Problem z PayPal

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Hehe, I ja dołączyłem do zablokowanych na PP. :-P
Stwierdzili że jestem bandziorem i piorę kasę bo całe 2500 euro przepuściłem. Ludzie masakra normalnie, "czape" jak nic dostnane taki zły jestem, Wołomin to przy mnie małe piwo, przecie jeszcze nikt nie wyprał 2500 euro.
Tak na poważnie to nieźle jestem wkr* bo uwalili mi na nie wiem ile czasu kasę no nowy sprzęt i powodu jakiegoś durnego przepisu z babilonu w Brukseli.
Wysłałem im co chcieli, ciekaw jestem czy się dowalą że nie mam 18 skończonej. 8-)
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PiotrSz »

Ale jak Ci uwalili, wpłaciłeś na konto w PP i nie spodobało im się że tyle kasy wpłaciłeś na saldo ??
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

PiotrSz pisze:Ale jak Ci uwalili, wpłaciłeś na konto w PP i nie spodobało im się że tyle kasy wpłaciłeś na saldo ??
Właśnie tak, wpłaciłem kase i im sie nie spodobało, wpłaciłem nawet mniej ale im chyba u sume idzie.
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
PiotrSz
Posty: 3518
Rejestracja: środa 21 sie 2013, 22:04
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: PiotrSz »

Zastanawiam się po co wpłacać kasę na saldo skoro można podpiąć kartę i nadal płacić oraz uniknąć podobnych sytuacji ?

Ja mam karty walutowe podpięte pod PP i tak naprawdę waluta na nich się pojawia tuż przed transakcją. PP nie ma opcji w razie ich "widzimisię" skroić mi kasy, karty debetowe wiec jak nie ma kasy to mogą nagwizdać.

Jeśli to nie tajemnica jakich dokumentów od Ciebie zażądali ?

Swoją drogą coraz częściej płace za transakcję bezpośrednio kartą, dużo łatwiej kasę odzyskać przez chargeback i mam na to rok a nie chore 45dni.
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Niestety limity na kartach mi nie pozwolily, musiał bym cześć kasy brać zakręty a cześć przelewem na pp.
Nie chciało mi się w to bawić, poza tym nie mieści mi się w głowie że roczny obrót na poziomie 10tys. zł może być uznany za pranie kasy.
Chcieli ja przesłałem skan dowodu i jeszcze wyciąg z banku bo potrzebują 2 papierów żeby sprawdzić adres, można było wysłać co innego, ja miałem to pod reka.
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
Royce
Posty: 345
Rejestracja: poniedziałek 02 lip 2012, 09:48
Lokalizacja: Zielonka/Warszawa

Post autor: Royce »

A konto Paypala miałeś zweryfikowane ?
Radek Piotrowski
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Tak, miałem zweryfikowane.
Jest to dziwne tym bardziej że na PP jest napisane że wysyłka dowodu os i wyciągu z banku dotyczy tylko limitu odbioru płatności.

EDIT.
Jest postęp mogę sobie tylko kase wypłacić, podejrzewam że zamkną moje konto.
Jestem ciekaw czy nie ma to związku z otwartą prze ze mnie sprawą o niedostarczenie
paczki z HK.
EDIT.2
Napisali że przy zakładaniu konta paypal nie miałem 18lat biznes ze mną jest zbyt ryzykowny i rezygnują. Mogę sobie wypłacić kasę i założyć nowe konto ponieważ wg. nich osiągnąłem wiek prawny ( licznie im chyba ciężko przychodzi).
Jutro będę dzwonił sie dowiedzieć co z otwartymi prze ze mnie roszczeniami.
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
Jedrula
Posty: 2058
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2010, 20:22
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: Jedrula »

Sory za post pod postem ale jest kontynuacja.

Zadzwoniłem do PP i gościu twierdził że kasę mogę wypłacić dopiero po 18, wyśmiałem go i wjechałem na niego że kłamią bo w e-mailu z centrali w Luxemburgu pisali co innego.
Szkoda że trzeba było na chama, ale dobrze że skutecznie bo gościu dał 5min okienko na wykonanie przelewu i wypłacenie kasy na podstawowy rachunek bankowy. Straciłem kupę kasy na przewalutowaniach, będę próbował dochodzić strat.
Aktualnie roszczenia mogę zakładać a jak mi jakaś kasa przyjdzie z roszczeń to muszę znowu dzwonić i się domagać okienka.
Kart przypiętych do PP oczywiście odpiąć nie mogę.
PP oczywiście już mnie nie chce, zreszta ja ich też 8-)
Lecę na nielegalu!
Awatar użytkownika
Boogie
Posty: 276
Rejestracja: piątek 29 cze 2012, 13:01
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Boogie »

Nie chcę zakładać nowego wątku,więc pytam tutaj: Czy działa Wam dzisiaj paypal?
Pozdrawiam,
Krzysiek
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Działa :-)
Awatar użytkownika
gazor
Posty: 1028
Rejestracja: piątek 10 sie 2012, 01:25
Lokalizacja: wawa

Post autor: gazor »

Działa. :-D
Vega, trzepakolot, heksa z gimbalkiem, diy gogle
Pecetowiec
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 14:33
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Pecetowiec »

Ja miałem parę miesięcy temu z PayPal problem, jakiś błąd powstał przy połączeniu konta bankowego z kontem na PP i nie mogłem wypłacić przez to pieniędzy. Wysyłałem do nich e-maile, kazali mi faksować dokumenty, więc faksem wysłałem parę papierów i potem z jeszcze raz wysłałem. Sprawa dopiero po 2 miesiącach się rozwiązała na moją korzyść.
Awatar użytkownika
shaggee
Posty: 2718
Rejestracja: piątek 03 lut 2012, 00:32
Lokalizacja: Poznań/Kalisz

Post autor: shaggee »

Po ilu dniach wraca kasa na konto jeśli sprzedawca zwracał pieniądze? Płaciłem podpiętą kartą. Minęły 2 tygodnie od zwrotu a kasy jak nie było tak niema.
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Po 1-2 dniach. W poniedziałek mi zwracał a wczoraj była na koncie.
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Z przyjemniejszych rzeczy. PP dawał mi za każdą płatność za zakupy 5 zeta. Wam też? :-)
ODPOWIEDZ