Zagadka?

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Zagadka?

Post autor: Pieth »

Obserwuję to http://allegro.pl/dron-overmax-x-bee-dr ... 33310.html od jakiegoś czasu i nie bardzo rozumiem skąd tak wielka popularność, może ktoś zgadnie :?:
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Zagadka?

Post autor: Kowal »

"Wstrzelili" się w towar, mają dobre ceny, to i "trzepią" kasę :-P
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
Awatar użytkownika
arczi79
Posty: 86
Rejestracja: niedziela 24 maja 2015, 23:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Zagadka?

Post autor: arczi79 »

Do 40 minut lotu na jednym ładowaniu :) Nie dodali tylko że trzeba w tym czasie bateriami żonglować :)
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: Zagadka?

Post autor: RW »

No jak - przecież w połowie swojej oferty o tym wspominają :lol:
3 dołączone do zestawu baterie 700 mAh gwarantują, że Twoja podniebna przygoda będzie trwała aż do 40 minut! Ładując nieużywane baterie w trakcie lotu, możesz sprawić że zabawa nie będzie miała końca.
Xeo
Posty: 355
Rejestracja: środa 13 lis 2013, 10:31
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Zagadka?

Post autor: Xeo »

Nie wspominają ze to 40min ciągłego lotu bo też mnie to mocno zaciekawiło na początku a to jedynie niezły chwyt marketingowy i nic poza tym.
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Zagadka?

Post autor: Pieth »

No właśnie, jest wyjaśnione że na wszystkich bateriach ten czas lotu więc doszukać się chwytu czy bzdury opartej o marketing raczej trudno,
powiedzmy lekko naciągnięte, w podobnym przedziale cenowym są już trochę lepsze zabawki tego typu, na forach nie było och i ach na ten temat
więc skąd takie zainteresowanie?
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: Zagadka?

Post autor: RW »

Może dzięki tym słowom?
40 min. Tylko Dron OVERMAX gwarantuje tak długą rozrywkę.
Dron posiada możliwość zmiany czułości sterowania w 3 poziomach. To rozwiązanie pozwala sterować urządzeniem zarówno amatorom, osobą średnio zaawansowanym i profesjonalistą.
No bo j..bne :mrgreen:
osobą
profesjonalistą
:lol:

A stąd to zainteresowanie, że dzieciaki nie czytają naszego forum.
A jak widzą pełno tych mądrych słów i rysunków w ofercie to wierzą, że to ten jedyny i ciągną rodzica za rękę, żeby kupił :-P
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Zagadka?

Post autor: Pieth »

Jednak coś znalazłem, zresztą na tym forum ciężko czegoś nie znaleźć ;-) http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=42&t=29235
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
RW
Posty: 1420
Rejestracja: czwartek 13 lut 2014, 00:09
Lokalizacja: LUBOŃ CITY, MATZ/MCTR EPKS, BSP_WOJTYNIAK

Re: Zagadka?

Post autor: RW »

Jedynie co mi w sumie przeszkadza to za mała prędkość maksymalna modelu. A sprawdzalismy to na zasadzie lotu i pomiaru obok motocyklem wiec tak mniej więcej 40-45 km/h bez wiatru...
:mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Pieth
Posty: 1841
Rejestracja: niedziela 23 lut 2014, 11:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Zagadka?

Post autor: Pieth »

Rozwiązałem zagadkę, ale chyba Ameryki nie odkryłem zresztą to nie jedyny przypadek na aukcjach internetowych.
Otóż duże firmy na początku aukcji robią "dużą sprzedaż" tu prowizja od tej niebyłej sprzedaży wliczona w cenę, a mało zorientowani w temacie ludziska wybierają i kupują tam gdzie jest duża sprzedaż bo "miliony much się nie mylą" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystko co lata, jeździ, pływa no i ... kobieta.
Awatar użytkownika
mate
Posty: 134
Rejestracja: piątek 01 lis 2013, 14:19
Lokalizacja: Zgierz/Wroc

Re: Zagadka?

Post autor: mate »

Możliwe, że tak bywa, ale wątpię by nabijanie sobie prowizji było regułą. Myślę, że kluczowy jest tu czas trwania oferty "do wyczerpania przedmiotów". I do tego maksymalna ilość, czyli zdaje się 1000 sztuk. Dosyć nowy motyw w Allegro - rzucasz maksymalną ilość towaru, na początku idzie słabo, ale im więcej osób kupuje, tym lepiej oferta się prezentuje, na zasadzie much, jak pisałeś :) A po sprzedaniu tego tysiąca pozycję lidera przejmuje ktoś inny. I tak w kółko, a sprzedaż się nakręca ;)
Awatar użytkownika
jedrekxxd
Posty: 223
Rejestracja: środa 27 paź 2010, 19:47
Lokalizacja: Niszczewice

Re: Zagadka?

Post autor: jedrekxxd »

Nie nabijają sobie prowizji bo robią zwrot zgodnie z prawem. Każdy kupujący ma 14dni na zwrot więc jeśli sprzedawca kliknie zwrot prowizji to ani kupujący nie ma z tego nieprzyjemności ani sprzedawca, a pieniądze za prowizje wracają z powrotem, a liczba sprzedanych się nie zmniejsza. :D
Awatar użytkownika
Głuś
Posty: 1487
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 14:03
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Re: Zagadka?

Post autor: Głuś »

Jak na tego typu zabawkę to kamerkę niezłą ma, ale to co jest na filmie promocyjnym na aukcji to istna kpina bo nie uwierzę że tą zabawką nakręcili takiej jakości i tak stabilne ujęcia :-D
Moje modele https://fpv.com.pl
Gogielki Eachine EV300D na dwa pasma jednocześnie ;-)

Pozdrawiam
Wojtek
ODPOWIEDZ