Kamieniołomy w Opolu

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

bunioopl
Posty: 34
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 11:06

Kamieniołomy w Opolu

Post autor: bunioopl »

Wyrobiska kamienia wapiennego w Opolu. Ten zalany jest nieczynny.
Ten niezalany, jest czynny z własną kolejką podziemną.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: pawelsky »

bunioopl, zaloz Ty sobie moze jakis jeden watek "Mega filmiki Bunia" i wrzucaj do niego swoje dziela - naprawde nie ma potrzeby zakladac co tydzien osobnego watku na kazdy filmik :-)
bunioopl
Posty: 34
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 11:06

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: bunioopl »

No dobra.
Myślałem, że inaczej to działa.
Jeżeli jest tu ktoś, kto potrafi robić cuda! To poproszę o połączenie moich tematów

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: Verid »

No nie wiem - poza wyścigowcami i tymi którzy starają się promować swoje kanały to nie ma tutaj zwyczaju żeby robić "swój" wątek ze "swoimi" filmami.
Za to sugerowałbym używanie tagów i nie skracanego linku, tak żeby można było odtwarzać bezpośrednio z forum (poprawiłem twój post żebyś wiedział o czym piszę).
Ten wredny...
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: pawelsky »

Verid pisze:nie ma tutaj zwyczaju żeby robić "swój" wątek ze "swoimi" filmami.
Bo ludzie nie wrzucaja tu swoich filmow trzy razy na tydzien. Mysle ze lepiej by bylo dla filmow (i watku) gdyby skupic sie na jakosci a nie ilosci... :-)
bunioopl
Posty: 34
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 11:06

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: bunioopl »

Verid pisze: Za to sugerowałbym używanie tagów i nie skracanego linku, tak żeby można było odtwarzać bezpośrednio z forum.
Narazie i tak nie wiem o co chodzi.
Muszę sprawdzić z poziomu przeglądarki.
Z Tapatalka każdy film jest odpalany bezpośrednio z niego.


@pawelsky. Ja dopiero się uczę robić filmy. Zresztą dron trochę słaby do tych celów.
Ale mimo to jestem znich zadowolony. A jeżeli spojżysz kiedy były robione, to zobaczysz że to nie masówka. Ale mam jeszcze parę i chciał bym je tu pokazać. Więc zastanawiać się Pany, czy łączymy, czy nie. A na swojego youtuba nie wstawiam wszystkich filmów, bo i po co. No i tutaj też nie wszystkie będę pokazywał.

No i dodam, że większość filmów obrabiam telefonem. Nie znalazłem jeszcze żadnego prostego i fajnego programu na pcta. To znaczy kiedyś miałem ale się zestarzał.


Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: Verid »

pawelsky pisze:Bo ludzie nie wrzucaja tu swoich filmow trzy razy na tydzien.
A bywały takie czasy.... Tylko że filmy z góry już straciły swój pierwotny efekt WOW (nawet te z racingu i freestyle) więc i ludziom coraz mniej chce się tu wrzucać. Pilnują swojego kanału na YT bo tam może kto jeszcze się zachwyci a tu? Wszyscy wszystko widzieli a i jeszcze niektórzy chętni żeby podkonfiturzyć.
pawelsky pisze:Mysle ze lepiej by bylo dla filmow (i watku) gdyby skupic sie na jakosci a nie ilosci...
Pełna zgoda, tyle że nie widzę zwiazku między sposobem zamieszczania (jeden wątek vs osobne posty) a tą jakością. Jak masz jakies sugestie konkretnie do filmiku co kolega mógłby poprawić to pewnie skorzysta. A jak nie skorzysta to będzie właścicielem kilku słabych filmików które nie będą ani trochę mniej słabe jeżeli trafią do wspólnego wątku.

BTW - nie mamy limitu na ilość wrzucanych filmików tylko na treści (reklama) więc teoretycznie może i 3 razy na dzień. ;-)
Ten wredny...
bunioopl
Posty: 34
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 11:06

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: bunioopl »

Qurcze, a chciałem zareklamować moje auto. Bo mam jeden filmik o nim.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
pawelsky
Posty: 9750
Rejestracja: środa 19 mar 2014, 02:03
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: pawelsky »

bunioopl pisze:Ja dopiero się uczę robić filmy.
Stad sugestia zeby swoje wprawki wrzucic w jednym watku, latwiej bedzie komentowac co jest do poprawy i obserwowac ew. postepy. Badz zignorowac caly watek jak komu sie nie podoba.[/quote]
bunioopl
Posty: 34
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 11:06

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: bunioopl »

No to czekam na zdanie od adminów. Czy jeden wątek, czy więcej. Jeżeli jeden to proszę o połączenie.

A co do jakości filmów, to czekam na sugestie.

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Verid
Posty: 13004
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 11:29
Lokalizacja: Mikoszewo

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: Verid »

bunioopl pisze:No to czekam na zdanie od adminów.
Jeden już się wypowiedział. Być może pojawi się kolejny, ze zdaniem pokrewnym do Pawelsky'ego i pospina to w jedno. Póki co zostaje jak jest.
Ten wredny...
bunioopl
Posty: 34
Rejestracja: środa 23 sty 2019, 11:06

Re: Kamieniołomy w Opolu

Post autor: bunioopl »

Ok

Wysłane z mojego G8142 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ