Dron kupiony os sersu z Poznania Ostrzegam.

Tu można uprawiać dyskutanctwo ;-)

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
Norfnet
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2017, 09:19
Lokalizacja: Kielce

Re: Dron kupiony od funandfly.pl Ostrzegam.

Post autor: Norfnet »

A co cie to obchodzi skąd mam? Nie twoja to chyba sprawa?
Ja się zagalopowałem? To chyba ty próbujesz odsunąć sprawę od oszusta.No chyba że to ty ,co podejrzewam :)
Blade Chroma
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9763
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dron kupiony od funandfly.pl Ostrzegam.

Post autor: pawelsky »

Norfnet pisze:A co cie to obchodzi skąd mam? Nie twoja to chyba sprawa?
Usiluje ustalic wiarygodnosc Twojego serwisu-nie serwisu w ktorym swiadczysz hobbystycznie uslugi za pieniadze ludziom nie z zewnatrz z uzyciem niejawnych dokumentow serwisowych ktorych pochodzenie boisz sie ujawnic...
Norfnet pisze:Ja się zagalopowałem?
Zdecydowanie za daleko.
Norfnet pisze:To chyba ty próbujesz odsunąć sprawę od oszusta.
Bredzisz po raz kolejny. Jedyne co probuje to wyciagnac od Ciebie jakies konkrety rzekomego przekretu bo jak do tej pory wrzuciles jedynie 3 niewyrazne zdjecia i okrasiles je pseudotechnicznym belkotem.
Norfnet pisze:No chyba że to ty ,co podejrzewam :)
Jak slusznie napisal Verid detektywowanie kiepsko Ci idzie, wiec moze lepiej poczytaj sobie przygody Sherlocka Holmesa albo Herkulesa Poirota, a nuz sie czegos nauczysz?
Z.W15
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 02 lut 2016, 18:54
Lokalizacja: montreal.kan

Re: Dron kupiony od funandfly.pl Ostrzegam.

Post autor: Z.W15 »

:?:
Norfnet pisze: Części i dokumentację przywiozłem z USA gdzie pracowałem przy naprawie Blade'ów. Nie-nie reklamuję się nigdzie
slabo Tobie wyszla ta proba samo- reklamy i ten sposob oskarzen kogos na forum publicznym ,tez jest co najmniej watpliwy biorac pod uwage ze to tylko Twoja wersja .
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron kupiony os sersu z Poznania Ostrzegam.

Post autor: Verid »

Norfnet pisze:To chyba ty próbujesz odsunąć sprawę od oszusta.No chyba że to ty ,co podejrzewam :)
Powtarzasz ten bełkot po raz kolejny mimo że kilkukrotnie dostałeś wyraźnie do zrozumienia że obiektem krytyki jest twój wątpliwej jakości opis uszkodzeń i przeprowadzonych napraw a kwestia uczciwości sprzedającego nie jest poruszana a tym bardziej promowana. W związku z tym lojalnie ostrzegam - wydurnisz się jeszcze raz w ten sposób i zamiast merytorycznie odpowiedzieć na zadane pytania będziesz się bawił w pseudo detektywa rzucając bezpodstawne oskarżenia to będziesz szukał innego forum na którym będziesz swoje ostrzeżenia zamieszczał. Dodatkowo zdecydowanie sugeruję zapoznać się z należytym zrozumieniem z regulaminem forum, ze szczególnym naciskiem na punkt pierwszy po czym oczekuję stosownej korekty podpisu. W razie wątpliwości doczytaj jeszcze pkt.18, to tak na wypadek jakby ci przyszło na myśl rozszerzenie listy twoich podejrzanych.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
Norfnet
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2017, 09:19
Lokalizacja: Kielce

Re: Dron kupiony os sersu z Poznania Ostrzegam.

Post autor: Norfnet »

OK wszystko poprawiłem zgodnie z regulaminem.
Tak więc jak kolega wyżej -bez wydurniania:
Post powstał jako ostrzeżenie przed sprzedawcą z OLX przedstawiającym się jako Kermit którego numer telefonu jest dokładnie taki jak nr telefonu sklepu-serwisu z Poznania który to sprzedał absolutnie niedziałający sprzęt jako w pełni sprawny, wziął kasę i przestał odpowiadać na wiadomości a gdy już odpowiedział to stwierdził że się nie zna na tej branży.
Myślę że to właśnie forum jest do takich rzeczy.
Blade Chroma
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Dron kupiony os sersu z Poznania Ostrzegam.

Post autor: Verid »

Norfnet pisze:Myślę że to właśnie forum jest do takich rzeczy.
Forum służy do różnych rzeczy. Temat chęci ostrzeżenia został już wyjaśniony. Pozostał temat pytań Pawelsky'ego które nie tylko nadal są bez rzeczowej odpowiedzi co jeszcze można by ścierpieć ale miast tego spotkały się z bezpodstawnym atakiem i wydumanymi oskarżeniami wobec wieloletniego forumowicza którego wiedza niejednokrotnie ratowała wielu osobom zadek. Dla dobra własnego wizerunku sugeruję się do nich odnieść możliwie rzeczowo i precyzyjnie tak żeby nie skończyć z opinią zbliżoną do tego przed którym ostrzegasz.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ