Przyklejanie tematów w działach, np. projekty

Miejsce gdzie możemy wpływać na kształt i sprawy bieżące forum

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Szymon
Posty: 992
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2010, 09:18
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Szymon »

marceli pisze:Dobrze, w takim razie dlaczego projekt marbalona nie jest przyklejony w dziale multicoptery,
tak jak przyklejone jest kilka tematów na temat eleres w dziale rc?
KFC nie potrzebuje aż tak nachalnej reklamy, po prostu tak byłoby wygodniej dla użytkowników.

Oba projekty nie powstały od zera w głowach projektantów tylko bazują na czyimś pomyśle :)

Poza tym przyklejony jest temacik z zajebistym softem Miśia do crius aio oraz softem Kuki więc nie widzę powodu czemu kfc by tam nie przykleić.

Projekty podane były tylko np może być multicoptery :P
Popieram w całej rozciągłości, ale żeby nie kruszyć betonu - już nie chciałem tego pisać.
Awatar użytkownika
extream
Posty: 671
Rejestracja: czwartek 05 sty 2012, 16:01
Lokalizacja: Stockholm/Kraków

Post autor: extream »

A ja osobiście twierdzę że zasady są logiczne, szkoda tylko że jak zwykle są widoczne znajomości :)
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Post autor: TorFPV »

A są jakieś problemy z odnalezieniem tych tematów ? :roll: W ogóle zwracacie na to uwagę? Na to że jakiś temat jest przyklejony ? Chyba jak kogoś interesuje dany temat to wie gdzie tego szukać :-/ Ale macie problemy ...
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
marceli
Posty: 1586
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 12:44
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: marceli »

w sumie to szkoda zachodu i bicia piany. Jeśli jest taki problem z przyklejeniem to nie przyklejać, jako zadowolony użytkownik kfc32 dodałem sobie do ulubionych ;)
ODPOWIEDZ