RunCam Hybrid

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RunCam Hybrid

Post autor: pawelsky »

SamsiFPV pisze:W instrukcji jest napisane, że pracuje przy 5V i 12V.
Nie, w instrukcji jest napisane jaki prad pobiera przy zasilaniu z 5V a jaki z 12V. Mylisz "Working Current" z "Power Input".
SamsiFPV pisze:dlaczego w takim razie developerzy tej kamery dali napięcie od 5 - 20V a nie tylko 5V?
Po to zebys mial wieksza dowolnosc w wyborze zrodla zasilania i nie musial ograniczac sie jedynie do 5V.
Awatar użytkownika
SamsiFPV
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 03 mar 2020, 20:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam Hybrid

Post autor: SamsiFPV »

pawelsky pisze:
SamsiFPV pisze:W instrukcji jest napisane, że pracuje przy 5V i 12V.
Nie, w instrukcji jest napisane jaki prad pobiera przy zasilaniu z 5V a jaki z 12V. Mylisz "Working Current" z "Power Input".
W takim razie co to oznacza?
SamsiFPV pisze:dlaczego w takim razie developerzy tej kamery dali napięcie od 5 - 20V a nie tylko 5V?
Po to zebys mial wieksza dowolnosc w wyborze zrodla zasilania i nie musial ograniczac sie jedynie do 5V.
Dobrze, więc co musiałbym zrobić aby podłączyć kamerę do 12V, nie podłączając jej bezpośrednio do baterii ani do padów 5V?
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RunCam Hybrid

Post autor: pawelsky »

SamsiFPV pisze:Dobrze, więc co musiałbym zrobić aby podłączyć kamerę do 12V, nie podłączając jej bezpośrednio do baterii ani do padów 5V?
A jakiej baterii uzywasz?
Awatar użytkownika
SamsiFPV
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 03 mar 2020, 20:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam Hybrid

Post autor: SamsiFPV »

pawelsky pisze:
SamsiFPV pisze:Dobrze, więc co musiałbym zrobić aby podłączyć kamerę do 12V, nie podłączając jej bezpośrednio do baterii ani do padów 5V?
A jakiej baterii uzywasz?
4s
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RunCam Hybrid

Post autor: pawelsky »

SamsiFPV pisze:4s
No to jak nietrudno sie domyslic potrzebujesz regulator napiecia z wejsciem na conajmniej 4S, wyjsciem 12V zdolny wypluc z siebie wiecej niz potrzebuje przy tym napieciu kamera. Dla swietego spokoju niech to bedzie conajmniej 1A. Najlepiej z filtrem.

Choc prawde mowiac nie wiem czemu uparles sie na te 12V...
Awatar użytkownika
SamsiFPV
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 03 mar 2020, 20:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam Hybrid

Post autor: SamsiFPV »

pawelsky pisze:
SamsiFPV pisze:4s
No to jak nietrudno sie domyslic potrzebujesz regulator napiecia z wejsciem na conajmniej 4S, wyjsciem 12V zdolny wypluc z siebie wiecej niz potrzebuje przy tym napieciu kamera. Dla swietego spokoju niech to bedzie conajmniej 1A. Najlepiej z filtrem.

Choc prawde mowiac nie wiem czemu uparles sie na te 12V...
dzięki za odpowiedź :P
nie uparłem się, tylko jestem ciekaw innych opcji na przyszłość :)
ODPOWIEDZ