Xiaomi Mi DRONE

Wszelkie gotowe modele za wyjątkiem DJI i Yuneec

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

pepcio
Posty: 3
Rejestracja: środa 30 lis 2016, 18:31
Lokalizacja: Konin

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pepcio »

Tak sobie patrzę i nie widzę, żeby tam był jakiś "dron"... tylko inne klamoty!
rika2017
Posty: 489
Rejestracja: wtorek 07 mar 2017, 20:16

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: rika2017 »

pepcio pisze:Tak sobie patrzę i nie widzę, żeby tam był jakiś "dron"... tylko inne klamoty!
Cena jest od drona, tak dupowato zrobił screen
Lepszy kod

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
[img]//uploads.tapatalk-cdn.com/201711 ... 74f204.jpg[/img]
Diabolique
Posty: 56
Rejestracja: środa 25 paź 2017, 22:15

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Diabolique »

pepcio pisze:Tak sobie patrzę i nie widzę, żeby tam był jakiś "dron"... tylko inne klamoty!
Dron na liście jest po prostu wyżej. Zaznaczony ptaszkiem :)
Lech55
Posty: 223
Rejestracja: środa 24 sie 2016, 18:30

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Lech55 »

Kluczbork pisze:wybrałem tylko drona wrzuciłem kod i nic z tego, cena taka sama.
Zaznaczam US plug, cena jest 425 daję odśwież lub wrzucam do kosza i zmienia się na 389.
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

Moze ktos sie wypowie bardziej obeznany w temacie. Na gearbest (alie rowniez) zbliza sie magiczna data 11.11, gdzie to rzekomo mocne wyprzedaze.
Faktycznie te ceny sa atrakcyjne ? Czy to tylko sciema, sztuczna promka i ogolnie za te same pieniazki mozna kupic na codzien ale uzywajac kuponow ?
skazi
Posty: 1438
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 10:25
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: skazi »

Różnie to bywa, większość ludzi narzeka że ceny są sztucznie podniesione i 11.11 obniżane żeby wyglądały na promocyjne, ale ja z kuponami zawsze kupię coś sporo taniej niż normalnie.
jendrush
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 22:04
Lokalizacja: Makow

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: jendrush »

Mam pytanie odnośnie silników. U Was wszystkie mają podobne opory obracania? W sensie jak popchniemy palcem śmigło to chwilkę się obraca. U mnie jedno ma wyraźnie większy opór przy takim popychaniu, nie robi tak wielu obrotów jak pozostałe, tylko praktycznie od razu się zatrzymuje. Tak samo np. przy rozbrajaniu silników, zawsze zatrzymuje się jako pierwsze. Miałem pewne podejrzenia odnośnie tego silnika bo wydawało mi się, że ramię z nim troszkę drgało przy zawisie. Gdyby ktoś miał ochotę sprawdzić jak jest u niego to będę wdzięczny. U mnie prawe, przednie ma taki większy opór.
kielich
Posty: 4
Rejestracja: sobota 30 sty 2016, 16:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: kielich »

Kolega ostatnio odleciał Mi Dronem na 5km - jedyna modyfikacja to założone "ekrany" na anteny:

lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

Pod jakim haslem szukac tych ekranow na allegro ?
kielich
Posty: 4
Rejestracja: sobota 30 sty 2016, 16:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: kielich »

My kupowaliśmy u Chińczyka - znajdziesz je na Aliexpress pod hasłem "drone antenna booster".
jendrush
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 22:04
Lokalizacja: Makow

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: jendrush »

@lelusz Ewentualnie jeżeli masz dostęp do drukarki 3d to można znaleźć model na Thingiverse. Drukuje się kształtkę, a sam ekran wycinamy np. z puszki po piwie, napoju.
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: Adrián »

Bez drukarki też się da ;-)
Wystarczy kawałek kartonu, lub czegoś grubszego do podklejenia, żeby to na dłużej starczyło.
Z dużej butelki pet też zrobisz niemal za darmo.
lelusz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2017, 02:05

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: lelusz »

kielich pisze: My kupowaliśmy u Chińczyka - znajdziesz je na Aliexpress pod hasłem "drone antenna booster".
Wlasnie u chinczyka nie chce juz za bardzo czekac, bo dron teoretycznie juz gdzies do mnie plynie czy tam leci :)

Pomysle nad opcja z puszki po piwie. W zasadzie jakby to ladnie uciac to nawet ksztaltka nie powinna byc potrzebna - rozciac pusze pionowo w polowie, zrobic miejsce na dole na antene i w sumie idelanie :]
Awatar użytkownika
pma_
Posty: 4659
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 09:43
Lokalizacja: Gliwice/Katowice

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: pma_ »

A sprawdziłes, czy na zwykłych antenach w takim samym miejscu zasięg nie jest taki sam albo i lepszy?
samolot max 4579/1293 analog, DJI do końca zasięgu :)
coper max 1729(na 5.8)
jendrush
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 22:04
Lokalizacja: Makow

Re: Xiaomi Mi DRONE

Post autor: jendrush »

Dziś była jakaś większa aktualizacja aplikacji Mi Drone, ale dotyczyła ona chyba głównie obsługi ręcznego gimbala. Niestety współrzędnych zrobionego zdjęcia nie ma nadal w danych exif, tak samo jak wcześniej są same zera.
ODPOWIEDZ