RunCam split 3 Nano

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

RunCam split 3 Nano

Post autor: sajgon »

Na paczkę z banggood czekałem miesiąc i jeden dzień,
Obrazek
Obrazek
Tu porównanie do małej zapalniczki bic
Obrazek
I porównanie z kamerką którą docelowo zastąpi starym dobrym WDR 690TVL SEAWOLF Pixim dla mnie jest to duży przeskok jeśli chodzi o wielkość samej kamery i myślę że poprawi nieco areodynamikę modelu
Obrazek
Awatar użytkownika
Henryk_s
Posty: 561
Rejestracja: środa 03 lut 2010, 10:57
Lokalizacja: Świętochlowice

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: Henryk_s »

Będzie c.d.n. ? :)
Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: sajgon »

Będzie będzie, myślę że około 2 następnych tygodni zajmie mi zamiana kamerek testy naziemne i oblot jak pogoda i czas pozwoli. Jak tylko uda mi się coś nagrać to zamieszczę w temacie :)
Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: sajgon »

Pracę postępują
Obrazek
Przydały się tutaj śruby dystansowe zawarte w komplecie z kamerą, samą obudowę znaczy dwa kawałki kwadratowej płytki od dołu i góry wykonałem z plastikowej karty. Teraz się zastanawiam jak to wszystko zaizolować i ochronić przed wilgocią.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: Verid »

Bardzo wysokiego zrobiłeś tego pantilta. Nie obawiasz się że będzie miał tendencję do wyłamywania się przy lądowaniu?
Ten wredny...
Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: sajgon »

To jest oryginalny 3osiowy pantilt fatsharka z dużo cięższą poprzednią kamerą nie było problemu, nawet po lekkim krecie.
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: Verid »

Pytam bo w podobnych widziałem wyłamujące się osie/orczyki serwa PAN ale skoro to sprawdzona konstrukcja to spox.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
sajgon
Posty: 482
Rejestracja: piątek 17 lut 2012, 17:48
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RunCam split 3 Nano

Post autor: sajgon »

Tak więc chwilę to trwało ale jest pierwszy film z nowej kamerki nagrany na kracie w platformie, jakie wrażenia no szału nie ma jak na full HD.. ale i tak spoko choć wydaję mi się że obraz przesyłany na żywo ze starego poczciwego "WDR 690TVL SEAWOLF Pixim" był bardziej ostry i po prostu lepszy zresztą był droższy w zakupie i chyba nadal trzyma cenę jeśli jest jeszcze gdzieś dostępny, no ale nie miał nagrywania w no właśnie HD, ale to już do ocenienia na filmie, ogólnie model zyskał na aerodynamice po prostu wydaje mi się że lepiej startuje bez tego żagla na przodzie jakim była poprzednia kamera, RunCam 3 split jest po prostu mały i opływowy. Oczywiście to nie koniec dołączę niebawem filmik z przesyłu na ziemie. Więcej o samej platformie na której to lata w wątku: http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=26&t=43503
ODPOWIEDZ