bym książkę, gitarę, włączył yt,zajął się pracą etc
Do tego trzeba inteligencji. W przeciwnym razie pozostają teorie spiskowe...
cziczeniza pisze:natomiast z ludzkiej ciekawości chciałem przedstawić problem i liczyłem że być z kimś wymienię konstruktywnie kilka zdań.
Pomyliłeś fora. Po "konstruktywną wymianę zdań" w tym temacie (niezły oksymoron swoją drogą) sugeruję się udać na teoriespiskowe.pl lub podobne miejsce.
cziczeniza pisze: Natomiast tu widzę od razu atak, i prześmiewcze komentarze.
Bo to co zaprezentowałeś nie zasługuje na nic więcej a właściwie to i nawet na to nie zasługuje.
cziczeniza pisze:Ja wysnuwam swoją teorię na podstawie takich danych jak orientacyjny pułap, ukształtowanie terenu, nocne warunki itd. takim warunkom nie sprosta zabawka za 1000zł.
Nie "wysnuwam" tylko "wysysam" tą teorię. Z brudnego palca (u nogi najprawdopodobniej) i wynika ona z żenująco niskiej wiedzy na temat co można zrobić zabawką za 1kPLN.
Niestety, takie bzdeciory jak wyżej, na forum gdzie ludzie latali zanim ciebie media nauczyły słowa "dron", kwalifikują cię do roli etatowego błazna. A że ta rola już jest zajęta i nasz trefniś prezentuje daleko wyższy poziom dowcipu to sukcesu nie wróżę.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ