Równi i równiejsi na forum

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Rumcajs pisze:No cóż - policz posty kolegi, i zerknij gdzie co pisał..
Ładnie się przywitał w swoim pierwszym poście, napisał w dziale dla początkujących, oby więcej takich ludzi w ten sposób zaczynało....
Rumcajs pisze: proponuję usunąć "powitalnię" i wykreślić odpowiednie punkty z regulainu
Powitalnia nie jest obowiązkowa , to nie te forum ;-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

No to ja przepraszam za zamieszanie :-P
Artu

Post autor: Artu »

Rumcajs pisze:No cóż - policz posty kolegi, i zerknij gdzie co pisał..
Jeśli nadal nie rozumiesz - proponuję usunąć "powitalnię" i wykreślić odpowiednie punkty z regulainu:)
Rumcajs, to nie to forum :mrgreen: Tutaj nie ma obowiązkowej "powitalni" :-P
Oj mieszają się Tobie Kolego te fora :lol:

EDYTA: I znowu Rurek szybszy 8-)
Rumcajs

Post autor: Rumcajs »

Nic mi się jeszcze nie miesza - po prostu wyszedłem z założenia że skoro jest to chyba w jakimś celu :-P
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

Rumcajs pisze:Nic mi się jeszcze nie miesza - po prostu wyszedłem z założenia że skoro jest to chyba w jakimś celu :-P
Zgadza się, po coś jest...ale wyraźnie jest tam napisane:
powitalnia pisze:miejsce w którym możemy wszystkim powiedzieć HelloU :)
I zasadnicza różnica w dwóch słowach na "m" :-) "możemy" od "musimy" dzieli wszystko....
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Grzechu pisze:
aleksandrowicz pisze:A tak z ciekawości jest gdzieś punkt w regulaminie, że nie można mieć więcej niż jedno konto, może sobie założę drugi i w końcu jak wielki HANDLARZ sobie wystawię bez kombinacji niepotrzebne przedmioty :-P
Na poprzedniej stronie napisałem, ani słowa w regulaminie o kilku kontach. Więc powód "dublowanie kont" jest trochę dziwny.
Nie ma punktu o dublowaniu kont. Sęk tkwi w tym że to nie konto dostało zakaz pisania tylko konkretna osoba. To tak jakbyś miał kilka ciał - zabijesz kogoś siedząc w jednym i to ciało pójdzie do kicia a ty w tym czasie hulasz w najlepsze w następnym. To jaki tu sens kicia?
Ten wredny...
airjack
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 18:23
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: airjack »

Pozwolę sobie zacytować część wypowiedzi, do której chciałbym się odnieść:
meteor pisze:Wyczyść sobie kolego monitor, bo nic z ogłoszenia nie kasowałem a jedynie zmieniłem kolor trzcionki ;-)
Jeśli ktoś pierwszy raz zrobi wykroczenie to powinien dostać w temacie wpis od moda w celu poprawy. Brak reakcji w ciągu 24h lub ponowny wyczyn - krawat. W sytuacji, gdzie za każdym razem bez wyjątku są rozdawane krawaty to moim zdaniem Meteor powinieneś sobie sam taki nałożyć za zmienianie koloru na w zasadzie niewidoczny (bo o to Ci chodziło). Dlaczego sądziłeś, że jak napiszesz obok pozycji boldem "sprzedane" to nikt nie zauważy jak w pozostałych ogłoszeniach?
Równie dobrze można ustawić kolor na szary i napisać, że zmieniłem kolor, a nie wykasowałem treści - dziecinne co?


Proponuję zorientować się co można zaimplementować w silniku forum, dla poprawniejszego panowania nad giełdą, która nie powinna zniknąć.
W celu uniknięcia podbijania, można wprowadzić czas ważności ogłoszenia z kasacją tematu/przeniesieniem do archiwum po tygodniu. W interesie sprzedającego będzie wstawienie nowego ogłoszenia. Archiwum max miesiąc, reszta do kosza. Odpowiedzi pod ogłoszeniem: 1. rezerwacja do (tu czas, po którym bezwzględnie się mija, tylko edycja postu w celu zwolnienia) 2. kupuje. I nic więcej, wyjaśnienia tylko na pw. Sprzedający ma obowiązek edytowania jak tylko pozycja zmienia status.

Krawaty czasowe, propozycja była - popieram. Po co strzelać w stopę jak można dać klapsa i siniaki się zagoją :-)

Dla mnie regulamin jest prosty, ale nowym można najpierw zwrócić uwagę.

P.S. Jak się tak zielono w temacie zrobiło to proszę zaglądnąć do działu giełda i poszukać złamania regulaminu...
klocolus
Posty: 1364
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: klocolus »

Niedługo posiadanie krawatów stanie się modne i co wtedy? :-)
Każdy ma swoje 6 minut :-)
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

airjack pisze: Meteor powinieneś sobie sam taki nałożyć za zmienianie koloru na w zasadzie niewidoczny (bo o to Ci chodziło). Dlaczego sądziłeś, że jak napiszesz obok pozycji boldem "sprzedane" to nikt nie zauważy jak w pozostałych ogłoszeniach?
Równie dobrze można ustawić kolor na szary i napisać, że zmieniłem kolor, a nie wykasowałem treści - dziecinne co?
Nie będę Ci się tłumaczył, bo nie rozumiesz genezy tego punktu regulaminu którego on dotyczy. Regulamin nie został złamany.
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

I znowu się zaczyna... :roll:
Nie będę Ci się tłumaczył,
...bo jestem ten lepszy - zielony. Nie muszę niczego tłumaczyć i wyjaśniać bo skoro nie rozumiesz to i tak nie zrozumiesz.

Meteor czy ty naprawdę nie potrafisz odpowiedzieć jak kolega koledze na forum tylko "ja tu jestem pan milicjant i zaraz ci na bloczku pokażę co jest nie tak a jak się nie podoba to pałą"?

Na litość, co ta sesja wyrabia z ludźmi... :shock:
Ten wredny...
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

Był wprowadzony zakaz czyszczenia postów i zmiany ich treści bo później wychodziły różne kwiatki, że ktoś zmieniał ich treść a kolejne osoby wychodziły na idiotów odnosząc się do tamtego postu. To tyle w tym temacie. Zmiana koloru nie zmienia treści, natomiast "widać" czego już nie ma. Mogłem dobrać inny kolor, ale szarego niestety nie ma.
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13005
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Post autor: Verid »

Dzięki.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Post autor: Rurek »

meteor pisze:Mogłem dobrać inny kolor, ale szarego niestety nie ma.
Jak nie ma jak jest :-) ino trzeba pogłówkować :-)
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Na czerwono sprzedane pozycje, na zielono dostępne i po kłopocie :-)
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
Ładziak
Posty: 1236
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 00:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ładziak »

Rurek pisze:Jak nie ma jak jest :-) ino trzeba pogłówkować :-)
Szary to każdy potrafi. A ja bym chciał... łososiowy! Albo lila.




Żebym jeszcze wiedział co to łososiowy albo ten drugi ;-)
Zablokowany