DJI Phantom 3 professional

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

marcinszczepanek
Posty: 145
Rejestracja: niedziela 22 mar 2015, 22:06
Lokalizacja: Bobowa

DJI Phantom 3 professional

Post autor: marcinszczepanek »

Hej,
tylko dzisiaj do kupienia Phantom 3 Professional na stronie www.ibood.pl
Cena wydaje się nie najgorsza, dlatego umieszczam tutaj. Oferta ważna tylko dzisiaj, 5.09.2015 :)
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9764
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: pawelsky »

Oferta raczej z gatunku "dla odwaznych"
http://www.opineo.pl/opinie/ibood-pl
marcinszczepanek
Posty: 145
Rejestracja: niedziela 22 mar 2015, 22:06
Lokalizacja: Bobowa

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: marcinszczepanek »

powiem szczerze że nie czytałem tych opinii i raczej czytał nie będę, ale kupuję w tym sklepie już dobre 4-5 lat i nigdy nie miałem z nim problemów. Rzeczywiście po zmianie szaty grficznej i przetasowaniach w firmie mieli problemy z wysyłkami, które potrafiły się opóźnić nawet i o miesiąc. Ostatnio zamawiałem dyski sieciowe thecus, wysyłka miała być chya 2.09, wysłali kilka dni wcześniej. Wysyłka jak zwykle z holandii, dochodzi w 2 dni.
Aktualnie sklep należy do grupy MediaSaturn (wlaściciel Media Markt i Saturn), więc są raczej pewni.
Ale każdego wybór, widzę fajną ofertę to ją tutaj udostepniam :)
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9764
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: pawelsky »

marcinszczepanek pisze:powiem szczerze że nie czytałem tych opinii i raczej czytał nie będę
Moze jednak warto poczytac, szczegolnie ze w opineo ten sklep nie ma nawet jednej pozytywnej opinii, zas z tresci opinii wynika ze obsluga klienta kuleje.

Moze miales szczescie i nie musiales niczego odsylac, ale kupujac PH 3 placisz rowniez za jego serwis, a jesli z obsluga reklamacyjna jest slabo i sklep przeciaga terminy wysylki (co zreszta sam potwierdziles), to moze warto sie 2 razy zastanowic czy gra jest warta swieczki?. Szczegolnie ze sklep ma siedzibe w Holandii i tam zalatwiane sa sprawy.

Nie mowie ze to zly sklep, nie mialem z nim przyjemosci, ale opinie w sieci nakazuja ostroznosc.

P.S. Daj znac Kiedy dostaniesz swojego Phantoma.
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: ECO400 »

marcinszczepanek pisze:Wysyłka jak zwykle z holandii, dochodzi w 2 dni.
a wystawiają polska fakturę vat 23% ?
marcinszczepanek
Posty: 145
Rejestracja: niedziela 22 mar 2015, 22:06
Lokalizacja: Bobowa

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: marcinszczepanek »

pawelsky pisze: Moze jednak warto poczytac, szczegolnie ze w opineo ten sklep nie ma nawet jednej pozytywnej opinii, zas z tresci opinii wynika ze obsluga klienta kuleje.

Moze miales szczescie i nie musiales niczego odsylac, ale kupujac PH 3 placisz rowniez za jego serwis, a jesli z obsluga reklamacyjna jest slabo i sklep przeciaga terminy wysylki (co zreszta sam potwierdziles), to moze warto sie 2 razy zastanowic czy gra jest warta swieczki?. Szczegolnie ze sklep ma siedzibe w Holandii i tam zalatwiane sa sprawy.

Nie mowie ze to zly sklep, nie mialem z nim przyjemosci, ale opinie w sieci nakazuja ostroznosc.

P.S. Daj znac Kiedy dostaniesz swojego Phantoma.
Aż z ciekawości przeczytałem, większośc pochodzi z czasów o których pisałem (I połowa 2014). Tak jak mówię, ja kupowałem kilkanaście rzeczy i nie było problemu. Niestety phantoma nie kupię od nich - nie jest mi potrzebny, mam inne latadła złożone przez siebie :)
Dokładnie tak jak napisałeś, każdy ma wybór i każdy robi to co uważa za stosowne :)

ECO400, tak wystawiają FV 23% jako firma ibood sp. z o.o. czy jakoś tak.


P.S. nie jestem żadnym przedstawicielem sklepu ani nic - po prostu fajną ofertę zobaczyłem więc przekazuje ją tutaj :)
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: ECO400 »

do mnie dotarł w środę, działa i wszystko jest ok.
marcinszczepanek
Posty: 145
Rejestracja: niedziela 22 mar 2015, 22:06
Lokalizacja: Bobowa

Re: DJI Phantom 3 professional

Post autor: marcinszczepanek »

Znowu udało się że phantom 3 jest na iboodzie :) tylko dzisiaj!
ODPOWIEDZ