MJX BUGS 3 opinie

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

maxgt
Posty: 39
Rejestracja: sobota 23 maja 2015, 17:15

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: maxgt »

Lepiej na 250 przełożyć
grryf
Posty: 122
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2017, 18:53
Lokalizacja: Białystok

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: grryf »

maxgt pisze:Lepiej na 250 przełożyć
I jak wsadzisz tam 7,5 calowe smigla?
Dlaczego tak radzisz?
PUDA D240 4S + OmniNXT F7 + Tekko32 35A + F40 III 2400KV
grzybek141
Posty: 5
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 22:05
Lokalizacja: WO

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: grzybek141 »

grryf pisze:Płyta główna Bugs3 jest zdaje się większa niż standardowe 30x30mm sruby montazowe w standardowych ramach węglowych. Kabelki bedzie trzeba byc moze dostosowac do innej/wiekszej ramy. Moze lepiej kupic szkielet nowy plastykowy taki sam?
Kolega zlamal na pol Bugs 3 mini i tak zrobil, koszt na ali to mowil 20zl. Zachęcam.
Jeżeli jest problematyczny swap to tak zrobię , jedynie mam problem z namierzeniem ramy do BUGS3 , do BUGS3 MINI są bezproblemu dostępne. Znalazłem jak wspominałem na jednym sklepie -> https://www.cototoys.com , ale to wygląda jak scam, nawet złożyłem zamówienie , ale nie pobrało mi środków bo podałem wirtualną kartę Revlout(w razie w,żeby zablokować) .
grryf
Posty: 122
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2017, 18:53
Lokalizacja: Białystok

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: grryf »

Ojtam, zechcesz to zrobisz swap, nic niemozliwego. Jak sie nie da kupić oryginalu to albo pokleisz... albo zrobisz swap.

Ja mam rame b3 ale do mojej kiedyś wsadzalem betaflight fc i cos cialem w srodku wiec musialbym zajrzec i ocenic.

Ma ktos rame do Bugs 3?
PUDA D240 4S + OmniNXT F7 + Tekko32 35A + F40 III 2400KV
grzybek141
Posty: 5
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 22:05
Lokalizacja: WO

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: grzybek141 »

Coś ogarnę , ogólnie latam nim sobie z kamerką Yi 2k ale nagrywam tylko FHD 60 FPS , nie modziłem jeszcze kamery , ale nagrania dzięki 60fps są na prawdę ok , jak za takie pieniądze, kiedyś przy pierwszym Bugs 3 miałem plan dołożyć gimbala , ale teraz na tyle potaniały sprzęty np. taki zino , że chyba nie warto pakować gimbala za 250 do kamerki za 130 a to wszystko na drona za 150 zł :mrgreen: :lol:
maxgt
Posty: 39
Rejestracja: sobota 23 maja 2015, 17:15

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: maxgt »

Widziałem kilka takich swapow na zagranicznych forach na 250 . Ale jakie śmigła tam wkładali nie pamiętam.
Sam też pewnie przełożę, zawsze mniej miejsca u dzieciaka na półce będzie zabierać.
grzybek141
Posty: 5
Rejestracja: środa 01 sty 2020, 22:05
Lokalizacja: WO

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: grzybek141 »

maxgt pisze:Widziałem kilka takich swapow na zagranicznych forach na 250 . Ale jakie śmigła tam wkładali nie pamiętam.
Sam też pewnie przełożę, zawsze mniej miejsca u dzieciaka na półce będzie zabierać.
Fakt oryginalny zabiera dużo miejsca , ja kiedyś miałem jeszcze te wysokie podwozia z bangood to wtedy był już spory sprzęt.

Na yt jest dużo swapów , mi zależy , żeby ponownie polatać z kamerką na pokładzie a na 250 średnio jest gdzie ją wrzucić :D chyba , że od spodu i z wiadra ruszać ;)
jumpertomek
Posty: 632
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: jumpertomek »

Witam, oryginalne smigła maja 9x7.5? Myślę żeby zamówić jakieś APC.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
grryf
Posty: 122
Rejestracja: wtorek 25 kwie 2017, 18:53
Lokalizacja: Białystok

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: grryf »

jumpertomek pisze:Witam, oryginalne smigła maja 9x7.5? Myślę żeby zamówić jakieś APC.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Raczej maja mniej wiecej 7,5 cala (sprawdz metrowka). Moze lepiej jakies tanie 7 calowe firmy Gemfan? 7x4
Sruby sa krotkie, wiec trzeba niskie nakretki lub smigla nakrecane.
Oryginaly sa chyba calkiem OK. Ja bym nie kombinowal. Dron jest ustawiony pod oryginaly a po zmianie nie masz mozliwosci zmiany ustawień.
PUDA D240 4S + OmniNXT F7 + Tekko32 35A + F40 III 2400KV
jumpertomek
Posty: 632
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: jumpertomek »

Kupiłem wczoraj bugsa, ma założone trójlopatowe 6040 bodajże. A lepsze by były chyba 2 łopatowe. Kiedyś latalem czymś innym na APC i spisywały się ok. Org wydają się bardzo miękkie, na nich chyba większe wibracje będą?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: Verid »

Chyba lepsze będą 2łopatowe?
Oryginaly chyba bardzo miękkie?
Chyba będą wibracje?
:roll:

..chyba powinieneś najpierw coś polatać żeby stwierdzić czy coś jest ewentualnie nie tak a nie dmuchać na zimne na podstawie wydajemisiów.

A co do Gemfanów to bylo najgorsze ścierwo w temacie śmigieł jakim niechcący skalałem swój kopter.
Ten wredny...
jumpertomek
Posty: 632
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: jumpertomek »

W innym kopterze też miałem takie miękkie i zmieniałem na APC i chciałem dowiedzieć się czy tu jest to samo. Narazie polatam na tych 3 lopatowych co mam i zobaczę jak się sprawdzą.

Edytuj posty!

Jak wypuszczaliscie antenę od nadajnika video? Robić dziurę w pokrywie i wystawić ją, czy przez ten dolny otwór jak na zdjęciu?

Obrazek
LordOfTheDeath
Posty: 98
Rejestracja: wtorek 19 cze 2018, 09:44
Lokalizacja: Ełk

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: LordOfTheDeath »

Ja wypuszczałem od góry, tylko że wywaliłem antenę z plastikowej obudowy i wlutowałem bezpośrednio do nadajnika. Zawsze to kilkanaście gramów mniej :mrgreen:
jumpertomek
Posty: 632
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: jumpertomek »

Zrobiłem tak w końcu ObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Alton881
Posty: 9
Rejestracja: sobota 30 cze 2018, 14:42

Re: MJX BUGS 3 opinie

Post autor: Alton881 »

Ktoś może nakieruję w czym jest problem?
Dron przez 2 lata działał świetnie, jednak ostatnio coś mu dolega, drży podczas latania, najbardziej widać to jak ustabilizuje lot w miejscu, mam też wrażenie że trochę stracił na mocy...
ODPOWIEDZ