Prosimy o wpisywanie propozycji dotyczących forum

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Artu

Post autor: Artu »

Proponuje okno na środku bez możliwości zamknięcia/przesunięcia :mrgreen:
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

No właśnie zobaczcie sobie w jakiej róznicy czasu pisane są posty.
Chatbox by nie zawalał wątku czy tematu ,sprawami na których temat można czatować.
na żywo.
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 741
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 10:03
Lokalizacja: Warszawa - SK

Post autor: Karol »

NIE stanowcze i tłuste jak wieloryb, jak już to IRC ;) Popatrzcie chociaż na biednego shoutboxa, nikt tam nic nie pisze niemal, z czatem będzie to samo
THE SKY IS NOT THE LIMIT ANYMORE...
Awatar użytkownika
marcin.gala
Posty: 2837
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2010, 23:09
Lokalizacja: ...

Post autor: marcin.gala »

Karol - bo ten shoutbox jest w miejscu gdzie nie powinien być ! uwierz mi... :lol:
Powinien być widoczny "ZAWSZE" a nie na samym spodzie i tylko kiedy jesteś na stronie głównej.
FPV nie kupisz.FPV robisz.
Licencja BNUC'S.

Nie ustawisz koptera lepiej niż swój własny poziom latania.
Awatar użytkownika
krzysztof21
Posty: 1039
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 13:22
Lokalizacja: Wschodnia polska i okolice

Post autor: krzysztof21 »

Mam propozycję :
proponuje zablokować możliwość wystawiania przedmiotów w dziale giełda osobom bez podanego adresu e-mail - bo jak coś w forum nie działa lub omijają forum z różnych życiowych względów to się kontakt urywa i .... powstają dziwne sytuacje ;-)
Jak tacy wstydliwi to znaczy ,że maja niecne zamiary i trzeba ich odseparować ;-)
Krzysiek
Awatar użytkownika
waszka
Posty: 1141
Rejestracja: sobota 12 maja 2012, 23:28
Lokalizacja: z krainy wiatrow

Post autor: waszka »

krzysztof21 pisze:Jak tacy wstydliwi to znaczy ,że maja niecne zamiary i trzeba ich odseparować ;-)
...co to za bzdury ? wstydliwi ? przeciez kazdy moze sobie zakladac kazdego dnia po kilkadziesiat i wiecej skrzynek e-mail...myslisz ze to cos zmieni ? wiem ze nie mozesz zlapac kontaktu ale moze wymysl cos inteligentniejszego a nie zaraz jakies dodatkowe bezsesowne zobowiazania dla wszystkich co i tak nic nie dadza, jak ktos nie zechce odpowiadac to i tak nie odpowie... a o adres mozesz spytac przy tranzakcji.

.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 09 gru 2013, 20:39 przez waszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Myszon
Posty: 1054
Rejestracja: wtorek 19 mar 2013, 13:56
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Myszon »

Shoutbox na górze z avatarami prosze raz jeszcze. Na moim forum tak zrobiłem i to jest na prawdę strzał w dziesionę. http://www.samurai.org.pl
Ukończył Szkołę Latania San Andreas
Awatar użytkownika
krzysztof21
Posty: 1039
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 13:22
Lokalizacja: Wschodnia polska i okolice

Post autor: krzysztof21 »

waszka pisze:
krzysztof21 pisze:Jak tacy wstydliwi to znaczy ,że maja niecne zamiary i trzeba ich odseparować ;-)
...co to za bzdury ? wstydliwi ? przeciez kazdy moze sobie zakladac kazdego dnia po kilkadziesiat i wiecej skrzynek e-mail...myslisz ze to cos zmieni ? wiem ze nie mozesz zlapac kontaktu ale moze wymysl cos inteligentniejszego a nie zaraz jakies dodatkowe bezsesowne zobowiazania dla wszystkich co i tak nic nie dadza, jak ktos nie zechce odpowiadac to i tak nie odpowie... a o adres mozesz spytac przy tranzakcji.

.
Ty kolego mi tu na inteligencje nie wchodź ;-) sam kiedys miałem "czarodziejskie zanikniecie" większości wiadomosci z PW - wiec widoczność e-mail byłaby pomocna . A
a o adres mozesz spytac przy tranzakcji.
Adres mam bo przelew poszedł tylko na razie nie chcę jego bliskim robić "boruty" na miejscu zamieszkania bo różnie w życiu sie układa i może niewinny i ma jakieś sensowne wytłumaczenie na brak przesyłki . Gdybym kupił cos do pracy zawodowej to bym się juz awanturował po takim okresie zaniku kontaktu a ,że to tylko do chobby to jeszcze czekam zawzięcie ;-) Ale niestety nie jestem pierwszym co po zakupach na forumowej giełdzie ma problem z kontaktem - i warto by to ruszyć metodą którą podałem lub dowolną inną . A jak ktoś zgodnie z twoim tokiem rozumowania z rozmysłem zakłada tysiąca adresów e-mail żeby naciąć kolegów z forum na parę złotych to ja jednak jestem za filtracja wszelkimi sposobami bo jak forum było kiedyś bardziej kameralne to jakoś tak przyjemniej sie tu przebywało :-/ .

A tak poza tematem to jak zwykle najszybciej rusza to takich co mają średnio nieuzupełniony profil ;-)
Krzysiek
Awatar użytkownika
waszka
Posty: 1141
Rejestracja: sobota 12 maja 2012, 23:28
Lokalizacja: z krainy wiatrow

Post autor: waszka »

...mowie ze o adres e-mail mozesz sie spytac przy tranzakcji.
krzysztof21 pisze:. A jak ktoś zgodnie z twoim tokiem rozumowania z rozmysłem zakłada tysiąca adresów e-mail
...a tu mowie tylko ze jest taka mozliwosc i dlatego twoje zabezpieczenia sa bez sensu.
krzysztof21 pisze:A tak poza tematem to jak zwykle najszybciej rusza to takich co mają średnio nieuzupełniony profil ;-)
...a co ci do tego ze niektozy nie potrzebuja (nie maja takiej potrzeby) sie obnazac publicznie razem ze swoim zdieciem i rodzinki...jak zechce cos pokazac czy powiedziec to pokaze a ty cos taki wscipski .
krzysztof21 pisze:ja jednak jestem za filtracja wszelkimi sposobami...
...czlowieku o jakim filtrowaniu ty mowisz ? zastanow sie...jak kogos spytasz o adres e-mail to ci go da, ale co to zmieni ?

.
Awatar użytkownika
krzysztof21
Posty: 1039
Rejestracja: niedziela 28 lut 2010, 13:22
Lokalizacja: Wschodnia polska i okolice

Post autor: krzysztof21 »

(nie maja takiej potrzeby) sie obnazac publicznie
- jakaś teoria spiskowa - myśle że trochę przesadzasz z tym "obnażaniem publicznie" :mrgreen:

A z ideą "filtrowania" to myslę ,że zrozumiałeś ją za wąsko - czyli tylko do konkretnej sytuacji - a chodziło o ogólne "utrudnianie" dostępu - mądry zrozumie i da radę a jak się komuś śpieszy to da sobie spokój i pójdzie swoja drogą omijając "nas" z daleka .

Legenda: Tekst pisany kursywą należy odbierać mniej poważnie niż pisany standardowo. ;-)
..mowie ze o adres e-mail mozesz sie spytac przy tranzakcji.
no i widzisz czasem nie spytam i to się właśnie zemściło okrutnie bo nie wiem czy i kiedy i czy ....
Krzysiek
Awatar użytkownika
waszka
Posty: 1141
Rejestracja: sobota 12 maja 2012, 23:28
Lokalizacja: z krainy wiatrow

Post autor: waszka »

...oj Krzysiu, ja to walcze z beznadziejna biurokracja ktora to coraz bardziej utrudnia nam zycie z coraz to nowymi zakazami czy obligacjami ktore czesto sa bez sesu zupelnie nic nie dadza a trzeba je zrobic (je wpisac i je przeczytac) i coraz ich wiecej (nie mowie o naszym forum ale ogolnie)...i tacy ludzie ktorzy po wytknieciu im bledu, babola nie potrafia albo nie chca tego zrozumiec tylko rzucaja sie jeszcze (jak dziecko) szukajac czegos (co masz wiecej w twoim profilu ? adres e-mail ? no i co ? jest priv o ktorym jestes powiadamiany na twoj e-majl jak ktos napisze do ciebie) ...bez urazy, staram sie tylko wytlumaczyc dlaczego o tym pisze, bo Ty to juz szukasz niewiadomo czego jakichs oszustf i co najgorsze, a nie zrozumienia.

Pozdrawiam, waszka.
Szytwa
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 31 maja 2015, 17:06

Re: Prosimy o wpisywanie propozycji dotyczących forum

Post autor: Szytwa »

Witam
Proponuje założyć odzielny dział dla coraz bardziej popularnych 250-tek.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 4541
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2014, 21:15
Lokalizacja: Winnica k/Pułtuska

Re: Prosimy o wpisywanie propozycji dotyczących forum

Post autor: Kowal »

Szytwa, no nie powiem, zasłużyłeś :mrgreen:

Obrazek
Pozdrawiam, Artur
Lepiej wejść komuś w drogę, niż w tyłek...
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Prosimy o wpisywanie propozycji dotyczących forum

Post autor: skazi »

Kowal pisze:Szytwa, no nie powiem, zasłużyłeś :mrgreen:

Obrazek
Nie zmienia to faktu że przydałby się oddzielny dział.
Awatar użytkownika
Rurek
Posty: 16419
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 15:21
Lokalizacja: AIP ENR 5.5 - AAA 153 :-)

Re: Prosimy o wpisywanie propozycji dotyczących forum

Post autor: Rurek »

Jak byś to widział? Jako dział w jakim zakresie tematycznym forum? Elektronika? Ramy? ESC? silniki? Projekty?
Czy po protu w dziale kopterowym obok działów poszczególnych marek kontrolerów dać dział "250 race class" ?
infekcja FPV postępuje w zastraszającym tempie...
ODPOWIEDZ