DJI Mavic

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: DJI Mavic

Post autor: mohinder »

luc4s pisze:Warto brać zestaw Combo? Rożnica tysiaka ponad na tym TomTopie, a zastanawiam się czy te wszystkie pierdoły są potrzebne. Czy nie lepiej dokupić osobno 2 aku za 70$ szt.
Też się zastanawiałem i zdecydowałem, że wezmę i nie żałuję. Torba dopasowana bardzo ładnie, akumulatory dodatkowe to wiadoma sprawa, że to konieczność. Dodatkowe śmigła, HUB do ładowania i ten mały gadżet który robi z akumulatora Power Bank.
Jak weźmiesz podstawowy zestaw to potem i tak dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz kupić dodatki. Ja i tak dokupiłem jeszcze zaślepki na akumulatory bo będą potrzebne podczas podróży samolotem, przedłużenie nóżek, osłonę drążków kontrolera, osłonę śmigieł ale to chyba nie był konieczny zakup. Aha i jeszcze osłonę na gimbala ale taką nieprzezroczystą za to z wycięciem aby można było nagrywać a jednocześnie gimbal jest chroniony i jeszcze filtr polaryzacyjny. Zapomniałem, jeszcze jest w zestawie ładowarka samochodowa, a jeszcze dodatkowo kupiłem karty pamięci 64GB.
Moim zdaniem warto brać combo ale jak to mówią decyzja należy do Ciebie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ostatnio zmieniony czwartek 29 cze 2017, 20:16 przez mohinder, łącznie zmieniany 1 raz.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

Czas mam jeszcze 3 h. Myślicie, że w lipcu tomtop zrobi podobną promo ? :)
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: DJI Mavic

Post autor: mohinder »

Z promocją to nie wiadomo ale wiadomo, że im dłużej poczekasz tym taniej kupisz :) bo domyślam się, że jakieś pół roku będzie taniej.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

No na zimę to bez sensu kupować, więc pewnie jak nie teraz to przyszły sezon.
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

daniel4g pisze:Niestety do huba z zestawu combo nie podlaczysz zasilacza od P4. Do tego potrzebny jest charging hub advanced, który wygląda identycznie ale jest sprzedawany tylko oddzielnie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
no właśnie czyli nowy hub to ok 200zyla + mocniejsza ładowarka od P4 też ok 250 zyla razem 450 , to taniej kupic ta niebieska for mavic do ładowania naraz 3 aku, smartfona i apki
P3A, Mavic combo
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

JarekS pisze:Mam mały problem z połączeniem smartfon Lumia z kontrolerem Mavica. Sprawdziłem to juz na pewno, że pazerny smartfon kradnie prad z kontrolera. Podczas 15 minut "współpracy" smartfon zgrzał się jak piecyk a tylko na kontrolerze poziom baterii spadł o 15%. Wchodziłem w opcje baterii smartfona i rzeczywiście jest ustawiony na wykorzystanie USB do ładowania, ale na przesył plików nie daje sie przestawić. Jakieś pomysły jak mu obrzydzić prąd z kontrolera? :lol:
Która lumia ? na windzie ? to jakiej chcesz aplikacji używac do sterowania maviciem ?
P3A, Mavic combo
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

christo pisze:
JarekS pisze:Mam mały problem...

Która lumia ? na windzie ? to jakiej chcesz aplikacji używac do sterowania maviciem ?
Lumia II z aplikacją DJI GO 4
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

Kurna jaka to jest Lumia II ? nigdzie nie moge znaleźć - mam lumie 950 ale nie ma aplikacji dij go na windowsa
P3A, Mavic combo
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

christo pisze:Kurna jaka to jest Lumia II ? nigdzie nie moge znaleźć - ...
dziwne, co wpisuje to wyskakuje mi MyPhone przy lumia II,
ale to samo sie dzieje, jak wkładam Huaweya Honor7. Wygląda na to, że to kontroler taki skory do dzielenia sie energią z innymi...
U Ciebie też po sparowaniu na smartfonie pokazuje się kontrolka ładowania???
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

poczekaj ... ustalmy podstawy ... masz telefon LUMIA II ? czyjej to produkcji nokia , microsoft ? na jakim systemie oper. ?
P3A, Mavic combo
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

Moglibyście rozważania o lumii robić na priv? Wątek jest o Mavic, nie o Lumii.
Żeby byc w temacie, zauważyłem, że DJI zmieniło sposób pakowania zestawów Combo. Wsześniej w osobnym pudełku był Mavic, w osobnych akcesoria. Teraz to ejst jedno pudełko.
mohinder
Posty: 256
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2017, 00:34
Lokalizacja: Limerick

Re: DJI Mavic

Post autor: mohinder »

Ja dostalem przesylke niedawno i mialem zapakowane osobno.
Co do ladowania telefonu z kontrolera to mysle, ze tak po prostu juz jest. Ja mam telefon z usb c i to daje mozliwosc wlaczenia opcji uzyczania pradu z telefonu w druga strone ale jak to wlacze to aplikacja DJI Go nie laczy sie z telefonem.
Ostatnio zmieniony sobota 01 lip 2017, 16:12 przez mohinder, łącznie zmieniany 1 raz.
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

christo pisze:poczekaj ... ustalmy podstawy .....

Tak jak napisałem MyPhone Lumia II na Androidzie ale model telefonu ani system nie ma tu znaczenia, bo podobnie jest z trzema innymi i zawsze tak samo: kontroler po podłaczeniu oddaje prąd smartfonowi i rozładowuje się kilkukrotnie szybciej niż bez podłaczenia z nim. Czy to jest kwestia ustawień? Czy u Ciebie po sparowaniu kontrolera ze smartfonem przez którekolwiek USB, na tym drugim też pojawia się kontrolka ładowania smartfona?
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

mohinder pisze:Ja dostalem przesylke niedawno i mialem zapakowane osobno.
Co do ladowania telefonu z kontrolera to mysle, ze tak poprostu juz jest. Ja mam telefon z usb c i to daje mozliwosc wlaczenia opcji uzyczania pradu z telefonu w druga strone ale to wlacze to aplikacja DJI Go nie laczy sie z telefonem.

Teraz wygląda to tak: https://www.youtube.com/watch?v=PMVGXX6mNhc
HusMac
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 16:47
Lokalizacja: Al.Łódzki

Re: DJI Mavic

Post autor: HusMac »

christo pisze:
daniel4g pisze:Niestety do huba z zestawu combo nie podlaczysz zasilacza od P4. Do tego potrzebny jest charging hub advanced, który wygląda identycznie ale jest sprzedawany tylko oddzielnie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
no właśnie czyli nowy hub to ok 200zyla + mocniejsza ładowarka od P4 też ok 250 zyla razem 450 , to taniej kupic ta niebieska for mavic do ładowania naraz 3 aku, smartfona i apki
Tak dla jasności tematu to ładowarka z zestawu wystarcza i nie ma sensu kupować mocniejszej bo hub i tak ładuje tylko jeden pakiet. Sprawdza podpięte i wybiera ten z najwyższym napięciem i właśnie od niego zaczyna. Ze swojej strony polecam tą niebieską 5in1 bo od razu można 3 pakiety ładować + radio i tablet bo są 2 gniazda USB.
ODPOWIEDZ