SJCAM SJ5000x Elite

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

pompoko
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2015, 18:37

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: pompoko »

tak tak ale oni na SJCAMHD.com maja tylko darmowa wysylke ...i wysylaja kurierem... do UK nie jest zle do wiele razy udaje sie ominac oplaty...choc np w przypdaku DHL zawsze byl z tym problem ...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: Adrián »

To trzeba kupić z innego źródła, jak się już zaczną pojawiać.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: Rurek »

Można np stąd: http://www.sjcam.com/cameras/152-sjcam- ... tion-.html i mają zwyczajne przesyłki, nie jakieś dehaele-srele-morele ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
pompoko
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2015, 18:37

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: pompoko »

Sjcam.com wysyła DHL albo UPS jako darmowa opcja...właśnie za towar od nich musialem zplacic :)
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: Rurek »

pompoko pisze:Sjcam.com wysyła DHL albo UPS jako darmowa opcja...właśnie za towar od nich musialem zplacic :)
Chyba pomyliło Ci się z sjcamhd.com gdzie są takie kwiatki z dhlem....
Do mnie własnie leci kolejna kamerka od nich (strona sjcam bez hd ;-) ) i leci singapore postem:
Obrazek
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Gone
Posty: 219
Rejestracja: niedziela 15 cze 2014, 16:02
Lokalizacja: Mielec/Rzeszów

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: Gone »

Awatar użytkownika
Marciniasty
Posty: 918
Rejestracja: piątek 18 mar 2011, 14:23
Lokalizacja: Głogów

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: Marciniasty »

I powolutku shodzą można kupić bez problemu. I się zastanawiam tylko męczy mnie jedna kwestia ,a mianowicie 4k na sjcamhd.com piszą że jest interpolated. Jak to z tym faktycznie jest ?
pompoko
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2015, 18:37

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: pompoko »

Tak to interpolowane 4K sensor Wspomaga 4K ale chipset niestety juz Nie :( wiec ...musi byc interpolowane...
robertd
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 27 paź 2015, 01:42

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: robertd »

No i niestety musiałem odesłać swoją.
Coś schrzanili z dźwiękiem. Praktycznie nie słychać nagranego dźwięku, nawet jak krzyczałem prosto do mikrofonu. Ledwo co słychać.
Po zgłoszeniu dostałem firmware żeby sprawdzić czy pomoże, sprawdziłem jeszcze jedno z ich strony, ale niestety bez poprawy.
Dostałem info, że to problem wystąpił w pierwszej partii ale chyba ta partia była dosyć spora bo trochę ludzi się skarżyło. Ale ok, podobno problem rozwiązany.
Czekam na nową, zobaczymy. Mam nadzieję, że nie ściemniają. Trochę jakoś podchodzę z niedowierzaniem bo filmy z dźwiękiem są tylko na ich kanale:
https://www.youtube.com/channel/UCBM7_q ... zNg/videos
Jakoś nikt inny nie wrzucił filmiku z oryginalnym dźwiękiem, a SJCAM też obiecali, że udostępnią pliki źródłowe ale jak na razie ich nie widać.
Jedyne co dobre to obsługa, tzn reklamować trzeba via mail bo jak widzę pisanie na blogu nie przynosi innym rezultatu.
Tzn. ja zgłosiłem od razu mailem i po krótkiej wymianie i testach odesłałem.
Mam nadzieję, że w tym, max w przyszłym tyg. dojdzie.
Jeżeli komuś się nie spieszy z zakupem to zalecam poczekać, aż się uporają z problemami i ktoś to potwierdzi na forum lub YT.
pompoko
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2015, 18:37

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: pompoko »

Hejka ja dzis dostalem swoja
...jak znajde czas to jutro nagram cos ...Pozdrawiam Pawel
robertd
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 27 paź 2015, 01:42

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: robertd »

Trzymam kciuki żeby Twoja była poprawiona, bo wówczas z pewnością do mnie przyjdzie również bez wady.
Nauczka na przyszłość nie brać pierwszych wersji. Zawsze tak robiłem, ale teraz niestety gwiazdka no i poprzednie 4000x i M10 mnie zmyliły. Skupiłem się na obserwacji na YT jak działa stabilizacja.
pompoko
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2015, 18:37

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: pompoko »

Hejka specjalnie dla Ciebie :) za chwile przetestuje :)

EDIT - scalenie
robertd pisze:Trzymam kciuki żeby Twoja była poprawiona, bo wówczas z pewnością do mnie przyjdzie również bez wady.
Nauczka na przyszłość nie brać pierwszych wersji. Zawsze tak robiłem, ale teraz niestety gwiazdka no i poprzednie 4000x i M10 mnie zmyliły. Skupiłem się na obserwacji na YT jak działa stabilizacja.
Hejka specjalnie dla Ciebie :) https://youtu.be/kdSBj3U4uvg nie brzmi ciekawie :) ale mam oprogamowanie w wersji 1.0 :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 gru 2015, 22:46 przez pompoko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mitar
Posty: 380
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2015, 13:51

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: Mitar »

Zdecydowanie za cicho :/

Ps. Wy już choinki macie? :) szybko.
robertd
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 27 paź 2015, 01:42

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: robertd »

wydaje mi się, że również dostałeś wadliwą, niestety :(
moje próby z firmware:
V1.0-S 07/11/2015 – była oryginalnie w otrzymanej kamerze
V1.0-S 30/10/2015 – dostałem mailem od SJCAM
V1.1-S 16/11/2015 – z www SJCAM
żaden soft nie naprawił problemu.
Audio z firmware z SJCAM mail V1.0-S 30/10/2015 był lub wydawał mi się delikatnie głośniejszy (głośniejszy to raczej niezbyt odpowiednie słowo).
Ja oczywiście testowałem bez obudowy podwodnej i nawet baaaardzo głośno mówiłem do mikrofonu. Zapewne Ty również tak zrobiłeś.

PS. Widzę, że już choinka ubrana :)
pompoko
Posty: 63
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2015, 18:37

Re: SJCAM SJ5000x Elite

Post autor: pompoko »

Hejka tak bez obudowy...normalne mowilem ...ale i tak jest max cicho ..musze uaktualnic oprogamowanie... juz do nich napisalem by sie dowiedziec co i jak ... a co do choinki to od dzisiaj ;) u nas Swieta w sklepach zaczely sie we wrzesniu ;) wiec w sumie choinka dosc pozno na tutejsze warunki ;) ale to wszystko zalezy od punktu wiedzenia ;)
Jak cos to wrzucam czasami cos na facebooku ...
https://www.facebook.com/groups/7611246 ... 6/?fref=ts

Pozdrawiam Pawel
ODPOWIEDZ