DJI Mavic

Moderatorzy: Adrián, breweryhills, moderatorzy2014, moderatorzy

JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

Manix pisze:Wczoraj przekonałem się o delikatności wykonania
Dzięki za ostzreżenie.to cenna uwaga,zwłaszcza przy tułaczce z plecakiem! Gostek na YT tez podawał, że przy normalnym użytkowaniu powylatały mu obie oski z anten (kuriozum!), dlatego juz je zabezpieczyłem klejem.
HusMac
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 07 lut 2017, 16:47
Lokalizacja: Al.Łódzki

Re: DJI Mavic

Post autor: HusMac »

JarekS pisze:
Manix pisze:Wczoraj przekonałem się o delikatności wykonania
Dzięki za ostzreżenie.to cenna uwaga,zwłaszcza przy tułaczce z plecakiem! Gostek na YT tez podawał, że przy normalnym użytkowaniu powylatały mu obie oski z anten (kuriozum!), dlatego juz je zabezpieczyłem klejem.
Możesz podesłać link do tego filmu. Ja nabiłem mavikiem 300km i odpukać jest OK ale może warto popatrzeć zawczasu do obudowy.
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

christo pisze: Panowie kupowaliście.może DJI w sklepie tomtop.com ? Wiecie może jak wygląda u nich gwarancja? Bo cena ciekawa.

Dear Customer,

Thanks for your email.
We currently do not provide international warranty.
Please kindly check the following link for your reference:
http://www.dji.com/service/policy​

Any further question please contact related support team.
North America: support.us@dji.com
Europe: support.eu@dji.com
Other Regions: support@dji.com
Thank you.

Thanks.
Best regards.
DJI Sales dept
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

znam 2 przypadki kiedy mavica zakupionego w US przyjeli na gwarancji w DE i naprawili w jej ramach - więc to nie jest jakies chyba sztywne stanowisko.

Ja w sumie i tak kupuje dji care :)
P3A, Mavic combo
daniel4g
Posty: 16
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 22:57

Re: DJI Mavic

Post autor: daniel4g »

christo pisze:
MrOwA pisze:Panowie kupowaliście.może DJI w sklepie tomtop.com ? Wiecie może jak wygląda u nich gwarancja? Bo cena ciekawa.
Ja u nich zamówiłem mavica combo - 20 czerwca track pokazywał że jest w NL - jedzie UPSem
Przesyłka już dotarła? Jeśli tak to jaki był czas oczekiwania?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

zamówione i opłacone 15 czerwca , 20 czerwca pokazało się info z nr trackingu od UPS , 26 czerwca ruszyło z NL , ma byc 28 czerwca u mnie - zobaczymy czy będzie
P3A, Mavic combo
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

Witam! Od kilku dni mam Mavica. Zamówiłem do niego w Ali kilka dodatkowych baterii. Czy macie jakies doswiadczenia z cłem? Mam się spodziewać dodatkowych opłat, czy celnicy nie zwracaja na nie uwagi? Trochę niepotrzebnie kupiłem kilka na raz, a nie każdą osobno (mimo bezpłatnej przesyłki) co zwiekszy wartosć paczki.
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

HusMac pisze:
JarekS pisze:
Manix pisze:Wczoraj przekonałem się o delikatności wykonania
Dzięki za ostzreżenie.to cenna uwaga,zwłaszcza przy tułaczce z plecakiem! Gostek na YT tez podawał, że przy normalnym użytkowaniu powylatały mu obie oski z anten (kuriozum!), dlatego juz je zabezpieczyłem klejem.
Możesz podesłać link do tego filmu. Ja nabiłem mavikiem 300km i odpukać jest OK ale może warto popatrzeć zawczasu do obudowy.
pierwsza minuta: https://www.youtube.com/watch?v=2yLAjw8 ... L&index=23

Te uwagi wbrew pozorom są bardzo cenne, bo taka mała pierdoła może nie tylko wywalić cały wyjazd filmowy, ale też nagle pozbawić kontroli nad kurczakiem. Owszem, jest RTH, ale tylko wtedy, gdy adres kurnika jest zaktualizowany... :)
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

no i doszło do mnie combo mavica z tomtop-a , bez VATu . UPSem , wszystko oryginalnie zapakowane , wszystkie nalepki ori 8-) :lol:
P3A, Mavic combo
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: DJI Mavic

Post autor: MrOwA »

christo pisze:no i doszło do mnie combo mavica z tomtop-a , bez VATu . UPSem , wszystko oryginalnie zapakowane , wszystkie nalepki ori 8-) Obrazek
No to gratki. Ja narazie odpusciłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
MrOwA
Posty: 369
Rejestracja: czwartek 05 mar 2015, 10:02
Lokalizacja: Radom

Re: DJI Mavic

Post autor: MrOwA »

christo pisze:no i doszło do mnie combo mavica z tomtop-a , bez VATu . UPSem , wszystko oryginalnie zapakowane , wszystkie nalepki ori 8-) Obrazek
No to gratki. Ja narazie odpusciłem.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
SJCAM 4000 wifi
Syma X5C-1
ANTek-450 (DJI F450); RedAnT (x220); CreeppX (XS); Tinny6 RR
Awatar użytkownika
christo
Posty: 99
Rejestracja: środa 18 cze 2014, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sącz/Stary Sącz

Re: DJI Mavic

Post autor: christo »

jak to jest z tymi mocniejszymi ładowarkami do mavica ? mam hub-a z zestawu combo - wystarczy do niego dokupić mocniejszy zasilacz 100W od P4 ?
P3A, Mavic combo
daniel4g
Posty: 16
Rejestracja: piątek 23 cze 2017, 22:57

Re: DJI Mavic

Post autor: daniel4g »

Niestety do huba z zestawu combo nie podlaczysz zasilacza od P4. Do tego potrzebny jest charging hub advanced, który wygląda identycznie ale jest sprzedawany tylko oddzielnie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
luc4s
Posty: 147
Rejestracja: poniedziałek 28 kwie 2014, 09:19
Lokalizacja: KRK

Re: DJI Mavic

Post autor: luc4s »

Warto brać zestaw Combo? Rożnica tysiaka ponad na tym TomTopie, a zastanawiam się czy te wszystkie pierdoły są potrzebne. Czy nie lepiej dokupić osobno 2 aku za 70$ szt.
JarekS
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 15 cze 2017, 21:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: DJI Mavic

Post autor: JarekS »

Mam mały problem z połączeniem smartfon Lumia z kontrolerem Mavica. Sprawdziłem to juz na pewno, że pazerny smartfon kradnie prad z kontrolera. Podczas 15 minut "współpracy" smartfon zgrzał się jak piecyk a tylko na kontrolerze poziom baterii spadł o 15%. Wchodziłem w opcje baterii smartfona i rzeczywiście jest ustawiony na wykorzystanie USB do ładowania, ale na przesył plików nie daje sie przestawić. Jakieś pomysły jak mu obrzydzić prąd z kontrolera? :lol:
ODPOWIEDZ