GOOGLE SKYZONE

ciekawe oferty sklepów, co, gdzie kupujemy...

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

Adam J
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 23 wrz 2013, 16:16
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Adam J »

Ja używam 2s 2.2a na około godzinkę spokojnie starczy
Na 1.0 3s może 30 mimunt
jasbo27
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 08 lip 2013, 20:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jasbo27 »

Moje spostrzeżenia odnośnie gogli:
- bardzo wygodne
- dobrze izolują od zewnętrznego swiatła
- lewy odbiornik jest w moim egzemplarzu dużo czulszy niż prawy
- bateria 3s 850mah starcza spokojnie na godzinę latania
jasbo27
Awatar użytkownika
direk
Posty: 494
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:32
Lokalizacja: Pilica

Post autor: direk »

U mnie 2s 1000mAh starcza na ponad godzinę, ale bez aktywnego wbudowanego odbiornika AV - sygnał idzie kablem.
Awatar użytkownika
Tieman
Posty: 126
Rejestracja: czwartek 15 maja 2014, 19:10
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Tieman »

zybyzy pisze:
przynenta pisze:Co to za antena z lewej ?
naszej? To pewnie:
http://www.ebay.com/itm/5-8Ghz-11dBi-Hi ... 3a8f4962ab
Taa. dokładnie to jest ta antena. Skoro to ma 2 odbiorniki to jak dla mnie nie ma sensu zakładać 2 takich samych anten bo to nic nie daje. (no chyba żeby założyć drugą dookólną pod kątem 90 aby lepiej pokrywała przestrzeń nad głową)
Ja wolałem założyć małą antenę panelową i trochę pokręcić głową w razie jakichś większych zaników sygnału albo gdy chcę polecieć trochę dalej.
Awatar użytkownika
przynenta
Posty: 529
Rejestracja: piątek 08 cze 2012, 18:46
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: przynenta »

Czy jest możliwość współpracy tych binokli z jakimś źródłem video? Dziś próbowałem podpiąć DVD ale nie mogę uzyskać obrazu :-/
Pozdrawiam

Tomek
Taranis x9d; PhoenixRC; AeroSIM, Blade mCPx;Copter 450 V2 SE 3G, Hexa Taror 690, Quadrocopter Tarot oraz dużo za dużo
Awatar użytkownika
direk
Posty: 494
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:32
Lokalizacja: Pilica

Post autor: direk »

Nie powinno być problemu - kwestia żeby obczaić który "pin" na jacku Video-In to obraz :-) Ja mam tak podpięte pod odbiornik fox-800. Z TV też sprawdzałem i działało.
Awatar użytkownika
przynenta
Posty: 529
Rejestracja: piątek 08 cze 2012, 18:46
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: przynenta »

Jak bezpiecznie rozebrać te google? Dwa wtręty i coś więcej :oops:
Pozdrawiam

Tomek
Taranis x9d; PhoenixRC; AeroSIM, Blade mCPx;Copter 450 V2 SE 3G, Hexa Taror 690, Quadrocopter Tarot oraz dużo za dużo
Adam J
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 23 wrz 2013, 16:16
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Adam J »

Dwa wkręty i zatrzaski
zacznij od mocowania paska
Awatar użytkownika
dubik3e
Posty: 248
Rejestracja: wtorek 15 maja 2012, 19:30
Lokalizacja: Olsztyn

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: dubik3e »

Doszły do mnie z HK google skyzone. Niestety brakuje jednej gumki na oko. Wiecie gdzie można dostać te gumki do kupienia?
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: Baqsthc »

A ja powoli zbieram na gogle. I tak nie jestem pewny czy te czy może dominatory v2.. ma ktoś porównanie? Najlepiej ktoś z większą głową :D
Awatar użytkownika
marbalon
Posty: 4080
Rejestracja: piątek 16 wrz 2011, 13:02
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: marbalon »

ja mam duża głowę i miałem Base 922. Na zlocie polatałem sobie na Skyzone i nowych sharkach HD. Dla mnie zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu Skyzone. Immersja podobna, ale za to Skyzone lepszy obraz i do tego bardzo dobre odbiorniki 5.8 - tam gdzie moje stare sharki 922 nie mają obrazu, w skyzone można jeszcze latać. Do tego wbudowany headtracker... od kopa kabelek do aparatury - wszystko gotowe - tylko latać.
Awatar użytkownika
Baqsthc
Posty: 1076
Rejestracja: poniedziałek 02 wrz 2013, 21:12
Lokalizacja: Legnica

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: Baqsthc »

Dzięki, pomogłeś mi zmienić decyzję :P Chociaż kolory biały i niebieski bardziej mi pasują :D zastanawiałem się czy by nie kupić skyzone 3d żeby mieć jak w rekinkach wbudowany dvr. Tylko czy są gdzieś dostępne same gogle? Bez kamery i Tx-a 3D? Bo w sumie to zbędny gadżet a sporo cenę podwyższa.. Chociaż tak czy siak Nawet zwykłe Skyzony + Dvr wyjdą spoooro taniej jak do fatsharków miałbym dokupić jeszcze HT i Rx. i rozdzielka bardziej mi w Skyzonach pasuje ;p
Awatar użytkownika
marbalon
Posty: 4080
Rejestracja: piątek 16 wrz 2011, 13:02
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: marbalon »

Baqsthc pisze:i rozdzielka bardziej mi w Skyzonach pasuje ;p
Tylko Skyzone rozciągają obraz.. nie przeszkadza mi to ale warto wiedzieć. Za to sharki obcinają całą dolną linijkę OSD, a Skyzone tylko pół ;-)
Awatar użytkownika
Gone
Posty: 219
Rejestracja: niedziela 15 cze 2014, 16:02
Lokalizacja: Mielec/Rzeszów

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: Gone »

Mam goggle skyzone v2 te bez 3d, testuje sobie od ponad 2h z nadajnikiem ts5823 - kanały się zgadzają kamerka to sony 600 tvl (ustawiona na color) choć w górnym prawym rogu jak wejde w menu pokazuje jakby 650 (kupowana 600 :)) i powodem mojej rozpaczy czyli ten post jest brak obrazu "kolorowego" na gogglach. Cały czas czarno biały, pokusiłem się i znalazłem TV z video in podłączyłem pod goggle na video out i obraz na TV kolorowy.
Goggle zakupione w EU jeśli to pomoże.

Co mogę jeszcze sprawdzić, podziałać, jutro spróbuję jeszcze z innym nadajnikiem goggle ale obraz na TV kolorowy i sam już nie wiem.
edit: kamerka w ntsc?
jaba
Posty: 4
Rejestracja: środa 12 lis 2014, 06:47
Lokalizacja: internet

Re: GOOGLE SKYZONE

Post autor: jaba »

Czy są one dostępne gdzieś w PL ?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ