Aomway Commander Goggles V1

monitory, nagrywarki, itp

Moderatorzy: moderatorzy2014, moderatorzy

Docent
Posty: 210
Rejestracja: piątek 03 mar 2017, 19:04
Lokalizacja: Bytom

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Docent »

Mam taki odbiornik. Używałem bez żadnych problemów z anteną koniczynką z actuna.pl i bacikiem no name. Zawsze bardzo dobry obraz, zero innych problemów.
Pozdrawiam Krzysiek
---------------------------------------------------------------
QAV-250, Martian II, GEPRC-AX215, QAV-R 220, ARMATTAN CHAMELEON, T-Rex 500
Zapraszam na bloga
izoneus
Posty: 108
Rejestracja: sobota 25 mar 2017, 21:38

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: izoneus »

Gdzie kupić w eu fatshark dominator v3 w cenie jak były na hk bo są out of stock
xboomx
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 10:03
Lokalizacja: Krakow

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: xboomx »

Powyższy post w temacie poświęconym Aomway jest, delikatnie mówiąc, nie na miejscu...

Z tego co widzę Commandera sprzedają teraz z koniczynką zamiast anteny liniowej. Doszukaliście się może jakiś informacji, ile ona jest warta? Czy trzeba od razu zamówić zamiennik? Znalazłem trochę opinii o drugiej antenie i wszystkie wyglądały mniej więcej tak: included patch antenna is useless.
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

xboomx pisze:Doszukaliście się może jakiś informacji, ile ona jest warta? Czy trzeba od razu zamówić zamiennik?
Koniczynki Aomwaya są ogólnie dobrze oceniane. Panelówka oczywiście tak jak napisałeś do zmiany w pierwszej kolejności.
Awatar użytkownika
Manix
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 01:12
Lokalizacja: Hamburg

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Manix »

szaman89 pisze:
Manix pisze:Jak Przyszły już twoje commandery?
Wyleciały już z Chin 31.07. ale nie dotarły jeszcze do WER Warszawa także czekam niecierpliwie :D Na pewno dam kilka fotek jak dotrą i dam znać jakie mam odnośnie nich odczucia.
Jak doleciały w końcu twoje Commandey czy nadal czekasz?

Mi się już nie chciało dłużej czekać i kupiłem fatshark HD3
Dupy nie urywają Ale co najważniejsze pasują na moją facjatę :->
Pozdrawiam Piotr
Skype: piotr0039
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Manix pisze:Jak doleciały w końcu twoje Commandey czy nadal czekasz?

Wpadły na cło i od 8 sierpnia tam leżą. Dokumenty wysłane i do tej pory głucho.
Zapewne okres urlopowy w pełni.
Manix pisze:Mi się już nie chciało dłużej czekać i kupiłem fatshark HD3
Dupy nie urywają Ale co najważniejsze pasują na moją facjatę :->
Czemu mówisz, że dupy nie ukrywają?
Awatar użytkownika
Manix
Posty: 252
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2012, 01:12
Lokalizacja: Hamburg

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Manix »

A No dlatego że za te pieniądze można byłoby się spodziewać że obraz będzie ostry na całej powierzchni ekranu niestety tak nie jest rogi są nieostre.
W czasie lotów fpv to jednak nie przeszkadza bo OSD daje się spokojnie odczytać a patrzy się raczej na środek ekranu.
Próbowałem założyć szkiełka minus 2 dioptrii Ale w moim przypadku to nie działa bo widzę wtedy cały ekran nieostro, nie jestem minusowcem a oczy też już nie najmłodsze.
Pozdrawiam Piotr
Skype: piotr0039
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Manix pisze:A No dlatego że za te pieniądze można byłoby się spodziewać że obraz będzie ostry
Planujesz zmianę tych HD3 na coś innego czy zostawiasz jak jest?

Dzwoniłem przed chwilą do UC (o dziwo się dodzwoniłem), żeby zobaczyć co jest grane z moimi goglami. Dowiedziałem się, że przesyłka została zwolniona z cła 14.08.
Zaczynam się już ostro denerwować bo sytuacja jest mi kompletnie obca ponieważ od 8.08. nie ma śladu po paczce w trackingu. Nie spotkałem się z sytuacją, żeby tracking był wybrakowany o zwolnienie z cła na werze. W zaprzyjaźnionym UP niestety nic mi więcej pomóc nie mogą bo korzystają z tego samego systemu trackingowego, który jest dostępny dla wszystkich. Jak jeszcze się poślizgną tydzień to paczka trafi na mój urlop i nie odbiorę paczki a gogle sobie wrócą do nadawcy. Wrrr...
Awatar użytkownika
Adrián
Posty: 9286
Rejestracja: środa 03 wrz 2014, 11:11
Lokalizacja: 50°08′13″N ; 18°57′59″E

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Adrián »

HD3 miały wadę, może Twoje są trefne? Podobno wyeliminowali to w późniejszej produkcji, ale kto wie jakie otrzymałeś.
W Dv3, obraz mam ostry od środka, po same brzegi.
Awatar użytkownika
jervon
Posty: 452
Rejestracja: wtorek 23 cze 2015, 21:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: jervon »

Adrián pisze:HD3 miały wadę, może Twoje są trefne? Podobno wyeliminowali to w późniejszej produkcji, ale kto wie jakie otrzymałeś.
W Dv3, obraz mam ostry od środka, po same brzegi.
Może być jeszcze kwestia IPD, ja przez brak odpowiedniego ustawienia w Dv3 też miałem nieostry obraz na brzegach - mogłem przesunąć gogle tak, że jedno oko miało w pełni ostry obraz. Manix masz IPD w którymś skrajnym położeniu?
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

No więc dotarły do mnie moje upragnione oksy. Co prawda po przebojach bo celnicy stwierdzili, że lepiej wiedzą jaką kategorię towaru powinno się przypisać do gogli wręczając mi rachunek 23% vatu + 7% cła.
Jeszcze nie wiem czy chce mi się z nimi walczyć o 0% cło.

Gogle są bardzo lekkie, po wrzuceniu baterii na jej miejsce ładnie się to balansuje z samymi goglami. Obraz jest ostry jednak przydałoby im się poszerzyć max zakres IPD bo właśnie jestem zmuszony do korzystania z maksymalnego rozstawu. Ludzie narzekali na brak zapamiętywania pozycji suwaka - u mnie ten problem nie występuje, skoki są odpowiednio wyczuwalne. W porównaniu do Quanumów V2 obraz jest znacznie lepszy. W ogóle to jest niebo a ziemia między tymi goglami - wreszcie przy podchodzeniu do modelu nie będą mi one spadać na oczy. Nic tylko czekać na weekend i testować. Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ekstrapolator
Posty: 106
Rejestracja: środa 13 mar 2013, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Ekstrapolator »

Pytania :
Jaka kategorie celna wybrałeś, a do jakiej Ci celnicy zakwalifikowali ?

Ile Cię finalnie wyszło ostatecznie zakładając że cło zostanie 7% ?

Naprawdę jej taka duża różnica między kubłem a takimi goglami ?

PS. Teraz jest promo na BG i są po 319$

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Ekstrapolator pisze:Jaka kategorie celna wybrałeś, a do jakiej Ci celnicy zakwalifikowali ?
Tutaj będę się powtarzał bo już pisałem o tym w wątku o "cło na gogle z chin" tak więc zasugerowałem celnikom taryfę: 8517699090 z 0% cłem a przyklepali kod: 8525809900 na 7%.
Ekstrapolator pisze:Ile Cię finalnie wyszło ostatecznie zakładając że cło zostanie 7% ?
1140 PLN na gogle + 280 PLN na vat + 80 PLN na cło + 20 PLN na obsługę celną = 1520 PLN
Ekstrapolator pisze:Naprawdę jej taka duża różnica między kubłem a takimi goglami ?
Jest duża różnica.
Ekstrapolator pisze:PS. Teraz jest promo na BG i są po 319$
Do jutra ich nie będzie. Cena bardzo dobra. Z użyciem kuponu urodzinowego 12% cena jeszcze lepsza.
Awatar użytkownika
Ekstrapolator
Posty: 106
Rejestracja: środa 13 mar 2013, 23:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: Ekstrapolator »

Z jaką kamera używasz bo ja największą różnice poczułem jak zmieniłem kamerę z noname płytki na Sony super HAD II. Więc jestem ciekaw czy po zmianie gogli też będzie takie wow.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
szaman89
Posty: 444
Rejestracja: czwartek 16 lip 2015, 21:32
Lokalizacja: Płock / Włocławek / Toruń

Re: Aomway Commander Goggles V1

Post autor: szaman89 »

Ja używam HS1177 ale mówisz o dwóch zupełnie różnych kwestiach. Kamera kamerą a percepcja percepcją. To co mi przeszkadzało w quanum v2: nie da się ogarnąć kubłów bez biegania oczami po obrazie, ciężkie, niewygodne, chcesz podejść po model, podnosisz kubły na czoło, robisz 5 kroków i kubły spadają na oczy - masakra i droga przez mękę.
ODPOWIEDZ