Gogle FPV do DJI Mini 2 SE

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Rudipl92
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 30 sty 2024, 23:13

Gogle FPV do DJI Mini 2 SE

Post autor: Rudipl92 »

Witam, jestem posiadaczem drona DJI Mini 2 SE i chciałbym zakupić do niego gogle FPV. Z tego co się orientuję to firma DJI nie oferuje żadnych kompatybilnych z tym modelem, dlatego chciałbym prosić o informacje odnośnie tego jakie inne kompatybilne polecalibyście? MagiMask odpadają bo słyszałem, że powodują wiele nieprzyjemnych dolegliwości. Proszę o informacje, może ktoś miał podobny problem i używa czegoś od dłuższego czasu i jest w stanie polecić. Dzięki za pomoc.
df2
Posty: 675
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2014, 21:11
Lokalizacja: Biała Podlasla

Re: Gogle FPV do DJI Mini 2 SE

Post autor: df2 »

Informacja z googla: Nie znajdziesz dedykowanych gogli FPV dla Mini 2 , ale możesz użyć zestawu słuchawkowego VR do swojego telefonu, aby uzyskać wciągające wrażenia FPV. Oto podsumowanie: Kompatybilne zestawy słuchawkowe VR: w zasadzie każdy zestaw słuchawkowy VR, który może pomieścić Twój telefon, wystarczy

Informacja z plotek: podobno któraś wersja softu w dji fpv V2 pozwala wyświetlać obraz z dji mini 2 ale nie wiem czy se

Informacja diy: użyj kontrolera z wyście hdmi (to może być telefon ze wspieranym przez niego hdmi USB) i podłącz do niego gogle mające wejście hdmi.
ODPOWIEDZ