Problem z Esc little bee 40A

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

solidus-uk
Posty: 97
Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 22:53

Problem z Esc little bee 40A

Post autor: solidus-uk »

Witam, mam problem z regulatorem Favourite Little Bee 40A, posiadam 5 takich regulatorów z wychodzącymi czarnymi przewodami oraz dokupiłem 3 takie sama ale różnią sie trosze wygladem i mają niebieskie przewody , oraz silniki Gartt ML5008 400kv. Problem polega na tym , że po po podłączeniu regulatora z niebieskimi przewodami silnik pracuje tylko na średnich stalych obrotach bez możliwości regulacji a na regulatorach z czarnymi przewodami pracuje normalnie , didam ze zmieniałem silniki oraz regulatory i jest wszystko ok ale gdy podłącze regulatory 40A z niebieskimi przewodami to nie chce pracować poprawnie, czy jezt ktoś w stanie mi pomóc? lub polecić nowe regulatory ?
Awatar użytkownika
Majk99
Posty: 685
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2014, 16:42
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: Problem z Esc little bee 40A

Post autor: Majk99 »

Kalibrowałeś te regle?
Hangar: De Stik x2.5
ZOHD Dart na sterydach vmax 200km/h
Fristajlo (w bliskich planach)
solidus-uk
Posty: 97
Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 22:53

Re: Problem z Esc little bee 40A

Post autor: solidus-uk »

kalibracje robiłem ręcznie poprzez radio , zawsze tak robiłem i bylo ok , dodam , ze na innm mniejszym silniku jest ok wszystko działa i sam silnik na innym esc też działa, ake silnik na esc 40A nie działa poprawnie a kupiłem już 3 esc i ba każdym to samo
Awatar użytkownika
Adriee
Posty: 253
Rejestracja: środa 21 wrz 2016, 15:45
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Re: Problem z Esc little bee 40A

Post autor: Adriee »

Regulatory kupiłeś używane? Little Bee czasami były podrabiane do oryginalnych, stąd także może wynikać ich niezupełnie właściwa praca.
Niebieskie przewody - masz na myśli kable idące do silników?
solidus-uk
Posty: 97
Rejestracja: wtorek 21 mar 2017, 22:53

Re: Problem z Esc little bee 40A

Post autor: solidus-uk »

kupione były nowe z ebay i chodzi mi o przewody idące do silnika dodam , ze pierwsze 5 regli z czarnyni przewidami które kiedyś kupiłem okazały sie byc reglami 30A tylko dołożone jest do nich chłodzenie z płytki aluminiowej i naklejka 40A a 3 kolejne mają niebieskie przewody są sporo większe i też naklejka 40A ale one juz na moich silnikach nie działają poprawnie, ale na innych silnikach juz tak wszystko jest ok
ODPOWIEDZ