problem z fpv boscam w symie x8

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

slajder11
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sty 2017, 08:10

problem z fpv boscam w symie x8

Post autor: slajder11 »

Hej
Mam problem z systemem fpv , nadajnik TS5823 5,8GHz TX 200mW odbiornik rc 832 zamontowane na symie oraz gogle quanum x2 pro oba zasilone oryginalnymi aku symy 2000mah
problem polega na tym że rwie mi obraz 2-3 sekundy ładnej wizji i rwie na sekundę i tak w kółko ....jakieś pomysły bo mi się skończyły ??
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: problem z fpv boscam w symie x8

Post autor: Adrián »

Zmień anteny na porządne koniczyny lub pagody i sprawdź dopasowanie częstotliwości. Trzecia sprawa to zakłócenia od wspólnego pakietu. Pewnie przyda się filtr.
Zrób zdjęcia jak zamontowane i anteny i film gdy zrywa obraz i w jakich okolicznościach, przy lataniu?
slajder11
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sty 2017, 08:10

Re: problem z fpv boscam w symie x8

Post autor: slajder11 »

dzięki za info , natomiast troche źle się wyraziłem , tzn .. zasilane są oddzielnie nadajnik z baterii w dronie (wlutowałem się płytkę z wyjściem na zewnątrz ) a gogle ma swoje zasilanie ale takimi samymi aku oryginalnymi symy .Taki mój autorski pomysł coby nie mnożyć różnych pakietów (wszystkie pakiety a mam ich już 6 to oryginalne syma 2000 mAh)
jutro pobawię się jeszcze częstotliwościami i wrzucę fotkę (nadajnik na nodze drona , antena stockowa do góry :)
ODPOWIEDZ