Phantom 3 profesional problem z gimbalem

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

Piotrekhd
Posty: 129
Rejestracja: piątek 28 wrz 2012, 19:31
Lokalizacja: Bartoszyce

Phantom 3 profesional problem z gimbalem

Post autor: Piotrekhd »

Chłopaki po nie udanym ominięciu gałęzi niestety mój ukochany phantom spadł na silnik , po oględzinach stwierdziłem ze od strony plastików nic się nie zniszczylo wygięło się ramie które powróciło do swojej pozycji ale nie pękło co swiadczy o jakości plastiku , gimbal z kamerą mocno się przemieścił łamiąc jedno z mocowań tam gdzie sa te gumki stabilizujące , ramię od strony koptera , po włączeniu niestety kamera się nie stabiblizuje, po jakiś tam ruchach probujaca się skalibrować pozostaje w nieruchu i nie można nia poruszać , wstępnie probowalem odlaczyc kabelki i ponownie je wlozyc myslac ze w wyniku wstzrasu i uderzenia mógł się jakiś odpiąć , niestety to ni epomogło. Pisalem do przedstawiciela DJI i powiedzieli że na odległość nie sa w stanie mi pomóc kazali odesłać sprzet . załączam link do filmu , jeśli ktokolwiek moglby mi w tym pomoc lub zasugerować to bylbym bardzo wdzięczny
https://www.youtube.com/watch?v=f1Anxm4yUqI
Awatar użytkownika
ghambit
Posty: 1279
Rejestracja: wtorek 03 maja 2011, 01:10
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Phantom 3 profesional problem z gimbalem

Post autor: ghambit »

Nie wiem czy tam jest co naprawiać skoro części nawet nie są dostępne a jedynie całe moduły.
Tak więc albo wysyłasz do nich i czekasz ~45 dni? albo kupujesz nowy gimbal z kamerą.
Piotrekhd
Posty: 129
Rejestracja: piątek 28 wrz 2012, 19:31
Lokalizacja: Bartoszyce

Re: Phantom 3 profesional problem z gimbalem

Post autor: Piotrekhd »

pewnie nie sprzedaja części bo cena była by śmiesznie mała
ODPOWIEDZ