VII zlot ?

Tu umawiamy się na spotkania a potem opisujemy jak było ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
miś
Posty: 9242
Rejestracja: niedziela 07 lut 2010, 15:24
Lokalizacja: Bytom

VII zlot ?

Post autor: miś »

Nieprawdaż ?
Mamy połowę stycznia, więc chyba najwyższy czas pomyśleć o tegorocznym zlocie.
Pzdr. -----MIŚ-----
Awatar użytkownika
Tata Balirc
Posty: 602
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 22:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tata Balirc »

Prawdaż :lol:
Ja już prawie spakowany tylko trasę nie wiadomo jaką wpisać do GPSa.
Artu

Post autor: Artu »

Meteor się odgrażał, że w Wojsławicach już nie... :evil:
To gdzie :roll: Kto przygarnie sieroty FPV :cry:
wjacek
Posty: 418
Rejestracja: niedziela 26 gru 2010, 14:36
Lokalizacja: okolice Poznania

Post autor: wjacek »

Co Wy nie ma innej opcji niż Wojsławice.
Pozdrawiam,
Jacek
Artu

Post autor: Artu »

Meteor się zaparł ręcyma i nogyma, i się wyprowadził do Stolnicy :evil:
Awatar użytkownika
Tata Balirc
Posty: 602
Rejestracja: wtorek 01 cze 2010, 22:05
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Tata Balirc »

Artu Meteor odgrażał się że nie będzie organizował.
Może przekaże wszelkie kontakty jak to załatwić i jednak może wspólnymi siłami Wojsławice (centralna Polska).
Główny problem to kwestia załatwienia dostępu do "pola do latania" tylko dla nas.
Z pozostałymi sprawami chyba damy radę.
labo
Posty: 1150
Rejestracja: sobota 04 gru 2010, 21:19
Lokalizacja: Toruń

Post autor: labo »

Z propozycji, to Chełmno jeszcze było i chyba Bełchatów?
Awatar użytkownika
Boro09
Posty: 181
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 10:54
Lokalizacja: Zbąszyń

Post autor: Boro09 »

Wojsławice to już tradycja!
Musimy dać jakoś radę :-)
Telefon do hotelu mamy więc umówienie jego na konkretny termin- nie problem. Trzeba by tylko zapytać jak z grilem/ ogniskiem (może właściciel hotelu ma sprzęt?). Proponuję składkę by kupić np. węgiel. Można by pod to podciągnąć jeszcze ew. napoje i kiełbasę.
Problem widzę tylko z wykoszeniem lotnika, nie wiem jak to powinno wyglądać czy musielibyśmy sami załatwić kogoś kto to zrobi czy już urząd miasta zająłby się tym?
Super by było jakby Meteor napisał listę w punktach jak to wygląda dokładnie z organizacją- co jest potrzebne/ co trzeba załatwić/ gdzie trzeba zadzwonić.

Potem tylko pozbierać paru chętnych- przydzielić punkt do załatwienia (z tym to chyba nie powinno być problemu ;-) ) I gotowe! (?) :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela 13 sty 2013, 21:08 przez Boro09, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam Marcin
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

Tata Balirc pisze:Główny problem to kwestia załatwienia dostępu do "pola do latania" tylko dla nas.
chyba tez nie powinno być problemu z tym bo burmistrz się zadeklarował że nam udostępni ten teren co ostatnio na następny zlot
Artu

Post autor: Artu »

Tata Balirc pisze:Główny problem to kwestia załatwienia dostępu do "pola do latania" tylko dla nas.
Trzeba by pisemko "spłodzić" do Prezydenta Zduńskiej Woli... W zeszłym roku zapraszał, polecał... :-D

EDIT: ECO... podpadasz :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela 13 sty 2013, 21:12 przez Artu, łącznie zmieniany 1 raz.
wjacek
Posty: 418
Rejestracja: niedziela 26 gru 2010, 14:36
Lokalizacja: okolice Poznania

Post autor: wjacek »

A pamiętacie co Pan Burmistrz obiecał ? a Meteor pewnie też zmięknie, dla niego to już rutyna ;o)
Co prawda nie byłem na zlocie organizowanym przez Kukiego ale gdzie nam będzie lepiej jak w Wojsławicach ?
Pole do latania idealne, zaplecze sypialno-imprezowe też a co najważniejsze środek Polski.
Pozdrawiam,
Jacek
Artu

Post autor: Artu »

Meteor, do tablicy. Ojczyzna FPV-owa wzywa :mrgreen:
Awatar użytkownika
ECO400
Posty: 5743
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: ECO400 »

:)
Awatar użytkownika
meteor
Posty: 2241
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: meteor »

:-( Trzeba by gadać z Starostą, nie będę teraz do niego dzwonił bo się obrazi :lol: Obawiam się że może nie udać się zrobienie imprezy tylko dla nas, kto był w tym roku to widział co sie miało dziać, całe szczęście że pogoda ich wypędziła, a kto był twardy to latał :-D W zasadzie potrzebny by nam był "kawałek" wykoszonej łąki i do tego miejsca noclegowe - chyba tam gdzie zawsze ? Trzeba by pomyśleć o zlocie jednodniowym, w sensie w sobotę oficjalna część, a w niedziele after party przy schronisku :lol: Tylko Panowie, nie wiem czy dam radę to załatwić :-/ Obecnie pracuję i uczę się, wszystkie weekendy mam zajęte, więc nawet nie bardzo mam kiedy tam pojechać.
pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Boro09
Posty: 181
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 10:54
Lokalizacja: Zbąszyń

Post autor: Boro09 »

Ja bym od razu proponował dla zasady: before party w piątek, w sobotę impreza a w niedzielę after party ;-)
Jak nie dasz rady to dawaj kontakty jakoś powołamy się na Ciebie i załatwimy ;-)
Pozdrawiam Marcin
ODPOWIEDZ