Majorka - filmik z wakacji

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Majorka - filmik z wakacji

Post autor: TorFPV »

Dopiero teraz udało mi się zebrać i zmontować filmik z siedmiodniowego pobytu na Majorce ;)

Jak Wam się podoba ? Konstruktywna krytyka mile widziana, tak samo jak łapka w górę i subskrypcja na youtube :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Majorka - filmik z wakacji

Post autor: Verid »

Wiesz - w kategorii "filmik z wakacji" to nie ma co specjalnie krytykować. To twoja wspominka i tyle.
Co mam ci powiedzieć - że muza nie do końca mi leży? Ale pewnie tobie leży skoro ją wybrałeś.
Technicznie też nie ma co przeginać - jedyne co wydaje mi się że można by poprawić to zmniejszyć FOV w GP czy co tam masz albo przepuścić nagranie przez defisher bo łączenie beczkowatych ujęć z prostymi z koptera momentami się gryzie. No i może jakiś lepszy grip żeby ci horyzontu tak nie kołysało.
Fajnie że łączysz różne ujecia bo filmiki drone-only czy ostatnio dość częste lapse-only przyprawiają o pawia.
Ten wredny...
Awatar użytkownika
TorFPV
Posty: 3632
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Strefa G

Re: Majorka - filmik z wakacji

Post autor: TorFPV »

No mi właśnie muzyka się podoba i mam miłe wspomnienia z nią związane :) Ale to pewnie kwestia gustu ;)

Orientujesz się jak bardzo defisher obniża jakość nagrania ? Co do gripa to gopro miałem zamontowane na takim żółtym bąbelku dzięki któremu gopro nie utonie. Masz jakiś ulubiony z którego korzystasz ?
Pozdrawiam Damian :-)

YouTube
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Majorka - filmik z wakacji

Post autor: Verid »

Co do defishera to był wątek na forum z samplami - osobiście używam GP dość rzadko i w Narrow więc doświadczenia z defisherem nie mam.

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?t=3867&p=223602
https://www.youtube.com/embed/0DbMnhUmfQw

Co do gripa - podobnie jak ty, też używam tego żółtego pęcherza ale do filmowania w mokrości (z powodów wspomnianych przez ciebie) gdzie horyzont nie jest aż tak istotny. Natomiast filmując na lądzie (czymkolwiek, nie tylko GP) zazwyczaj korzystałem z monopodu który służy jednocześnie za kijek trekingowy a od biedy jako selfie-stick czy właśnie pasywny stabilizator.
Ten wredny...
ODPOWIEDZ