Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

Witajcie,
W tym wątku chciałbym się z Wami podzielić recenzją kontrolera lotu: GEPRC SPAN F722 VTX 50A.
Otrzymałem go kilka dni temu, więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć, jak się sprawuje w samym modelu.
Co w nim takiego szczególnego? W ramach dwóch płyt PCB otrzymujemy wieżyczkę / zestaw kontrolera lotu wraz z ESC.
Otrzymujemy tutaj:
-procesor F722,
-dwa żyroskopy ICM 20689,
-wbudowany nadajnik wideo 5.8GHz 600mW,
-wbudowany barometr,
-wbudowany układ BlackBox,
-ESC 32-bitowe z czujnikiem prądu, telemeterią i prądem 50A - w szczycie 55A/s.
Zatem mamy pełny zestaw do lotów kopterami Long Range, jak i freestyle/wyścigowymi...
Pełną recenzję możecie przeczytać na:
-moim blogu: https://hellodronerc.pl/recenzja-geprc- ... e-fpv-gps/
-oraz na kanale YouTube:

W niedługim czasie postaram się zamieścić wyniki z pomiarów mocy nadajnika.

Za każde wejście i poświęcenie chociaż chwili czasu - serdecznie dziękuję ;)

*W recenzji linki są w postaci refflinków do sklepu BG - skąd otrzymałem testowany kontroler lotu.*
Ostatnio zmieniony środa 06 lis 2019, 20:09 przez Adriee, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Dla przyzwoitosci wartaloby wspomniec ze tekst jest sponsorowany przez Banggood i ze zawiera reflinki... :)
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

pawelsky, faktycznie, nie wspomniałem o tym - dodam taką informację ;)
Jednak dostarczenie sprzętu do testu nie powoduje, że zwalnia to mnie od opisania jego zauważonych wad.
Gdy je zauważam, wspominam o tym ;)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Adriee pisze:faktycznie, nie wspomniałem o tym - dodam taką informację ;)
Na przyszlosc patrz regulamin forum pkt. 6 i 14
Adriee pisze:Jednak dostarczenie sprzętu do testu nie powoduje, że zwalnia to mnie od opisania jego zauważonych wad.
Nie oznacza tez ze zrobisz recenzje rzetelnie.
Adriee pisze:Gdy je zauważam, wspominam o tym ;)
Za wiele ich nie zauwazyles, a usmieszek na koncu moze sugerowac ze niespecjalnie zauwazyc chciales.

Chcesz byc wiarygodny - musisz informowac kto Cie sponsoruje. Nie jest to Twoj pierwszy test sponsorowany na forum...
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

pawelsky, nie ma problemu. Jak widzisz - wcale nie ukrywam, że sklep zupełnie za darmo dostarczył mi coś do testów i recenzji.
Cieszę się, że mogę takie nowinki przekazać naszej polskiej społeczności -większość przecież jest w j.ang i innych...
Jednak prowadzenie bloga, kanału, to także są koszty i poświęcony czas - dlatego są refflinki, za które kupujący zupełnie nic nie płaci, a ja dostaję dosłownie kilka zł - które przeznaczam na zakup kolejnego sprzętu do testów. Na blogu oraz w filmie także zaznaczam, że sprzęt otrzymałem ze sklepu. W kolejnych recenzjach będę od razu zamieszczał informację, że sprzęt otrzymałem, lub zakupiłem. Nie widzę tutaj żadnego problemu.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Adriee pisze:Nie widzę tutaj żadnego problemu.
Super, pora zatem uzupelnic wczesniejsze posty o testach/recenzjach informacja o sponsorze i reflinkach :)
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

Czy teraz jest ok?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Adriee pisze:Czy teraz jest ok?
Nie chodzilo mi akurat o zmiane tekstu tylko o dodanie go do innych sponsorowanych testow ktore zamesciles na forum.

Sam zdecyduj jak bedzie OK a jak nie - to Twoja wiarygodnosc.
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

Ok, rozumiem. Jak pisałem - nie mam nic do ukrycia. Więc zostawię już tak, jak jest teraz.
Każdy czytelnik, czy widz będzie w ten sposób dokładnie wiedział o co chodzi z refflinkami i skąd sprzęt otrzymałem, czy też kupiłem.
Wcześniej nie zwracałem na to aż takiej uwagi - stąd nie było takiej informacji.
Czytelnicy, widzowie, czy forumowicze sami ocenią na ile test jest rzetelny - za napisanie/ nagranie recenzji, także nie otrzymuję żadnych pieniędzy (by uprzedzić wszelkie wątpliwości).
Jeżeli macie jakieś pytania, także z chęcią na nie odpowiem - na ile będę mógł/umiał.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Adriee pisze:za napisanie/ nagranie recenzji, także nie otrzymuję żadnych pieniędzy
Otrzymujesz - w postaci towaru... :-)
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

pawelsky, niby tak, ale pisząc pieniądze - miałem na myśli te realne, a nie w postaci towaru.
Jednak rzeczywiście można na to patrzeć dwojako.
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Adriee pisze:pawelsky, niby tak, ale pisząc pieniądze - miałem na myśli te realne, a nie w postaci towaru.
Jednak rzeczywiście można na to patrzeć dwojako.
Tu nie ma co filozofowac, sytuacja jest prosta i klarowna - promujesz sklep, w zamian dostajesz "wynagrodzenie" w postaci towarow. Byla tu juz kiedys podobna akcja z GearBest :)

Samo w sobie nie jest to oczywiscie naganne, wielu blogerow tak robi, wazna jest jednak pelna transparencja (szczegolnie w przypadku recenzji i testow), ktorej troche tu zabraklo.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Verid »

pawelsky pisze:Byla tu juz kiedys podobna akcja z GearBest :)
Tjaaaa - byliśmy chyba "zbyt" obiektywni bo się szybko skończyło :mrgreen: i kolejne recki trzeba było robić już za własne...
Ten wredny...
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: pawelsky »

Verid pisze:Tjaaaa - byliśmy chyba "zbyt" obiektywni bo się szybko skończyło :mrgreen: i kolejne recki trzeba było robić już za własne...
Bo zostaly ustalone konkretne zasady transparentnosci tych testow. Niestety blog Adriee to jedna wielka reklama BG, stad moje watpliwosci co do wiarygodnosci tych recenzji...
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Recencja: Kontroler lotu GEPRC SPAN F722 VTX 50A

Post autor: Adriee »

pawelsky, w ten sposób mogę utrzymać blog. Jak wspomniałem wcześniej - to kosztuje - nie tylko realne pieniądze, ale i mój czas.
Czy zasypują Ciebie okienka POP-UP z reklamami? Czy musisz w nie klikać? Istnieje wiele portali, które po wejściu od razu zasypują okienkami, informacją, że jak masz AD-BLOCKA, to nie poczytasz itp. Każdy ma prawo wyboru. Tobie wydaje się, że recenzje mogą być nierzetelne - ok masz do tego prawo. Każdy ma do tego prawo i ma prawo wyrazić swoją opinię.
Jednak w naszym hobby, jak sam wiesz - przeważnie i tak bardzo dużo osób zamawia z BG. Sam pewnie też stamtąd robisz zakupy.
Więc nie rozumiem, o co całe to zamieszanie? Jakaś awersja do mojej osoby? Do tego co robię?
Wyjaśniłem już dlaczego tak jest, po co są afflinki itp.
Czy jak wchodzisz na jakiś inny portal branżowy i widzisz reklamy jakiegoś sklepu, to też mówisz, że to be i ,,merdzi oszustwem", mimo, że ktoś wkłada dużo pracy i sumienia do tego co robi - i robi to rzetelnie?
Dla przykładu - sam latam modelem od firmy GEPRC, jednak zarówno ją pochwaliłem za jakość, ale i zganiłem za zawirowanie z silnikami.
To pewnie tez mi ktoś zapłacił, bym tak powiedział (pewnie sklep BG)...
pawelsky, bez obrazy oczywiście, ale przydałoby się tutaj nieco wyrozumiałości, zamiast ciągłego atakowania.
Wyraziłeś swoje zdanie, szanuję, biorę je pod uwagę. Tylko co konstruktywnego wnoszą dalsze Twoje wypowiedzi?
Jedyne, co każdy wyczyta: ,,on (ś)merdzi", blogowicze są be, a Ci z Banggood to już w ogóle ,,oszusty" i ,,cfane" lisy.
I ci zagraniczni to samo... Trochę więcej empatii by nikomu nie zaszkodziło.
ODPOWIEDZ