Co kurier może a co powinien.

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Co kurier może a co powinien.

Post autor: Verid »

ocean_wro pisze:Uznaję, że nie ma co dalej offtopować
Przeniosłem, możecie sobie offtopić ile dusza zapragnie :mrgreen:
Ten wredny...
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co kurier może a co powinien.

Post autor: pawelsky »

ocean_wro pisze:Wiesz co, miałem Ci napisać, gdzie jest błąd logiczny w Twoim rozumowaniu, ale tak po ludzku normalnie mi się już nie chce.
Jaasne... :mrgreen:
ocean_wro pisze:Uznaję, że nie ma co dalej offtopować.
Watek jest wydzielony mozesz sobie "offtopowac" do woli skora masz taka potrzebe. Ale juz beze mnie...
ocean_wro pisze:Proszę Cię jednocześnie, byś brał jednak pod uwagę, że nie jesteś nieomylny i czasem argumenty Ci się kończą.
A ja Cie prosze zebys dyskusje prowadzil w oparciu o argumenty, a wycieczki osobiste w stylu "nie umiesz z ludzmi gadac", czy "nie potrafisz przyznac razji" sobie darowal.
ocean_wro pisze:Tak traktuję Twój ostatni post.
A powinienes go potraktowac jako brak ochoty do dalszej dyskusji...
ocean_wro pisze:Nie masz racji
Powtarzanie w kolko "nie masz racji" nie czyni tego stwierdzenia bardziej prawdziwym...
ocean_wro pisze:a sprawa to pierdoła nie mająca nic wspólnego z tematem wątku, ale będziesz to chciał ciągnąć, aż do bólu. Po co
Napisalem Ci ze nie widze sensu w dalszej dyskusji, ale postanowiles jednak sie odezwac, wiec spiesze poinformowac ze sam musisz sobie odpowiedziec na pytanie "Po co?" :-)

Jakbys jeszcze nie zrozumial aluzji z poprzedniego postu to napisze wyrazniej: EOT
Awatar użytkownika
ocean_wro
Posty: 259
Rejestracja: sobota 03 paź 2015, 20:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co kurier może a co powinien.

Post autor: ocean_wro »

Kolego, może Tobie trzeba prościej.

Pisałeś, że kurierowi nie będzie się chciało ble, ble, ble , a ja napisałem Ci , że się mylisz, bo na podstawie moich, a jak się później okazało nie tylko moich doświadczeń tak nie jest.

To Ty wypowiedziałeś się w temacie pierwotnym rzucając swoją, jak się okazuje błędną tezę. Przecież nikt nie ma do Ciebie pretensji, takie masz doświadczenia i tyle. Kłopot jest taki, że prócz Ciebie na świecie są jeszcze inni ludzie i jak się okazuje mogą mieć zgoła inne zdanie, ba poparte doświadczeniem. Więc napisałem, że się mylisz. Tylko tyle i aż tyle.

Co tu jest trudne do ogarnięcia ?

Chyba tylko Twoje ego.
Protos Mini
Goblin 700
Quad 250
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co kurier może a co powinien.

Post autor: pawelsky »

Verid pisze:Przeniosłem, możecie sobie offtopić ile dusza zapragnie :mrgreen:
Post pma_ viewtopic.php?p=580827#p580827 mysle warto przywrocic do oryginalnego watku.

EDIT: Wrooooc, zly link
viewtopic.php?p=580822#p580822
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Co kurier może a co powinien.

Post autor: Verid »

Done
Ten wredny...
ODPOWIEDZ