Dział ogłoszeń - dziwna sprawa !!

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

A nie da się np. wyłączyć segregacji postów w tym dziale po ostatnim wpisie i zmienić to na kolejność zakładania tematu ? Może ktoś kumaty by umiał dodać coś takiego do kodu ? To by rozwiązało cały problem... I wtedy można sobie pisać do woli bo nic by to nie dawało...
smootny

Post autor: smootny »

Artu pisze:
EDIT:
Przywróciłem ogłoszenie http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=13506
Czy moje ogłoszenie ma szansę być odblokowane ?
smootny

Post autor: smootny »

Ok, zrozumiałem.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

Dzięki Wielkie Artu :-)
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1558
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 20:15
Lokalizacja: Białystok/Grajewo

Post autor: Grzechu »

Chciałbym zapytać apropo nowych sankcji wysunietych przez Artu. Czyli teraz jakakolwiek dyskusja w temacie to złamanie regulaminu? Jak się coś sprzedaje i ktoś zada merytoryczne pytanie, to odpowiadać na PW czy wolno w temacie, aby nie wyglądało to na podbijanie?
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1652
Rejestracja: niedziela 06 cze 2010, 19:34
Lokalizacja: WLKP

Post autor: Roman »

15. Zakaz prowadzenia dyskusji w dziale handlowym oprócz merytorycznych pytań dotyczących przedmiotu.

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=8210
I tak skończysz na LawMate
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1558
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 20:15
Lokalizacja: Białystok/Grajewo

Post autor: Grzechu »

Aj rzeczywiście, nie zauważyłem tego.
Awatar użytkownika
mikun
Posty: 2540
Rejestracja: środa 26 maja 2010, 21:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mikun »

Wszystko zależy od interpretacji sądu (admina) czy dana rozmowa jest merytoryczna czy nie. Skoro Artu się wkurzył musiała zrobić się niezła jazda... ja jakoś nigdy nie miałem problemu z giełdą :-) jak chyba większość z nas.
...i tak nie skończysz na jednym ani na dwóch :-)
aleksandrowicz
Posty: 859
Rejestracja: czwartek 09 wrz 2010, 16:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: aleksandrowicz »

extream pisze:A nie da się np. wyłączyć segregacji postów w tym dziale po ostatnim wpisie i zmienić to na kolejność zakładania tematu ? Może ktoś kumaty by umiał dodać coś takiego do kodu ? To by rozwiązało cały problem... I wtedy można sobie pisać do woli bo nic by to nie dawało...
To dobry pomysł :)
Swoją drogą po cholerę taki restrykcyjny regulamin w tym dziale, skoro jest to pchli targ modelarzy to niech piszą co chcą i kiedy chcą, a nie admini muszą się wtrącać za każdym razem, za dużo czasu macie czy jak , kiedyś było podbijanie itp. i co coś ktoś stracił na tym .
Nie wspomnę, że ja do dziś mam zakaz wystawienia w tym dziale ( powód - w temacie podałem link do strony allegro a w nim napisane na końcu, że mogę wystawić fakturę VAT i już automatycznie zrobili ze mnie sprzedawce hurtowego ) Nigdy nie wystawiałem dwa razy tego samego przedmiotu, porostu zawsze się pozbywam czegoś po niższej cenie a nie handluję platformami .
ODPOWIEDZ