SPRZEDANY! Volantex ASW28 FPV

Moderatorzy: Matkas, moderatorzy2014, moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcinoc
Posty: 234
Rejestracja: czwartek 18 kwie 2013, 06:09
Lokalizacja: Strumień - Zabłocie

SPRZEDANY! Volantex ASW28 FPV

Post autor: marcinoc »

Gotowy do lotu motoszybowiec Volantex ASW28 2.6m rozpiętości, reszta danych na stronie producenta.
Model dostosowany do długich lotów FPV. Nowy kontroler KFC32FTB z wgranym i skonfigurowanym softem iNav i wbudowanym odbiornikiem Eleres oraz zestrojoną anteną QLRS.pl montowaną z dala od kadłuba - na skrzydle co zapewnia minimum zakłóceń.
Wbudowany GPS, OSD, miernik prądu, za dopłatą +100zł dodaję prawie nową kamerę Caddx Ratel, nie sprzedaję nadajnika Video (był FOX 1.2GHz) mogę sprzedać nadajnik 5.8GHz ale to raczej do latania przy nodze max. 1-2km.
Model bez trudu osiąga loty ponad 1h, wysokość 1km.
Model ma poszerzone lotki co wyeliminowało.problem utraty kontroli podczas powolniejszych przelotów, oryginalne aluminiowe dźwigary skrzydeł zostały wymienione na solidne rury z włókna węglowego, teraz skrzydło jest sztywne. Model jest pokryty folią co dodatkowo dodaje mu sztywności, na natarciu jednego skrzydła jest ślad po naprawie, serwa wymienione na wzmacniane z przekładnią węglową, lotki mocowane na potrójnych zawiasach, spływ wzmocniony balsą.

Sprzedaję ponieważ to duży model, który wymaga sporego lądowiska a ja nie mam takiego w pobliżu i latam teraz mniejszymi modelami które nie potrzebują tyle miejsca.

zawartość zestawu:
- kompletny Model z sześcioma prawie nowymi serwami, silnikiem, ESC, kontrolerem KFC32FTB, odbiornikiem Eleres i anteną odb.
- stojak na model
- otyginalny kartonik
- oryginalne serwa
- oryginalne aluminiowe dźwigary
- wnętrze kabiny z pilotem

Za dopłatą mogę dodać:
- kamerę Caddx + 100zł
- pakiet Lion 4S2P 5200mAh Sony VTC5A Murata +100zł
-nadajnik 5.8GHz 600mW +50zł

Na zdjęciach widać ile przestrzeni pozostaje w kabinie na umieszczenie prawie każdego pakietu.
Monitor widoczny na zdjęciu ani kamera Caddx nie jest przedmiotem aukcji.

ODBIÓR TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBISTY

Obrazek
Obrazek

więcej zdjęć na OLX
https://www.olx.pl/d/oferta/motoszybowi ... Ur1uu.html
ODPOWIEDZ