mini fpv po domu

Od niedawna na forum?: poczytaj zanim zapytasz!

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
esc
Posty: 67
Rejestracja: piątek 30 sty 2015, 18:41
Lokalizacja: Krk

mini fpv po domu

Post autor: esc »

Najszła mnie ochota polatać po domu więc odkurzyłem mojego Eachine E010 Mini. No tylko powstał problem, że niestety baterie już nie dają rady. Zaczałem więc szukać baterii - no 3.7V150mAh30C jakie miałem oryginalnie to teraz dobrze powyżej 12 zł i będę mógł szczęśliwie polatać pewnie w maju (moje chyba kupowałem jak były po 5-6 zł). No nic widzę też, że jakieś dłuższe niby też są 260mAh nie wiem czy to warto albo jakieś najtańsze Hobby Hub po chyba 8 zł z drogą przesylką - ktoś coś ostatnio kupował i podpowie ?

Ale tak naprawdę zacząłem się zastanawiać, że może zamiast baterii to bym sobie w takim wymiarze jakiegos mini FPV kupił i polatał. No i tak patrze co było polecane kamera do mojego E010 MX01, następnie E013 w zestawie lub bez googli ale tego już nie ma albo jakieś resztki w chorych pieniadzach. Nie no jasne, ze wiem iż jest inflacja ale ogladam recenzje i mowa o 250 zl a teraz widze cene 480 zł i nie ma na stanie.

Są jakies nowe modele (LSRC XT6 Mini, LSRC LS-MIN Mini, LYZRC E100 WIFI FPV, 4DRC V26 Mini ) na ali czy banggodzie po stowce czy po dwie ale praktycznie żadne nie mają oslonek smigiel jak w tych starych niezniszczalnych modelach.

Jest coś na rynku o czym nie wiem ? czym wy po domu teraz latacie ? Oczywiście nie mówię o zabawkach za tysiaka.
Pozdrawiam Esc
ODPOWIEDZ