Geneza rc-fpv

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

solaris
Administrator
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:17
Lokalizacja: PL

Geneza rc-fpv

Post autor: solaris »

Witam Wszystkich.

Czas na kilka słów wprowadzenia.
Niniejsze forum powstało w ciągu kilkunastu godzin po usunięciu z rc-cam Diema i Kefira.
Forum technicznie utworzyłem ja - znany powszechnie jako krall :-) Dalej mam zamiar występować jako krall. Solaris to nick administratora (do którego dostęp ma również diem) którego zamierzamy używać tylko w razie konieczności.
rc-fpv.pl nie ma stanowić konkurencji dla rc-cam - ma być alternatywą.
Jak można było zauważyć nie wszystkim odpowiada sposób prowadzenia rc-cam i pewnie ostatecznie dobrze się stało że Peter podjął drastyczne kroki i usunął Diema i Kefira. Po co się męczyć i spierać kiedy internet jest wielki i każdy może znaleźć miejsce, które mu odpowiada. Z drugiej strony mając na względzie rozwój FPV/RCCAM szkoda, że tak się stało - w końcu stworzona tam baza wiedzy jest imponująca a i atmosfera w 99% jest ok.
Mówi się trudno i żyje się dalej.
Niemniej ja osobiście mam szacunek do Petera (gdy stawiałem pierwsze kroki w FPV dużo mi pomógł) i nie chciałbym tu czytać jakiś krucjat przeciw Niemu.

Formalnie ja jestem właścicielem domeny i postawiona jest na serwerze, który dzierżawię.
Czułbym się jednak lepiej gdyby scedować to jakoś na kilka osób. Tak byłoby lepiej i bezpieczniej i klarowniej.

Mam nadzieję, że tak jak i w rc-cam regulamin nie będzie potrzebny a same posty pisane będą w sposób kulturalny z szacunkiem dla innych.

Powodzenia :-)
Krzysztof
admin od przypadku ;-)
Ostatnio zmieniony środa 23 lis 2011, 13:04 przez solaris, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
diem
Posty: 5825
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 02:25
Lokalizacja: Radzionków

Re: Geneza rc-fpv

Post autor: diem »

solaris pisze:Solaris to nick administratora (do którego dostęp ma również diem) którego zamierzamy używać tylko w razie konieczności.
Dodam tylko ze ja nie chciałbym sie w ogole logowac na admina. Liczymy na przyjazna atmosfere i forum wolne od klotni :)
Awatar użytkownika
kefir
Posty: 4871
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 08:39
Lokalizacja: skąd

Post autor: kefir »

To może i ja trochę ze swojej strony bo jak wiecie jestem w kręgu zamieszania
To co się stało to się nie odstanie choć szkoda że tak się wszytko potoczyło
Wkładałem bardzo dużo ze swojej strony w tamto forum często nawet miałem konflikt z moją żoną nie mówiąc o tym że za bardzo emocjonalnie podchodziłem do pewnych zatargów, ale wiem jedno nie będzie mnie nikt kopał w du...
Mam nadzieję że to forum będzie spokojne pozbawione takiej dyktatury jaka była tam :)
A więc Wita was trochę szurnięty Kefir i życzę wszystkim tutaj zgromadzonych miłej spokojnej zabawy :)
Zablokowany