GitUP 2 GIT2

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

jakub1989
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 03 sty 2016, 10:18

GitUP 2 GIT2

Post autor: jakub1989 »

Witam

Ma ktoś tą kamerkę ? Wczoraj kupiłem ją z kodem promocyjnym za 104$
Dopiero później zacząłem się zastanawiam czy to dobry wybór był :)

Ma ktoś z nią jakieś doświadczenia ?
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: Carrock »

tez kupilem i zaczynam się zastanawiać czy to był dobry pomysł :) taki troche no-name ;) z oceną poczekam do jej przyjazdu.

dostałeś kamerkę i jakie wrażenia?
P3A v.2
smokehead
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2016, 08:33

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: smokehead »

Cześć,

Do mnie wczoraj przyszła i powiem wam że to był bardzo dobry pomysł, moim zdaniem kasuje spokojnie gopro3 patrząc na setki porównań no i na możliwości żyroskopu to w ogóle pomijam bo dyskwalifikuje gopro jak również większość chińszczyzny.

Mały time lapse ode mnie:
https://www.youtube.com/watch?v=Ib_aot0mWr0
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: Carrock »

moja kamerka jest we WER Warszawa od 2 dni wiec teoretycznie za 2-3 dni bedzie. Dobre opinie innych użytkowników napawają mnie optymizmem :)

no i przyszła. odpaliłem teraz w pomieszczeniu przy słabym świetle i filmik wygląda okropnie :) wogóle nie radzi sobie ze słabym oświetleniem na stockowych ustawieniach. Mam kartę microSD prosto z symy x5, bo oczywiście przegapiłem ten element wyposazenia kamery. Moze taka wiejska karta tez ma wplyw na jakosc ale poki co czekam z drżeniem serca na światło dzienne :)
P3A v.2
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: Carrock »

czy ktoś musiał formatować kartę SD ze względu na niewłaściwy klaster? jak zrobić to za pomocą Git2 ?
P3A v.2
smokehead
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2016, 08:33

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: smokehead »

Tak, ja to musiałem robić. W ogole myślałem że będe musiał przeformatować karte w fat32 w celu wgrania firmware a niestety mam karte 64gb i nie byłem w stanie tego zrobic, bo wszedzie błędy mi skakały. W koncu wrzuciłem kartę jeszcze raz do kamerki przeformatowałem ją i wszystko działa a firmware i tak okazało się że najnowszy...
Więc pokombinuj trochę i przeformatuj ją z kamerki, powinno być ok.
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: Carrock »

tak też zrobiłem. Sformatowałem przy pomocy kamerki. Jedyny problem to filmiki mi się czasami przycinają delikatnie. Karta to Kingstone 64gb class 10 więc nie powinna. Jakie masz ustawienia w kamerce?
P3A v.2
smokehead
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 26 kwie 2016, 08:33

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: smokehead »

Hmm, ostatnio bawie się w time lapse i tu jestem zadowolony bo chyba już wyrobiłem sobie zadowalające mnie ustawienia.
Jeśli chodzi o filmy no to 1080p 60fps jak dla mnie jest idealnie, nie zaobserwowałem żadnych przycinek, a jeśli chodzi o ustawienia to hmm wszystko auto w tym trybie i hotkey gyro.
Jakby co mów co mam u siebie sprawdzić to porównamy.
Na początku mialem karte Adata 64gb class 10 u1, wiec niby to samo, test na telefonie lg g3 to 30MB/s odczyt, 19 MB/s zapis.
2 dni temu przyszły do mnie dwie nowe karty Netac P500 64GB U3:) za jakieś 12$ sztuka no i na lg g3 Odczyt 40MB/s, zapis 30MB/s także dają rade.
A tak ogólnie to raczej nie zmieniałem jakoś specjalnie ustawień kamerki.
Carrock
Posty: 255
Rejestracja: czwartek 28 sty 2016, 12:46

Re: GitUP 2 GIT2

Post autor: Carrock »

narazie jeszcze testuje. okazało się, że Gyro ON u mnie oznacza dokładnie to samo co Gyro OFF i nie tylko takie kwiatki wyszły w menu :) jako rejestrator jazdy sprawuje się świetnie. Obraz jest płynny, ostry i ma świetne kolory. Filowanie z ręki też już wygląda fajnie ale bawię się z ustawieniami więc jeśli uda mi się uzyskać coś optymalnego dam znać i porównamy ustawienia.
P3A v.2
ODPOWIEDZ