HGLPBF3-EVO problem po próbie aktualizacji

Inne Flight Controlery (sterowniki) niz wyżej wymienione

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

sgarwa
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 25 maja 2017, 19:09
Lokalizacja: Stargard

HGLPBF3-EVO problem po próbie aktualizacji

Post autor: sgarwa »

Witam zakupiłem kontroler lotu HGLRC XJB F313HGLRC PBF3-EVO Betaflight F3, bardzo ładnie współpracował z systemowym ESC ale soft miał z 2017 roku więc chciałem go zaktualizować i za pomocą Betaflight wgrałem: SPRACINGF3EVO wersję: 4.0.6
Proces aktualizacji przesiadł poprawnie ale ... po wgraniu i automatycznym resecie FC już się nie podniósł ... nie pierwszy raz ucegliłem FC nie jest to problem odpalam Zadig v2.5 i sprawa prosta ale nie tym razem ... po podłączeniu FC przez USB komputer go nie widzi co dziwne nie świeci się żadna kontrolka na FC jeżeli go wepnę do ESC świeci się czerwona kontrolka
FC_1.jpg
FC_1.jpg (321.85 KiB) Przejrzano 3235 razy
FC_2.jpg
FC_2.jpg (281.62 KiB) Przejrzano 3235 razy
Ne wiem co teraz mogę zrobić ... po fakcie przeczytałem odnośnie tego FC jest to Piko Blx i z tego co widziałem fakt stary filmik na YT, że należy wgrać hex pobrany ze strony https://www.youtube.com/watch?v=8GLFD430boc niestety wpisywałem i nie znajduje tej witryny, wyszukiwałem też w github niestety też bez rezultatu .. bardzo proszę o pomoc ...szukałem w necie podpowiedzi ale niestety nic sensownego nie znalazłem (wiem, że to nie wina netu ale mojej głupoty dlatego też proszę o pomoc)
sgarwa
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 25 maja 2017, 19:09
Lokalizacja: Stargard

Re: HGLPBF3-EVO problem po próbie aktualizacji

Post autor: sgarwa »

OK udało się :) :) .... po paru próbach Windows zobaczył STM32 ...wgrałem za pomocą Cleanflight - PIKOBLX 2.0.5 (z Jul 9 2017).
działa ale ... gdzie w Betaflight (bo wolę z niego korzystać) znajdę na liście PIKOBLX ???
ODPOWIEDZ